Шпалери в зал комбіновані фото

0 0

Шпалери в зал комбіновані фото

60 фото-ідей як комбінувати шпалери в залі

Облаштовуючи квартиру, особливу увагу в першу чергу потрібно приділити стінам. Адже саме вони будуть створювати основу інтер’єру, задавати колірну гамму. Меблі та додаткові елементи декору встановлюються вже пізніше і повинні поєднуватися зі стінами, щоб кімнати виглядали цілісними.

Тут не будемо розсіюватися на всю квартиру, а зосередимо увагу на найбільшому її приміщення – вітальні або залі. Саме в цю кімнату ви приводите гостей, тут можете розслабитися після роботи, влаштувати домашній кінотеатр або чаювання.

перевага комбінування

Можна відразу піти в магазин, подивитися різні варіанти шпалер і вибрати найкращий. Але в такому варіанті є кілька мінусів:

 • очі будуть розбігатися від достатку, а оскільки ви точно не знаєте, що шукаєте, буде досить-таки складно зробити вибір;
 • вибрані таким чином шпалери можуть абсолютно не виправдати ваших очікувань після поклейки , так як колір в рулоні і на кожній стіні може виглядати зовсім по-різному.

Тому краще спочатку трохи розібратися в поєднанні кольорів, співвіднести це зі своїми уподобаннями і вибрати відповідний варіант, а вже потім йти вибирати щось підходяще в будівельному магазині.

Якщо ви не знайшли потрібно орнаменту в магазині, зробіть своїми руками малюнок і візерунки на стіні – тут майстер клас!

Як підібрати шпалери за кольором, за контрастом, по малюнку

В першу чергу потрібно визначитися з колірною гамою, а вже потім думати про наявність малюнка. Подумайте, які відтінки ви віддаєте перевагу: теплі або холодні.

 • Теплі зроблять приміщення більш жвавим і яскравим.
 • Холодні – допоможуть візуально розширити приміщення (що особливо актуально для квартир-хрущовок, або інших малометражек).

Але в будь-якому випадку потрібно дотримуватися балансу між теплими і холодними тонами, інакше приміщення може виглядати занадто душно або дуже вже негостинно.

 1. Якщо у вас добре освітлена, сонячна кімната, приглушите її трохи холодними тонами, якщо ж похмура – додайте в неї тепла.
 2. Також вибираючи колір, враховуйте, що ви будете його бачити кожен день . Це кофточку можна вибрати будь-світленьку, хоч яскраву, і надягати під настрій, а весь інший час зберігати в шафі. З шпалерами так не вийде, тому вибирайте не просто колір, який подобається, а й який не набридне до наступного ремонту.

Якщо ви вирішили, що одного кольору буде недостатньо, то можна вибрати кілька, поєднаних між собою.

Можна комбінувати родинні кольору (з одного або сусідніх між собою секторів колірного кола), або контрастні (з діаметрально протилежних секторів).

РАДА: Якщо вирішите використовувати шпалери з малюнком – не перестарайтеся, стіни не повинні різати очі . Особливо обережно потрібно поставитися до малюнку в маленьких квартира х (наприклад, хрущовках), так як він може візуально зменшити приміщення, особливо це стосується великих яскравих малюнків (великі контрастні квіти і в цьому дусі).

Споріднені кольори

Якщо Ви не впевнені в своїх дизайнерських здібностях, поєднання родинних квітів (одноколірних або аналогічних) – це найпростіший спосіб! Ви точно не помилитеся а таке рішення буде виглядати завжди стильним.

контрастні кольори

На цьому фото хороший приклад поєднання контрастних кольорів. Тут присутні не дуже помітний малюнок, але і однотонні шпалери в такому поєднанні виглядали б гармонійно.

Способи комбінування шпалер

Після ознайомлення з основними аспектами поєднання кольорів, потрібно переходити від теорії до практики і приступати безпосередньо до вибору шпалер. Існує кілька способів їх комбінації:

 1. Малюнок + однотонний колір
 2. 2 малюнки
 3. Геометрія + один колір чи малюнок

Який би з них ви не вибрали, головне створити гармонійно поєднується, приємний інтер’єр, який задовольнить ваші уподобання і зробить будинок по-справжньому затишним. Щоб розібратися в можливих варіантах, давайте розглянемо їх більш детально.

Малюнок + однотонний колір

При такому поєднанні, найчастіше шпалери з малюнком наносять тільки на одну стіну , а на інші просто однотонні. Це допоможе зробити певний акцент, але не буде виглядати занадто строкато.

 • Малюнок може бути як з родинних квітів до однотонних шпалер, так і з контрастних .
 • Стіна з яскраво вираженим контрастним малюнком буде виглядати схоже на величезну картину .

Нижче підібрані цікаві варіанти такого комбінування, можете вибрати якийсь із них за основу при створенні дизайну вітальні.

Тут використовувався чітко виділяється квітковий принт. Зверніть увагу, що меблі, килимки і подушечки підібрані саме з тих квітів, з яких складається малюнок.

Візерунок може бути як дрібним, так і великим, абстрактним або конкретним.

Також відзначте, що стіни з яскравим малюнком, незавантажені елементами декору (картинами або фото), максимум дзеркало і то має бути дуже акуратно підібрано. Підтримуйте простоту і гармонію. Перевантажений інтер’єр буде сильно стомлювати.

Але якщо вам хочеться все ж, що то повісити на стіну, дивіться матеріал – 30 ідей як прикрасити порожню стіну!

Хороший приклад поєднання контрастних кольорів, так як при відсутності блакитний тюлі коричневі шпалери виглядали б занадто похмуро.

З геометричним орнаментом

Конкуренцію квітковим принтам, малюнків і абстрактним орнаментів можуть скласти геометричні елементи. Але ви повинні бути впевнені в тому, що строгі лінії не будуть вас пригнічувати, і дадуть спокійно розслабитися.

Зигзаги, ромби, лінії, овали, кола і т.д. – чудовий вибір для любителів чіткості і порядка.В цьому випадку теж можна пробувати цікаві колірні поєднання.

2 малюнки

Сполучення двох малюнків виглядають оригінально і незвично. Для спальні це було б занадто помітно, але для вітальні при правильному підборі дуже навіть добре.

На цьому фото відразу і контраст кольорів, і поєднання квіткового принта і геометричного. Холодний чорний на лініях і теплий червоний на пелюстках.

Тут теж поєднання квіткових орнаментів з геометричними, але вже в одній колірній гамі – використовувалися родинні кольору.

Один з малюнків може бути виражений значно яскравіше за одною, в такому випадку виходить схоже на варіант малюнок + однотонні шпалери. Схожі орнаменти, виконані в різних кольорах, також добре доповнюють один одного.

методи комбінування

одна стіна

Найпростіший спосіб в поєднанні шпалер. Як вибрати стіну? Звичайно ж ту якої ви найбільше хочете привернути увагу. Зазвичай це стіна біля або за диванів залі.

Картина або рама

Якщо в разі зі стіною, повністю обклеєна шпалерами з малюнком, вона виглядає схоже на картину, то тут шпалери і є картиною. Такий собі величезний полотно з надрукованим малюнком.

Можна просто наклеїти шпалери певного розміру, або зробити по краях рамку.

У формі смуг

Цікавий спосіб комбінування – у формі окремих смуг. Для цього випадку шпалери краще підібрати контрастні з активним малюнком, так як це буде основний акцент!

Акцент на ніші

Для квартир в яких є ніша в залі – відмінний варіант обіграти її контрастний шпалерами і кольором. Також не погано нішу підсвітити додатковим джерелом. Особливо це важливо якщо ніша в далеке від вікна.

коротке резюме

Щоб підсумувати, згадаємо головні моменти, на які варто звернути увагу при виборі шпалер:

 • Враховувати розмір і освітленість приміщення
 • Поєднання квітів
 • Особисті уподобання.

Сподіваємося, що для вас процес вибору шпалер пройде спокійно і швидко, а результат буде виглядати чудово і кожен день радувати, створюючи справжній домашній затишок.

Вибір шпалер для залу: різні прийоми комбінування

При добірці шпалер для залу комбіновані варіанти завжди залишаються вигідними. Поєднання різних текстур, квітів і візерунків грає відразу дві ролі. По-перше, це естетична сторона, по-друге – функцій у шпалер стає більше. А це вигідно для інтер’єру в будь-якому стилі. Головна умова – знайти правильні прийоми для кожної кімнати.

Як підібрати матеріал

Перше завдання, з якою стикається людина перед тим, як почати комбінувати шпалери в залі – підбір матеріалу. У даного приміщення немає жодних особливостей, які потребують опрацювання. А тому вибрати підходящий матеріал обробки стає легше.

Видів шпалер дуже багато, вони бувають на основі:

Важливим елементом є і текстура шпалер. Ідеально поєднуються матеріали зі схожими поверхнями. Так, в ході поклейки різних матеріалів можуть виникнути труднощі, наприклад, при стикуванні двох полотен. Варто подивитися на показники, надруковані на етикетках рулонів – цифра з товщиною повинна збігатися. Якщо вона різна, то можуть виникнути проблеми при поклейки і об’єднанні двох видів шпалер.

Основні правила обробки

Щоб уникнути поширених помилок в створенні інтер’єру, слід знати кілька нюансів:

 • Якщо кімната має невелику площу, невисокі стелі, то найкращим варіантом будуть комбіновані шпалери для залу теплою забарвлення. Варто підібрати найбільш світлі колірні поєднання.
 • Сонячна гамма підійде і для великих віталень. Додати в приміщення вишуканості і розширити простір вміють кольору з холодним подтоном.
 • При виборі темних відтінків потрібно враховувати, що вони поглинають площа кімнати, роблячи її візуально менше.
 • У залі доречно використовувати пастельні кольори. Щоб уникнути скучности, рекомендується робити яскраві і незвичайні акценти за допомогою поєднання шпалер у вітальні.

Всі ці моменти варто підлаштувати під свої ідеї дизайну. В процесі планування необхідно пам’ятати, що шпалери – це фон для інших елементів декору. Не варто перетворювати стіни в вульгарні і недоладні картини.

Модні ідеї для вітальні

Для тих, хто хоче створити не просто затишне місце в будинку, але і прибрати все нагадування про 2019 рік, слід дотримуватися останніх тенденцій в інтер’єрі. Основними є:

 • візерунки, орнаменти, які прийшли з 2019 роки;
 • вишивка, текстильні шпалери;
 • рельєфні стіни;
 • рослинні принти;
 • об’єднання матових полотен з рельєфними.

Найцікавіше полягає в тому, що всі ці елементи рекомендується поєднувати. У 2019 така техніка комбінування визнана ризикованою. З 2019 року в тенденції нового перейшов метод акцентування уваги на одній зі стін. Це дозволяє маніпулювати як розмірами кімнати, так і її конструкцією.

При використанні трендових варіантів дизайну потрібно враховувати загальну стилістику приміщення. Нерідкі випадки, коли один елемент меблів руйнував весь образ.

На відео: варіанти комбінування шпалер.

Вертикальний метод комбінацій

Таке комбінування шпалер у вітальні використовують найчастіше. Популярність даний спосіб отримав завдяки простоті виконання, адже «вписати» вертикальну смугу в інтер’єр дуже легко. При цьому на саму наклейку полотна піде трохи часу. Найкраще користуватися перевіреними поєднаннями кольорів. Самий універсальний – білий в комбінації з чорним. Можна брати відтінки цих квітів, а саме пастельний, коричневий, сірий і інші.

Допускається варіант малюнка. Але він буде краще виглядати на акцентної смузі. Застосування контрастів допоможе створити інтер’єр в строгому і вишуканому стилі. Важливо враховувати ширину смужок. У випадку з різко протилежними кольорами вони повинні бути однаковими. А ось якщо шпалери мають близькі відтінки, краще буде зробити менш яскраві смуги, в два рази більше насичених.

використовуємо горизонт

Часто дизайнери комбінують шпалери у вітальні із застосуванням горизонтальних смуг. Цей спосіб складніший і до його реалізації варто підійти з обережністю. Але результат буде того вартий. Найкраще такий дизайн шпалер підійде для кімнати в класичному стилі. Ідеальним варіантом буде доповнити їх дерев’яною обробкою у вигляді панелей.

Найпоширеніший спосіб хорошого поєднання – використовувати комбінування шпалер у вітальні у вигляді світлого верху і темного низу. Створити інтер’єр з контрастними кольорами складно. Найчастіше вдаються до об’єднання різних відтінків одного тону.

Для того щоб приховати стик двох полотен, можна наклеїти на нього спеціальну стрічку або ж закрити бордюром.

Процедура розміщення шпалер на стінах теж непроста, оскільки тут потрібно вміти точно розраховувати довжину смуг і враховувати стики, особливо якщо одне з покриттів має малюнок. Краще довірити таку роботу професіоналам, які швидко і якісно проведуть обробку кімнати. Крім того, так вдасться уникнути псування матеріалів і зайвих витрат.

Вставки з шпалер

Є й таке поєднання: шпалери в зал + комбіновані вставки. Даний дизайнерський прийом широко поширений. Головна його перевага перед іншими – неординарність і простота у виконанні. Так що отримати ефектну вітальню за допомогою цієї техніки може кожен бажаючий.

Є кілька особливостей, які допоможуть зорієнтуватися в розмаїтті ідей:

 • Для обробки можна підібрати різні матеріали: тканина, фотошпалери, панорамні покриття, дерево.
 • Необхідно поєднувати вставки між собою, тоді вони не будуть виглядати безглуздо.
 • Ідеальний варіант, коли матеріали вставок і акцентної стіни будуть однаковими. Це зробить інтер’єр більш діловим.

У цього способу комбінування є ще один прийом, який зробить шпалери для вітальні незвичайними. Це так звана клаптева техніка. Її втілити в життя набагато складніше, але і виглядає вона ефектніше. Суть методу полягає в тому, що одна зі стін або ділянку кімнати заповнюється відрізками шпалер. При цьому підійдуть навіть старі клапті від рулонів.

Розміщувати клапті шпалер на поверхні можна в різному порядку: по горизонталі, вертикалі або взагалі безладно. В цьому і полягає принадність даного способу.

Можна скласти список рекомендацій, які допоможуть в реалізації клаптикового дизайну:

 • вибирати відповідні за стилістикою частини шпалер;
 • колірна гамма всіх використовуваних відрізків не повинна бути конфліктної;
 • варто прикріпити клапті до стіни за допомогою скотча – це допоможе побачити картину повністю і оцінити її якість.

Не варто боятися експериментів. Навіть самі божевільні ідеї можна адаптувати під певний стиль.

Поділ кімнати на області

Якщо необхідно провести зонування приміщення, багато, в зал свого будинку, вибирають комбіновані шпалери. Оскільки вітальня – це традиційно найбільша кімната, то тут є де проявити фантазію. Універсальний прийом – відокремити область прийому їжі від місця для відпочинку. Для цього необхідно підібрати правильне поєднання кольорів.

Обідня зона – місце, де має бути комфортно приймати їжу. А значить, нічого не повинно відволікати. Тут найбільш підходящими стануть тони з холодними нотками. Вони зможуть створити потрібну атмосферу. Для відпочинку слід підібрати більш комфортні, мають в своєму розпорядженні кольору, адже в цій зоні людина повинна відчути себе розслабленим. Вигідними будуть теплі відтінки приємних, ніжних квітів.

Щодо фактур – ними теж можна пограти. Не варто нашаровувати безліч різних шпалер, досить буде вибрати однотонний матеріал і структурний полотно.

Перший крок повинен починатися з підбору фону. В інтер’єрі вітальні це найголовніший показник. Відштовхнувшись від фону, варто планувати інші елементи. Так, однотонні шпалери з гладким покриттям можуть доповнити рельєфні полотна. Як декоративні елементи краще використовувати візерунки і принти. Даний варіант об’єднання шпалер був модний в 2019 році, але і зараз не втрачає популярності.

У процесі ремонту слід враховувати не тільки дизайн шпалер, але і інші речі. Комбінація повинна включати в себе стіни, меблі, фіранки, дрібні деталі, побутову техніку.

Чого потрібно уникати

З’єднання декількох полотен в кімнаті – непросте завдання. Незважаючи на те, що існує багато правил по комбінуванню, повторюються одні й ті ж помилки. Є дії, які призводять до неестетичним сполученням.

Найчастіше допускають таку помилку в плануванні інтер’єру: дрібний візерунок + глянсова поверхня + великий структурний візерунок. Дане поєднання занадто помітне. Очі не зможуть зосередитися, і дизайн швидко набридне, тим більше якщо палітра тонів покриттів дуже насичена.

Сучасну вітальню як в будинку, так і в квартирі неможливо уявити без комбінованих шпалер. Вони здатні додати будь-якому приміщенню незвичайності і стилю. Але в той же час невміле використання призводить до різких і недоречним дизайнерським рішенням. Щоб не помилитися з вибором полотен, варто добре продумувати поєднання всіх елементів в кімнаті.

Поради щодо вибору шпалер для залу (1 відео)

Підбираємо комбіновані шпалери в зал 2017: 35 фото та дизайн

У будинку все повинно бути красиво – це не правило, а побажання інтер’єрної моди 2017. Мова йде не про те, що потрібно збирати, колекціонувати красивих і дорогих речей, скоріше, навпаки. Все, що не особливо потрібно, все, що захаращує ваш маленький світ, не залишайте в квартирі. А ось добірка потрібних речей зробить ваш побут теплим і затишним. І далеко не самий останній тут крок – це дизайн шпалер. Якщо хочете стильно, оригінально і зі смаком обклеїти стіни, потрібно комбінація шпалер.

Шпалери в залі в квартирі комбіновані: варіанти 2017

Цього року акцент у вітальні ставиться саме на стіну – у вас може бути трохи меблів, і вона не обов’язково повинна бути елітної, сучасної, але фон підвести не повинен. Оформлення стін – це ще й візуальні прийоми, що допомагають змінити пропорції простору. І скомбінувати шпалери можна так, щоб це поєднання і дало потрібний зоровий ефект.

У нинішньому році поклеїти шпалери можна в три прийоми:

 • Горизонтальний дизайн;
 • Вертикальний дизайн;
 • Клаптевий дизайн.

Якщо вертикальні смуги скомбінувати правильно, вони не тільки візуально збільшать кімнату, але і «витягнуть» її. Чого робити не можна, так це комбінувати смуги з великими і яскравими візерунками, принтами.

Поєднання шпалер в залі: клаптева комбінування

По суті, з клаптиків комбінування є імітацією клаптикової ковдри на стіні. Якщо правильно підібрати шпалери, то вони «подружаться» між собою і створиться ціла композиція на стіні.

Такий печворк – заняття складне, і перш ніж за нього взятися, потрібно подивитися не один приклад, зрозуміти суть комбінації. Якщо боїтеся, що не впораєтеся, візьміть не більше трьох видів шпалер однієї кольорової гами.

Дизайнерські шпалери здатні перетворити будь-яке приміщення. Які вибрати для вашого інтер’єру, дізнаєтеся з нашої статті: https://homeli.ru/remont-i-otdelka/steny/oboi/dizajnerskie-oboi

Наприклад, це можуть бути:

 • Тепло-фіолетові;
 • Насичено-лілові;
 • Ніжно-рожеві.

Якщо цей паззл буде поділений на однакові фрагменти, потрібного ефекту не вийде. Шматочки за розміром повинні бути різними. Ви можете зберігати одну ширину, це спростить роботу, але довжина фрагментів не повинна бути однаковою.

Шпалери обов’язково повинні гармоніювати – поєднуватися з малюнком, фактурою, суміжності відтінків і темі. Ну і, звичайно, не варто змішувати бюджетні шпалери з елітними варіантами.

Варіанти комбінованих шпалер в залі: правила поєднання

Можна виділити вісім простих правил комбінування шпалер, які допоможуть вам цікаво і грамотно перетворити інтер’єр.

Правила комбінування шпалер:

 • Ідеально, якщо шпалери ви придбаєте не тільки в одному місці, але і від одного виробника, тоді і клеїти шпалери буде легше, і поєднувати;
 • Для гармонійного дизайну правильніше вибирати шпалери однієї товщини, однієї якості і навіть одного цінового сегмента;
 • Варіанти комбінування обов’язково повинні знайти перекличку десь в інтер’єрі, якщо, наприклад, одна стіна з зеленими квітами, нехай такий же зелений зустрінеться в візерунку диванних подушок;
 • Якщо ви використовуєте шпалери з насиченим, соковитим орнаментом, потрібно взяти інший вид шпалер, яким буде нейтральним, однотонним;
 • Якщо техніка клеєння шпалер продовжиться навіть на стелі, ви зорово зробите кімнату і просторіше, і вище;
 • Щоб розставити в залі акценти, потрібні фонові шпалери такого кольору, щоб меблі, текстиль, аксесуари на цьому тлі виглядали більш виграшно;
 • Якщо меблів в кімнаті трохи, то цікаво заповнити простір можна шпалерами з великими, яскравими, фактурними візерунками – і порожнеча піде;
 • Найчастіший варіант – акцентні стіна, одна стіна при цьому оклеивается яскравими шпалерами, а решта оклеиваются нейтральними відтінками.

Вибираючи шпалери для комбінування, обов’язково просите продавця розкачати рулон. І якщо ви вибрали шпалери в одному місці, прикладіть рулони один одному, спробуйте побачити, чи є там потрібне поєднання.

А ось для спальні потрібні особливі шпалери, здатні надати затишку і спокою. Про це читайте наш матеріал: https://homeli.ru/remont-i-otdelka/steny/oboi/oboi-v-spalnyu-foto-dizajn

Підбірка шпалер для залу: комбіновані в сучасному стилі

Якщо зал великий і просторий, то можливостей у вас більше. Ви можете взяти і яскраві кольори, і дуже соковиті, навіть надто активні. Ви можете пограти з великим принтом.

Якщо вітальня маленька, то у виборі шпалер потрібно бути обережніше – найчастіше вибираються пастельні тони в поєднання з абстракцією і геометричними візерунками.

Якщо зал виходить на північну сторону, то шпалери варто вибирати тільки теплих відтінків, інакше кімната не буде затишною. Для південних же кімнат, відповідно, має сенс брати шпалери холодних тонів.

Якщо вітальня для вас – це, перш за все, ошатне місце, місце свята, веселощів, захоплення, сміливо беріть перламутрові або золотисті шпалери.

Як комбінувати шпалери в залі: фото та поради

Правильно підібрати матеріали – ось основні труднощі цього процесу. Шпалери обов’язково повинні мати однакову структуру. Якщо це правило порушити, при поклейке можуть виникнути труднощі, наприклад, видно будуть шви. Полотна різні по товщині будуть дисонувати в тій чи іншій мірі.

Ще одне «не можна» – це використання декількох видів шпалер з яскравими декоративними ефектами. Маються на увазі шпалери з помітними візерунками, з ефектом переливу, з великим рельєфним малюнком.

Нерідко помилки відбуваються саме у виборі основного тону. Він може бути або світліше предметів меблів, аксесуарів, або поєднуватися з ними.

Якщо ж говорити про тренди 2017, можна виділити наступні моменти:

 • Це яскраві, химерні візерунки на шпалерах;
 • Вишивка і рельєф на поверхні шпалер;
 • Східні мотиви;
 • Надзвичайно соковиті кольори;
 • Смужки всіх видів і мастей;
 • вензелі;
 • Варіанти зелено-блакитної гами.

Навіть звичайна хрущовка може перетворитися за рахунок комбінації шпалер. Це робить інтер’єр більш живим, динамічним, не таким нудним.

Найпопулярнішими залишаються комбіновані шпалери. Які вибрати для вашої спальні, дізнаєтеся, якщо прочитаєте наступну статтю: https://homeli.ru/remont-i-otdelka/steny/oboi/interer-spalni-s-dvumya-vidami-oboev

Шпалерні вставки в інтер’єрі залу

Це спосіб декорування стін, які надає кімнаті справжній дизайнерський вигляд.

Для таких вставок ви можете використовувати:

 • Фотошпалери на центральну стіну;
 • 3D-шпалери, які неймовірним чином візуально розширюють простір;
 • Візерункові вставки, які обмежуються молдінгами або рамочками на головному полотні;
 • Обклеювання контрастними шпалерами певного архітектурного елемента – карниза, ніші або виступу.

Пам’ятайте про те, що візерунки на шпалерах ніяк не повинні затьмарювати один одного. При грамотній комбінації шпалер можна добитися дивовижних вражень – яскраві і помітні вставки змушують кімнату нібито змінити свої розміри. Одна і та ж кімната виглядає по-різному, будь там різні шпалери.

Якщо в першому випадку вони одні, спокійні, пастельних тонів – кімната сприймається одним чином. Якщо на центральній стіні є динамічна вставка, може здатися, ніби це вже зовсім інша кімната в квартирі з іншого плануванням.

Шпалерними вставками добре оформити різні смислові частини однієї кімнати, що візуально їх відділити одне від одного. Наприклад, якщо мова йде про залі, який виконує ще й функції спальні, то частина кімнати біля ліжка оклеивается шпалерами ніжних, теплих тонів, а біля робочого столу або обідньої зони йде перехід на більш збудливі кольори.

Комбіновані шпалери для залу (відео)

Комбінування шпалер – процес не тільки складний, але і захоплюючий. При широкому виборі шпалер є маса варіантів найцікавіших перетворень. Головне, підготуватися до них, переглянувши не один фотоваріант.

Модні тенденції 2017-2018: комбіновані шпалери в зал, дизайн, фото

Комбінування різних видів шпалер залишається модним трендом в дизайні житлових приміщень. Варіантів поєднань дуже багато, ви можете підібрати на свій смак і адаптувати цей прийом для власної вітальні. Більш того, сучасні виробники йдуть в ногу з часом і пропонують готові комплекти для втілення будь-яких фантазій. Сьогодні мова піде про те, що найбільш актуально в інтер’єрі 2017-2018. Комбіновані шпалери в зал, фото, дизайн стосовно до різних стилів і рекомендації професіоналів в нашому матеріалі.

Шпалери в тренді: популярні види обробки в 2017-2018 роках

Художники з інтер’єрів пропонують все нові модні поєднання для обробки приміщень. У ногу з ними йдуть і сучасні виробники, які розробляють і випускають покриття складних відтінків і вишуканих кольорів. Приклади найпопулярніших рішень:

монохром

Монохромний інтер’єр не виходить з моди. Відтінки підбираються з урахуванням габаритів приміщення: для маленьких – світлі, для занадто просторих – темні. На тлі однотонного покриття вигідно виглядає будь-який декор. Акценти в цьому випадку робляться на текстиль і меблі.

комбінації кольорів

Поєднання різних кольорів в інтер’єрі зонирует простір

У моді використання натуральних, але різних кольорів. Для зонування великого приміщення комбінують теплі тони для зони відпочинку і холодні – в робочому просторі. За допомогою комбінованих кольорів можна дати більше світла в темному кутку кімнати або, навпаки відволікти увагу від затишного куточка.

широкі полотнища

Широкі рулони допомагають створити максимально цілісне покриття

Звичайно, важко знайти настільки широкий рулон, щоб просто цілком покрити стіну. З цієї причини всі стики, особливо на рельєфних шпалерах, потрібно виконувати дуже акуратно. Виходить, чим ширше рулони, тим легше добитися ідеального результату.

складні відтінки

Чим складніше тон, тим цікавіше результат. Головне – правильно доповнити його в предметах меблів та декору

У списку модних кольорів екзотичні назви: французька троянда, кавуновий, осіння листа. Несподівані мікси коричневого та фіолетового, жовтого і рожевого привнесуть в інтер’єр оригінальні нотки. Всі ці кольори добре поєднуються з чистими відтінками.

рослинний малюнок

Орнаменти з використанням зображень квітів і листя – актуальний тренд

У моді не тільки великі елементи, а й дрібний малюнок із зображенням стебел і гілок. Залежно від колірної гами такі покриття можуть бути нейтральними або акцентними. Зображення можуть бути розташовані хаотично або зібрані в вензелі і орнамент.

3D ефект

Шпалери з оптичним ефектом викликають ілюзію зміненого простору і об’ємних предметів

Для невеликих приміщень оформлення стіни панорамними шпалерами або цікавим малюнком з перспективою – просто порятунок. Такі прийоми дозволяють акцентувати увагу на оформленні, відволікаючи його від габаритів приміщення.

Стаття по темі:

3д фотошпалери для стін. Фото каталог найкращих прикладів використання таких шпалер, різновиди полотен, їх переваги і недоліки, поради декораторів, в спеціальній публікації нашого онлайн-журналу, допоможуть в оформленні будь-якого простору.

Постери та мальовані шпалери

Для дитячого інтер’єру ідеально підходять мотиви з відомих мультфільмів

Використання сюжетів з коміксів в залі – чом би й ні? Яскравий сучасний дизайн підійде молодіжної парі, стане хітом і предметом заздрості гостей.

Ви зможете надовго зберегти приємні спогади про улюблених героїв

Для більш традиційних інтер’єрів для залу відмінно підходять фотошпалери.

Шпалери-компаньйони

Поєднання покриття з різним малюнком, але однією фактури і колірної гами – поширений дизайнерський прийом. Приклад тому – комбіновані шпалери для спальні

Крім комбінації різного малюнка можна використовувати поєднання фактур, матовою і глянсовою, однотонного покриття і покриття з орнаментом. Використовуючи таке комбінування, можна скорегувати простір, зробити його візуально ширше або вище.

фактурне покриття

Сучасні шпалери можуть мати фактуру, що імітує будь-який матеріал

Особливо популярні моделі, що імітують тканину з смужками і переплетеннями. У моді тиснені орнаменти і вензелі. На увагу заслуговують вироби з імітацією дерева, шкіри, каменю, пробки або металу.

Комбінуємо шпалери красиво і правильно

Зупинимося на питанні комбінування шпалер різних квітів і фактур, малюнків. Побачити приблизний результат можна ще на стадії вибору: досить розгорнути поруч два рулони при хорошому освітленні. Не поспішайте купувати просто два сподобалися малюнка: в поєднанні повинна бути гармонія. Важливо, щоб розміри і напрямок малюнка підходили для габаритів вашого залу.

Вибір малюнків і фактур дуже широкий, важливо правильно підібрати потрібний варіант

На вибір малюнка безпосередньо впливає висота стель у вашому залі. Якщо стелі низькі, буде потрібно обробка з дрібним малюнком, вертикального напрямку і світлих тонів. Небажано використовувати для оформлення матеріали з грубою фактурою.

На фото дизайн комбінованих шпалер в залі з низькими стелями

Щасливим володарям високих стель допустимо не скромничати у виборі малюнка. Можна використовувати великий принт, поперечні смуги і навіть горизонтальне поділ стіни контрастними відтінками.

Крім висоти приміщення, має значення його форма. При великій площі можна поклеїти темні шпалери насичених відтінків. Такий декор зробить простір більш затишним. Для скромних розмірів залу використовуйте світлі тони.

На фото в квартирі комбіновані шпалери в залі світлих тонів

Порада! Довгі і вузькі вітальні коригуються оформленням торцевої стіни світлими шпалерами з заходом на бічні стінки.

Дуже важливо підбирати покриття по товщині і фактурі полотна. Якщо різниця дуже велика – стик може бути тільки в кутках кімнати, але ніяк не посередині. В крайньому випадку місце стиковки закривають виступає рамкою.

Порада! Щоб не помилитися з клеєм для різних відовізделій, використовуйте універсальний склад.

Урізноманітнити монотонність інтер’єру, можна обклеюванням яскравими шпалерами стіни навпроти віконного отвору. Для коригування природного освітлення в залах з вікнами, спрямованими на схід, можна використовувати темні екземпляри для поклейки стіни до вікна три рази, на захід – світлі.

Рекомендації по підбору шпалер

Шпалери для залу в квартирі або будинку можна підібрати по каталогах або навіть по фото на сайті виробника. Найкраще купувати покриття по одному каталогу. В цьому випадку вам не важко буде підібрати правильні поєднання. Деякі шпалерні фабрики відразу пропонують компаньйони на вибір.

Навіть якщо потрібної комбінації немає в магазині, ви можете замовити її по каталогу

Кілька рекомендацій по правильним сполученням:

 • для залу прямокутної або вузької форми використовуйте поєднання теплих і холодних відтінків або вертикального і чергується принта;
 • для квадратних віталень хорошим рішенням буде обклеювання однієї зі стін шпалерами з акцентним малюнком;
 • маленький зал стане візуально більше, якщо скомбінувати яскраві і світлі покриття;
 • монохромний інтер’єр – ознака класичного стилю. Якщо ви вибрали якесь інше стильовий напрям, підбирайте відповідні матеріали. Наприклад, для хай-тека типово комбінування яскравих різнокольорових принтів, для Провансу – пастельних відтінків з невиразним малюнком.

На фото варіанти того, як можна комбінувати шпалери в залі:

Leave A Reply

Your email address will not be published.