Штори в зал в дерев’яному будинку фото

0 0

Штори в зал в дерев’яному будинку фото

Оформлення маленьких вікон гардинами і шторами в будинку з дерева

Зараз будівництво приватного сектора виконується за індивідуальним замовленням – великі вікна, просторі зали, місткі кухні та інше – є де розвернутися. Але що робити, якщо в спадок дістався маленький сільський будинок, невеликі віконні прорізи якого, потребують правильному оформленні саме через своїх параметрів. Штори для дерев’яного заміського будинку, обрані правильно, допоможуть вирішити проблему простору – візуально збільшать його.

Вікно дерев’яного будинку

Правила оформлення інтер’єру приватного будинку

Воно одне і непорушно – будинок повністю повинен витримуватися в єдиному антуражі . Для природного будівельного матеріалу, це завжди інтер’єр з мотивами еко – дерево сприяє цьому.

На його основі, вибирають штори і кімнати декоруються в наступних дизайнах:

 1. Російська хата.
 2. Шале.
 3. Етно – північні і південні мотиви.
 4. Кантрі.

Відповідно кожному стилю, притаманне оформлення текстилем. детально:

 • Російські мотиви завжди вітали натуральні тканини – льон, бавовна, ситець. Фіранки, саме вони, а не розкішні гардини – найкращий вибір для дерев’яної хати, виконаної з струганого або оциліндрованих колод. Штори на половину вікна, виділять широкий струганий підвіконня, на якому розміщують кімнатні квіти.

Спосіб кріплення – петлі, липучки, кільця – НЕ люверси. Традиційний карниз в одну штангу підтримує основні полотна, внутрішні зміцнюються прямо на стулки вікна. Ламбрекени можливі, але за відсутності гардин – російський стиль не терпить нашарування.

Кольори світлі – білі, сірі. Доречні штори на маленькі вікна з квітковими принтами, дрібними вкрапленнями, горохом. Ні – смугах, геометричних фігур, асиметрії.

 • Шале в минулому – це житло альпійських пастухів, які ховалися в горах від каменепаду і сильного снігу. Відмінною рисою такого дама стають карнизні звіси – довгі і широкі. Тепер це статусний об’єкт. Як правило, вікна в будинках такого типу широкі і великі – маленькі зустрічаються на другому поверсі, під дахом. Там дизайн штор на маленькі вікна виконується за принципом мансардних. Найкращими варіантами стануть рулонні штори разом з легкими завісами, укріпленими верхнім і нижнім, трохи за край підвіконня карнизом.

Вітаються лляні штори в дерев’яному будинку-шале. Навмисна простота добре виглядає в однотонних матеріалах – невибілені волокна, підкреслять її. Схвалюється поєднання пісочного і шоколадних відтінків в тон деревині.

 • Етно. Як правило, будинок в такому стилі відноситься більше до північних країнах – Норвегія, Фінляндія, Швеція. Скандинавські країни відрізняються великою кількістю будівель з деревини, толк в яких тамтешні майстри знають. Відповідно клімату і текстиль:
 1. щільні матеріали, навіть тонка шерсть, на вікнах більш ніж доречна. Крім основної функції, захистить вітальню або спальню від тепловтрат через отвори.
 2. кольори яскраві, що підкреслюють красу колоди ручної роботи. Чи не вітаються чорні штори, які лягають похмурим плямою на всю стіну і роблять маленькі вікна, ще менше.
 3. кріплять штори для вітальні в дерев’яному будинку, прямо до колоди на декоративні гачки над отвором. Традиційні карнизи є в спальнях або кухні.
 • Стиль кантрі відносять до етнічних мотивів, так як він збирає відмінні риси національності власників. Це і американське ранчо, і російська хата, і швейцарське бунгало. Важливо не змішати всіх стилів, інакше це перетворить інтер’єр в безглуздий набір предметів.

стиль кантрі

Штори згідно національних мотивів – яскраві легкі завіси на петлях, з малюнками народної творчості – вишивка, квіткові мотиви, навіть картини. Іноді штори в кухню з дерева оповідають про місцеві пейзажах, але тоді важливо зробити їх рулонними або римськими, інакше виду не буде.

Знайти приклади оформлення вікон шторами в відповідних стилях, можна в каталогах або мережі – часто ідеї викладають компанії з продажу тканин або готових полотен.

Зміна отвору шторами

Кардинальне збільшення вікна в дерев’яному будинку, можливо, тільки при збільшенні отвору шляхом випилювання по ширині і висоті. На це потрібен досвід – робота пов’язана з ризиком втрати жорсткості самої стіни.

Тому штори для сільського будинку з маленькими вікнами, без зміни конструкції отвору важливо підібрати так, щоб їх форма компенсувала брак площі. Варіанти такі:

 1. Традиційне оформлення широкими щільними тканинами і легким тюлем. Бічні полотна, при розкритті, візуально збільшать отвір, а через світлого, прозорого тюлю, вікно стане більше.
 2. Такий же ефект дадуть штори для поглиблених маленьких вікон, якщо в їх якості використовувати тільки світлі тони і довжину полотен до краю підвіконня. Замість тюлю, прямо на склопакет зміцнюється ситцеве фіранка на липучці, волосіні або рулонному механізмі.
 3. Оформляти вузькі, витягнуті вікна найскладніше. Тут прийде на допомогу ламбрекен і щільні штори від сонця в дерев’яний будинок. Стельові карнизи наблизять отвір, зробивши його візуально більше. Кріплення штор робиться у вигляді суцільного шва – при відкритті тканину декорується подхватами. Колір – молочний, вершковий – будь-який збільшує.
 4. Розташування маленьких вікон в глибині стіни, зазвичай присутня в горищних приміщеннях. Якщо воно залишиться побутовим, то рулонний фіранка – правильний вибір. Для житлового приміщення штори для поглиблених маленьких вікон в ніші, повинні мати той же розмір, що і склопакет, щоб не сталося дисонансу. Сильно виділяти отвір немає сенсу, краще задрапірувати вертикальними складками шар щільної тканини за допомогою спеціальних затискачів або встановити римські, які підходять за кольором полотна.
 5. Кілька вікон на одній стіні – цим недоліком грішать будинку старої споруди. Але перетворити їх в гідність, зробивши специфічний дизайн штор в дерев’яному будинку, нічого не варто. Досить підібрати спеціальний карниз достатньої довжини на всі вікна, «одягнути» кожне в тонкий тюль і за допомогою кілець, гачків або затискачів і зробити одну велику римську штору. При відкритті, легкий матеріал дасть огляд, до вечора, тканину основного полотна опускається за допомогою декоративного шнура.
 6. Кутові отвори. Задрапірувати їх допоможуть штори для маленьких вікон в дерев’яному будинку, зроблені з двох половинок тканини, кожна з яких буде знаходитися на протилежній стороні один від одного. Загальний ламбрекен створить враження єдиного отвору. І тут знадобляться рулонні варіанти.

Правильне оформлення вікон гардинами в будинку з дерева створить оригінальний вигляд будь-якого приміщення, якщо слідувати інструкції по вибору. Важливо тільки не перевантажити кімнати великою кількістю текстилю – дерев’яний будинок передбачає мала кількість тканини на вікнах, меблів, підлоги.

Якщо хочеться творити, то варто зайнятися іншим інтер’єром, стінами, а отвори залишити легкими, оттеняющими деревину хвойних порід, яка володіє істиною красою.

Штори для дачі (44 фото) в стилі кантрі і середземноморському. самостійне виготовлення

Далеко не всі приділяють належну увагу оформленню дизайну інтер’єру заміського будинку, вважаючи, що він є лише тимчасовим притулком на вихідні. Від чого і страждають. Ті, хто ушляхетнив своє друге житло, проводить в ньому набагато більше часу і отримує від цього набагато більше задоволення.

Наприклад, для красивого і приємного інтер’єру досить просто придбати штори для дачі в стилі кантрі.

Фото: штори на дачі повинні гармонійно поєднуватися із загальним дизайном

Та й взагалі – такий простий елемент оформлення, як фіранки здатний істотно змінити внутрішню атмосферу, що панує в приміщенні, зробити її більш затишною і комфортною.

У даній статті ми поговоримо про те, як зробити штори для дачі своїми руками – впевнені, що наша своєрідна інструкція буде вам корисною. Також ми детально розповімо, як підібрати фіранки і в чому перевага того чи іншого стилю.

Такий різноманітний кантрі

Вибираючи штори на дачу, зверніть увагу на такий стиль оформлення, як кантрі, що в перекладі означає «сільський».

Цікаво, що існує кілька напрямків даного варіанту інтер’єру. І це не повинно дивувати – сільське оформлення в кожній країні світу і навіть в окремих регіонах окремих країн істотно відрізняється (див.також статтю «Сплануйте безпечне заземлення на дачі»).

Сьогодні яскраво виділяються кілька «під-стилів:

Зверніть увагу. Штори на веранду на дачі або в кімнату, звичайно ж, краще всього вибирати саме в такому, сільському варіанті, що дозволить вам створити відповідну місцю розташування будинку атмосферу.

Розглянемо кожен стиль більш детально, що допоможе вам визначитися з вибором прийнятного варіанту.

Русский кантрі

Штори для тераси на дачі або для кімнат в російській сільському стилі характеризуються простотою тканин. Частіше за все це ситець. Він може бути як однотонним, так і з крейди малюнком.

Хороший варіант – моделі з клаптикового шиття.

На фіранки наносять зображення:

Приклад російського сільського стилю

Зверніть увагу. Якщо ви підбираєте оформлення в російській сільському стилі, то врахуйте, що такий варіант дизайну передбачає фіранки і на дверних отворах.

французький кантрі

В даному випадку правильніше говорити – прованс і зародився він в однойменній французькій провінції.

Навіть якщо ви виберете штори на магніті для дачі, але хочете, щоб в кімнатах панувала витонченість Провансу, особливу увагу приділіть колірній гамі фіранок.

Важливо, щоб штори були виготовлені з натуральних тканин:

Зверніть увагу. Важливо доповнити інтер’єр так званими тканинами-компаньйонами. За своїм кольором вони повинні гармонійно поєднуватися з відтінками фіранок. Такі тканини використовуються у вигляді покривал, накидок, скатертин тощо

Доповнити оформлення віконних прорізів можна за допомогою подхватов або звичайних стрічок, виконаних у вигляді квітів.

американський кантрі

Даний стиль характеризується:

 • простотою;
 • певної грубуватістю;
 • але і природністю, натуральністю.

При цьому навіть якщо ви вибираєте штори для альтанки на дачі в стилі американського кантрі, то вони повинні бути певного забарвлення:

Фото штор в стилі американського кантрі

Загальні рекомендації по сільському стилю

Тепер наведемо загальні рекомендації по стилю кантрі.

Отже, незалежно від того, який саме напрямок ви виберете для оформлення віконних прорізів в своєму дачному будинку, фіранки в обов’язковому порядку повинні бути виготовлені з натурального матеріалу:

Неймовірно широка і колірна гамма можливих штор, хоча найкраще віддавати перевагу теплим відтінкам:

 • бежевому;
 • медовому;
 • вохристих;
 • різним тонам червоного;
 • а також зеленому і його різним тонам.

Зверніть увагу. Якщо вибрати фіранки з льону, які будуть прикрашені бантиками або мереживом, то це дозволить створити в дачному будиночку неповторний сільський затишок, характерний домівках, в яких живуть милі і добрі бабусі.

До речі, якщо у вас дерев’яна будівля, то замість звичайних, традиційних карнизів рекомендується використовувати більш легкі:

Порада. Обов’язково прикрийте фіранками і терасу, навіть якщо вона відкрита – так ви зможете захистити себе від літньої спеки. В даному випадку найчастіше використовуються штори для веранди на дачі з ПВХ.

середземноморський стиль

Ще одним відмінним варіантом оформлення є так званий середземноморський стиль.

Приклад середземноморського стилю

 • великою кількістю світла;
 • великими вікнами;
 • прозорими або напівпрозорими тканинами;
 • рослинним орнаментом на фіранках.

Виділяється два основних напрямки, кожному з яких притаманні свої кольори.

стиль опис
грецький В даному випадку домінуючими є холодні відтінки:

 • синій;
 • блакитний;
 • білий і близькі до них тони.
італійський Йдеться про теплих відтінках:

 • жовтому;
 • пісочному;
 • бежевому;
 • оливковій і близьким до них.

Ще один варіант середземноморського стилю

Як зробити штори самостійно

Якщо вас не влаштовує ціна на моделі, представлені в магазині, можна пошити короткі штори для дачі самостійно.

Нічого складного в цьому немає:

 • вам знадобиться два полотна тканини;
 • довжина кожної тканини повинна відповідати бажаної довжині майбутніх штор;
 • не забудьте передбачити невеликий запас на подгибку;
 • ширина залежить від ширини віконного отвору і передбачуваної збірки – найчастіше виходить ширина приблизно в два або три віконних отвору.

Порада. Щоб зібрати чарівні складки рекомендується використовувати особливі стрічки для штор або ж просто прострочити складки у верхній частині фіранок. Є і ще один варіант – повісити штори на особливий трубчастий карниз.

Чудовий варіант фіранок своїми руками – це штора-арка, яка являє собою чудове рішення для красивого оформлення віконного отвору.

Найчастіше така модель коротка і відмінно підходить для:

Для пошиття такого варіанту фіранки необхідний цілісний відріз тканини, яка має кінці буду значно довше центральній частині і досягають підвіконня або опускаються навіть трохи нижче нього.

Перший варіант пошиття штор

Для того щоб зробити дугоподібну форму, можна піти двома шляхами.

Перший передбачає наступні дії:

 • береться цілісний відріз тканини і вирізається дуга в нижній частині;
 • при цьому передбачається запас на подгибку;
 • обрізаний край обробляється спеціальним косою Бейко;
 • вгорі необхідно трохи назбирати тканину, щоб утворилися складки.

Другий варіант пошиття

Другий варіант пошиття фіранки передбачає:

 • вирізання двох дуг;
 • верхня частина фіранки розтягується;
 • до неї кріпляться петлі для підвішування до карнизу;
 • також угорі рекомендується закріпити оздоблювальну стрічку.

М’які, привабливі і чарівні складки на завіски сформуються за допомогою самої тканини, яка буде нависати над підвіконням по косій лінії.

Приклад формування спадаючих складок

Вирізана нижня дуга являє собою ту саму арку. Не забудьте підшити її.

На завершення

Як бачите, можна використовувати і дешеві штори для дачі, головне, щоб вони були красивими і акуратними, що дозволить їм вписатися в оформлення дачного будиночка, котеджу і зробити його інтер’єр по-справжньому затишним і неймовірно милим.

Представлене відео в цій статті допоможе вам отримати додаткову інформацію з обговорюваної теми.

Штори в дерев’яному будинку, для нестандартних вікон: як вибрати і які підійдуть краще

Заміський будинок відрізняється від стандартів звичайних будинків і квартир. У ньому можуть встановлюватися абсолютно різні за стилем вікна різної форми. Наприклад: круглі, овальні, квадратні, похилі, стельові вікна і різні їх розміри. Крім того, кожна кімната може декоруватися в своєму стилі, і вибір штор може стати скрутній завданням.

Штори в дерев’яному будинку, приклад кімнати з високими стелями на фото нижче.

Затишна вітальня з каміном

Поради щодо вибору штор

Зважившись підібрати штори, потрібно врахувати кілька важливих факторів. Будинок може бути оформлений в одному стилі, а кожна з кімнат може бути оформлена по-різному.

Перш ніж вибирати штори зверніть увагу на:

 • Кольорову гаму простору;
 • меблі;
 • Текстиль;
 • Розташування вікон;
 • Вид з вікна;
 • Висоту карнизів;
 • Загальний стиль інтер’єру;
 • Призначення штор в кімнаті.

Штори в інтер’єрі є одним з важливих чинників. Вони доповнюють простір, роблять його затишним. Рідко, коли можна обійтися без них. Аксесуари для штор також відрізняються оригінальністю. Це можуть бути стрічки, банти, пензлики, квіти, гудзики і т.д. Поєднання різних видів аксесуарів і штор на одному вікні може стати центром композиції всієї кімнати.

Наприклад: штори в дерев’яний будинок, в вітальню потрібно вибирати з розрахунком на те, що саме вони будуть першим, що кинеться в очі при вході в кімнату. На фото нижче надано хороший приклад, в якому штори підібрані по тону темніше, ніж оточення, і тим самим вони відразу привертають до себе увагу.

Зверніть увагу! Для кожного стилю вибирайте свої штори, щоб вони виглядали на тлі загального інтер’єру гармонійно, а не були зайвим декором.

I. Хай-тек. Для цього стилю найкраще підійдуть строгі штори без рюш і візерунків, в холодній колірній гамі. Вибирайте легкі тканини: бавовна або льон.

II. Прованс. Цей стиль навпаки любить квіткові візерунки і ніжну колірну гамму. Штори в такому стилі наповнять будинок світлом і теплом.

III. Класичний стиль. Штори в цьому стилі в основному важкі, виконані в темній колірній гамі. Так що якщо простір невелике, краще від них відмовитися і замінити легкої тюлью. Штори відрізняються стилем драпіровок і їх підбирань по всій довжині.

IV. Арт деко. Рідко зустрічається в будинках з бруса, так як рисою стилю є надмірний шик. У ньому, штори можна зустріти практично скрізь: на стінах, дверях, вікнах, над ліжком і взагалі скрізь. Штори шиють з натуральних тканин, найчастіше з шовку.

V. Готика. Важкі штори з масивними драпіровками, рюшами і візерунками. Виглядають дуже багато і розкішно.

VI. Кантрі . Це завжди натуральні тканини, однотонні або з легкими, майже помітними візерунками. Моделі прості, а тканина тонка. Штори в цьому стилі цікаві тим, що на них може бути присутнім вишивка. Колірна гамма найрізноманітніша. Від гарячих – жовтих, золотих і червоних, до спокійних – блакитних і зелених.

VII. Шале. Штори тільки з натуральних матеріалів. Легкий текстиль в світлій колірній гамі. Довжина підбирається під висоту карнизів і розміри вікон.

Штори для будь-якого інтер’єру повинні строго підбиратися під його стиль. Адже який це буде дизайн, якщо в кімнаті присутній зайвий або невідповідний елемент.

функції штор

В першу чергу будь-які штори в інтер’єрі захищають ваше особисте життя від настирливих сусідів. Але які вони мають ще переваги?

 • З їх допомогою можна заховати недоліки;
 • Приховати наслідки невдалого ремонту;
 • Сховатися від сонця;
 • Сховатися від сусідів;
 • Так само можна використовувати штори для звукоізоляції;
 • Правильний вибір довжини і стилю штор стане родзинкою інтер’єру;
 • Світлі штори допоможуть візуально розширити простору, а темні навпаки, звузять його;
 • Чим вище карниз, тим вище буде здаватися висота стель, навіть якщо кімната маленька;
 • Візерунки на текстилі також можуть розширити простір або зробити його вище;
 • Рулонні і римські штори дозволять регулювати рівень освітленості в просторі.

Штори для дерев’яного заміського будинку будуть служити хорошою точкою в створенні загального дизайну простору. На прикладі нижче показаний вдалий приклад комбінованих важких і легких штор.

Суміжна спальня в дерев’яному будинку

Вибір штор для різних за габаритами вікон

Правильно підібрати штори на маленьке вікно, набагато складніше, ніж на велику. До оформлення таких вікон потрібно підійти з усією серйозністю, а не залишати їх без декору, через їх розмірів. Правильно підібраний фасон і довжина, може візуально збільшити навіть саме маленьке віконце.

У виборі штор для маленьких вікон в дерев’яному будинку, потрібно знати кілька важливих правил. В першу чергу завжди намагайтеся вибирати штори тільки з натуральних матеріалів. Для оформлення маленьких вікон добре підійдуть рулонні, римські, вертикальні і горизонтальні штори. Вони робляться з паперу та щільної тканини. Можете вибрати будь-який колір, який впишеться в ваш дизайн.

Приклад оформлення маленьких вікон у світлій кімнаті.

Ніжна спальня в класичному стилі

Для оформлення великих вікон у вашому розпорядженні будь-який фасон і стиль. Підбирайте штори під загальний стиль інтер’єру і не помилитеся. Краще якщо текстиль штор повториться так само на подушці або оббивці стільця.

Зверніть увагу на фото нижче. Два варіанти оформлення великих вікон класичними шторами. На першому фото ви бачите штори акцентного кольору, а на другому навпаки – штори є частиною загального декору, в якому немає виділяються елементів. Інтер’єр виконаний в ніжних тонах, де кожен відтінок строго підібраний під колір оточення.

Інтер’єр затишної вітальні з каміном – Спальня на мансарді з балконом

Штори для мансарди в дерев’яному будинку підібрати складно. Так як стелі скошені і вікна найчастіше знаходяться майже під стелею. Але вихід є. Для підтримки довгих штор, тюлі або драпіровок можна використовувати спеціальний кріплення. На вигляд він схожий на ще один карниз. З його допомогою навіть на нестандартні вікна можна повісити улюблені штори.

Приклад такого кріплення можна розглянути на фото нижче.

Штори для спальні на мансарді

Затишний дерев’яний будиночок можна мати не тільки в горах, а й на дачі. Так що будь-який бажаючий може насолодитися привілеями відпочинку в такому будинку. Це запах зрубу, особлива атмосфера, смачна їжа, традиції старого оформлення лісової халупи – все це робить звичайний дачний будинок унікальним.

Нижче ви побачите оформлення штор на дачі в дерев’яному будинку, фото приклад хазяйської спальні.

Спальня зі смаком в стилі Шале

Не бійтеся експериментувати з дизайном, адже запорука кращого оформлення – це правильно підібрані елементи. Використовуйте декор з толком.

Штори в дерев’яному будинку фото: на маленькі вікна фіранки, дерев’яний приватний заміський будинок, дизайн на дачі, шори в зал, оформлення, відео

Ефектні штори в дерев’яному будинку: фото-ідеї в будь-якому інтер’єрі

Зараз в тренді натуральність: саме тому дерев’яні будинки користуються особливою популярністю. Для даного житла слід підібрати особливі штори Дерев’яні будинки знаходять все більшу популярність. Це пояснюється бажанням максимально наблизитися до природи і її чудодійного впливу на людину. Оформляючи вікна шторами в дерев’яному будинку, ви передаєте дому запахи лісу і трави, робіть акцент на його екологічність і природність. Тільки в цьому випадку стіни будинку допоможуть швидше відновити сили після буденної суєти.

Штори в дерев’яному будинку: стильові рішення

Оформлення вікна шторами – завершальний штрих, що додає дерев’яному будинку особливу атмосферу. Тому необхідно враховувати стиль, в якому витриманий інтер’єр будинку.

У дерев’яних будинках найчастіше використовується стиль кантрі

Для дерев’яних будинків дизайнери рекомендують дотримуватися трьох основних стилів: кантрі, етнічного або екологічного. Що кожен з них являє собою?

Текстиль в натуральних тонах ідеально підтримує будь-який стиль в дизайні інтер’єру дерев’яного будинку.

Оформляючи вікна в будинку, інтер’єр якого витриманий в стилі кантрі, віддайте перевагу природним матеріалам, уникайте надмірностей і показної розкоші. Ручна робота, грубувата оздоблення, легкий набивний малюнок і дрібні візерунки нейтральних тонів непередаване настрій стриманою вишуканості.

Етно-стиль диктує використання особливостей інтер’єрів народів світу.

Дотримуючись екологічного стилю, використовуйте тканини природних відтінків і декор природних форм.

В оселі, зробленому з дерева, дозволено використовувати елементи стилю прованс

Всі відтінки природи доречні, але не обмежуйте себе:

 • Яскравий колір і малюнок дозволять зробити акцент на вікні.
 • Органза – ефектний матеріал. Декоруючи їй веранду на дачі, ви привнесе в інтер’єр легкість і ніжність.
 • Оксамит додасть дому делікатний відтінок розкоші. Але він легко збирає бруд і потребує особливого догляду.

Вибираючи штори для вікон в дерев’яному будинку, враховуйте особливості стилю і фактури матеріалу штор.

Штори в інтер’єрі дерев’яного будинку (відео)

Штори в дерев’яному будинку: особливості оформлення вікна

Природна краса останнім часом є недозволеною розкішшю. Заміський будинок все частіше стає для жителя мегаполісу острівцем спокою і тиші.

Дизайн інтер’єру будинку повинен мати у своєму розпорядженні до повноцінного відпочинку. Як такі вимоги до оформлення відсутні, але існує чимало умов для створення комфорту. Поширюються вони і на штори. Але всі вимоги до оформлення можна сказати одним реченням: “Чим простіше оформлення дерев’яного будинку – тим краще.»

У сільський стиль найкраще впишуться прості штори без малюнка або з мінімальним візерунком

Дизайнери при оформленні вікон зазвичай вдаються до наступних прийомів:

 1. Портьєру або гардину краще повісити на великі гачки або петлі, доповнивши подхватами з грубої тканини;
 2. Використовуйте перекиди. Але пам’ятайте – це не ламбрекен в залі міської квартири. Можливе використання тільки одного елемента;
 3. У римських шторах не тільки гармонійно поєднуються стиль і сучасність, а й з’являється можливість візуально збільшити кімнату;
 4. Наповнять будинок оригінальністю штори плісе;
 5. Простоту, лаконічність і компактність в оформленні вікна представляють рулонні штори. Вони можуть виступати як самостійний завісу, так і в якості ефектного штриха шторної композиції;
 6. Подвійний завісу з щільного і напівпрозорої тканин виступає в якості функціонального прикраси вікна;
 7. Оригінальна стильове рішення в оформленні віконного прорізу – штори на гачках без карниза;
 8. Знайомі всім з дитинства короткі фіранки допомагають освіжити інтер’єр і додати кімнаті особливий шарм. Досить проявити трохи фантазії.

Найчастіше штори тільки завдяки деталям надають непередаване чарівність вікна.

Дизайнери досить часто використовують штори з ламбрекенами, щоб додати інтер’єру елегантності і пишності

У дерев’яному будинку більш доречно використовувати в якості декору пензлика, бантики, бахрому, підхоплення і зав’язки ручної роботи. Штори повинні перегукуватися мотивами з деякими предметами інтер’єру.

Як вибрати штори в приватний будинок

Приватний дерев’яний будинок не повинен дублювати інтер’єр міської квартири. У нього інше призначення – він дозволяє своїм господарям і їх гостям зануритися в атмосферу гармонії і тиші, забути про шум мегаполісу.

Фахівці рекомендують придбати світлі штори: вони здатні візуально розширити кімнату

Інтер’єр приватного будинку повинен створювати настрій затишку і комфорту. Чи варто говорити про те, що оформлення вікон шторами має враховуватися ще на стадії створення дизайн – макету будинку? Вибір штор в дерев’яний будинок не такий простий, як здається на перший погляд.

Кілька основних правил дизайнерів полегшать вам це завдання:

 • Вибирайте натуральні тканини;
 • Віддайте перевагу світлим відтінкам матеріалів. Вони додадуть інтер’єру легкість і елегантність;
 • Оформлення вікна має бути максимально простим;
 • Звертайте увагу на лаконічність малюнка;
 • Використовуйте декор ручної роботи і дерев’яні карнизи як найбільш безпрограшний і універсальний варіант.

Простота, природність і відповідність загальному стилю дизайну інтер’єру будинку є основними складовими, завдяки чому оформлене шторами вікно притягує і радує погляд довгий час.

Використання деталей ручної роботи додадуть особливу родзинку в інтер’єр приватного будинку.

Можна поекспериментувати і придбати гардини яскравих тонів

Уникайте використання оксамитових з атласним блиском або товстих тканин, утримайтеся від великої кількості декору.

Складнощі вибору штор на маленькі вікна в дерев’яному будинку

Розвиток будівельних технологій дозволяють побудувати дерев’яний будинок з урахуванням всіх побажань замовника. Але дерев’яний будинок, стилізований під російську хату, передбачає невеликі вікна.

Оформлення маленьких вікон шторами має на увазі особливі стилістичні підходи. Грамотно підібрані штори допоможуть не тільки візуально збільшити вікно, але і надати більше простору кімнаті.

Для маленького вікна відмінно підійде тюль

Помилковим вважається думка, що маленькі вікна дерев’яного будинку не вимагають особливого підходу при виборі штор.

При оформленні маленьких вікон необхідно дотримуватися основних правил:

 • Використовувати тільки натуральні тканини;
 • Віддайте перевагу світлим відтінкам і легким матеріалами – створіть відчуття легкості;
 • Природність і простота композиції;
 • Поєднання із загальним стилем інтер’єру будинку;
 • Не захоплюйтеся декором, керуйтеся почуттям міри;
 • Зупиніть вибір на міні-карнизі;
 • Грамотно поєднуйте щільні і легкі матеріали. Це візуально коригує розміри віконного прорізу;
 • Оригінально і нестандартно виглядають на вікні міні-ширма і римські штори.

Оформлення маленького вікна викликає певні проблеми. Але досить трохи фантазії, почуття стилю і любові до комфорту у власному будинку і ви з легкістю оригінально прикрасите навіть найменші вікна. Правила, про які ми розповіли вище, вам в цьому допоможуть. І, як завершальний штрих, не забудьте прикрасити підвіконня кімнатними квітами.

Які підібрати штори для заміського будинку (відео)

Штори в дерев’яному будинку, фото яких ви бачите, грають дуже важливу роль не тільки в створенні почуття завершеності дизайну інтер’єру, але і впливають на настрій його мешканців. Вони створюють у будинку необхідну атмосферу м’якості, спокою і невимовної краси.

Leave A Reply

Your email address will not be published.