Короткі штори в зал до підвіконня фото

0 1

Короткі штори в зал до підвіконня фото

Меблевий портал
nordrus.org

Короткі штори – 50 фото новинок в інтер’єрі

Кожна господиня хоче бути захищеною будинку, одна з захистів є штора, яка позбавляє чужі очі від перегляду домашнього затишку. Штори вибирають не тільки піт інтер’єр, а так само під характер, сучасні люди навчилися звикати до коротким штор, які створюють затишок.

Короткі штори на кухню

Нам приносить радість не довжина штори, а її оформлення, наскільки вона збільшить простір у вашому будинку, світло який потрапляє на штору, немов перетворює її рісункі.Удобна тим, що не збирає пил і жир з кухонного статі, так само зверне кожна господиня на матеріал , він повинен бути практичний в побуті, легко стиратися, і багатьом не коли часу гладити, тому матеріал повинен після прання приходити в авто розгладження (при джигуну розправлятися). Кухонні штори короткі дають можливість швидше виходити запахів у відкрите вікно.

Короткі штори для спальні

Спальня це найніжніше і закрите від усіх поглядів приміщення, яке частіше відвідуєте тільки ви, ваша сім’я. Вона повинна бути така ж прекрасна як і ви, люверс допоможе зрадити вікна красу, штора буде виглядати акуратно серед вашого інтер’єру. Добре коли в кімнаті мінімум меблів мала штора буде якраз поєднуватися. Найчастіше в спальні ми хочемо створити не тільки затишок, а так же комфорт, щоб не перецепліваться через довгу штору, особливо якщо спальні не великого розміру.

Підв’язки до штори гармонійно виглядатимуть, якщо ваше вікно буде перебувати на НЕ сонячній стороні, з ранку в спальню буде надходити світло необхідний і зашкодить очам, заощадить електроенергію, а так же перетворить кути в спальні.

Короткі штори для вітальні

Вітальня це те місце де ми любимо приймати людей, гостей, короткі штори з лабрікетамі дуже підходять до стилю хай тек, і стають необхідним аксесуаром який декору, що не помітні в очах не віднімають час на расправку і укладку. Найчастіше вітальня простора і довгі штори тільки приносять не затишок вони закривають всю красу кімнати, яка, призначена для гарного освітлення. Тому дизайнери рекомендують висвітлювати велику площу за допомогою коротких штор.

Короткі штори для дитячої кімнати

Всім відомо, наскільки в дитячій кімнаті має бути затишно і просторо, нічого зайвого, щоб забирало простір, для такої кімнати підійде коротка штора, діти не стануть ховатися, відтягатися на ній, і виглядають, буде чудово. Достатня кількість світла необхідно, якщо дитина підліток, це не зашкодить його очам.

У дитячій бувають випадки коли карнизи прикріплені неякісно і коли ваш малюк смикає довгу штору як дістати іграшку або сховатися за неї це може понести травму в якості падіння карниза, в цілях безпеки варто придбати коротку штору, вона прикриє вікно і дістати малюкові її буде проблематично для своїх забав.

Штори, які мають невелику висоту, дешевше і економніше як в пранні, так і залицянні. Не варто думати, що вони створять дискомфорт для вашого інтер’єру, просто, якщо сумніваєтеся, можете звернутися до дизайнера за допомогою. Короткі штори практичні і актуальні в сучасному світі, дають можливість проходженню доступу світла, убезпечити вас і ваших близьких. Підібрати можна до будь-якого стилю, видасть Його таку форму як вам це до вподоби.

Вони не будуть відволікати вас від вільного часу, такі штори зручні в пранні, зручно вішати, не варто боятися про їх часте пачкание, Штора повинна бути красива для вікна а не закривати всі стінні простір, тим більше що найчастіше у людей під вікном батареї і довгі штори не дають доступу до вступу тепла в житлове приміщення.

Огляд коротких штор на вікна: дизайн, фото в вітальні і залі

Короткими називають штори, по довжині і ширині що не перевищують габарити віконного отвору. Таке рішення пов’язане з рядом переваг: економія матеріалу, менше клопоту з пранням і прасуванням, більше вільного простору в кімнаті, цікаві можливості з точки зору дизайну.

Короткі моделі при правильному підборі можуть прикрашати вікна і в кімнаті прийому гостей – вітальні.

Короткі штори як інструмент дизайнера

Професійного оформлювача інтер’єрів може спонукати звернутися до коротким фіранкам кілька факторів.

По-перше, застосування маленьких штор дозволяє більш ефективно використовувати навколишнє віконний проріз частина стіни. Розмістити навколо вікна полки для речей, продовжити підвіконну панель, перетворюючи її в повноцінну стільницю або сидіння.

Дуже зручно повісити короткі штори в зал, коли поруч з вікном стоїть диван, вони не будуть застрявати і плутатися в проміжку на відміну від довгих портьєр.

По-друге, з художньої точки зору, короткі штори здатні візуально змінити пропорції приміщення. Вони візуально зменшують висоту стіни, на якій виявилися розміщені. І навпаки, збільшують її ширину.

Таке оформлення вікна обійдеться набагато дешевше, ніж великі і громіздкі штори.

Нарешті, подібні фіранки є характерним маркером деяких стилів.

кантрі

Кантрі – це втілення мрії про літо в селі у бабусі, в її невеликому затишному житло з великою кількістю покривал, килимків і подушок. Для таких будинків характерне застосування невеликих розсувних штор зі складками, воланами, бантами, квітковими орнаментами.

Для вітальні в стилі кантрі, такі шторки є фаворитами, а підібраний під них текстиль наповнить атмосферу вітальні домашнім теплом і затишком.

сучасна класика

Зверніть увагу! Історично для класичних напрямків в оформленні інтер’єрів скоріше характерні великі і важкі портьєри в підлогу. Однак сучасність внесла в цю стилістику свої корективи. Зараз вишукані ламбрекени і портьєри часто використовуються саме в скороченому варіанті.

Якщо ви хочете внести в вітальню щось незвичайне і нестандартне, то короткі штори для вас.

Це пояснюється тим, що класика зробила крок з палацових залів в простір звичайних квартир, які мають обмеженою площею. І тут класичні штори в підлогу виглядають занадто важко, займають багато місця.

Однотонні короткі гардини виглядають більш доречно.

мінімалізм

Цією стилістиці властиво виключення всього зайвого. В тому числі, і багатошарових фіранок, захаращують простір. Мінімалізм – це тонкі однотонні рулонні або римські штори, що кріпляться прямо до склопакету.

У вітальні, де підхід до вікна закритий меблями, короткі римські штори прийдуть на допомогу.

Для перерахованих стильових рішень короткі фіранки на вікна найбільш характерні. Однак і в інших сучасних напрямках дизайнерської думки вони зустрічаються часто. Хай-тек, еко-стиль, поп арт, етнічні експерименти – у всіх цих течіях охоче застосовують укорочені шторки.

Такі завіси відмінно захистять від настирливих сонячних променів і сторонніх поглядів.

Варіанти оформлення вікон короткими шторами

Відчути всі естетичні можливості такого рішення можна тільки на конкретних прикладах.

зона вітальні

Зону для прийому гостей з м’якими меблями і столом зазвичай намагаються зробити максимально затишною. Це досягається через ретельний підбір декору та текстилю. Подушок, скатертин, пледів. І, звичайно, штор. Тому до вибору завісок для вітальні варто поставитися з особливою увагою.

Укорочені фіранки відмінно виглядають в гостьовій кімнаті. Особливо якщо мова йде про квартирах з низькими стелями.

Цікаво буває поглянути на перетворення дач, оновлених за допомогою ретельно підібраних яскравих деталей.

Коротка штора може стати родзинкою будь-якого інтер’єру.

Зверніть увагу! Для стилю кантрі підійдуть яскраві тканинні завіски, що перегукуються за кольором з іншими текстильними елементами декору. І це правило працює не тільки для легких літніх дерев’яних будиночків. Щоб оформити зону вітальні в міській квартирі в такій стилістиці, теж слід тримати цей момент в голові.

Для декору невеликих штор можна використовувати різні рюші, складки, зборки.

Моделі штор можна застосовувати найрізноманітніші. Як видно з фото коротких штор в вітальню до підвіконня, більш аскетичні рулонні і «рімкі» теж виглядають чудово. Особливо в тому випадку, якщо зона для прийому гостей є частиною кухонного простору.

Римські штори шириною в усі вікно здатні візуально розширити стіни вітальні

В суворої класичної стилістиці ставлення до кольору фіранок абсолютно відрізняється. Він повинен бути стриманим, приглушеним. Можливе використання рослинних візерунків, якщо вони перегукуються з малюнком шпалер, підлогового покриття або текстилю.

При високих стелях не бійтеся експериментів і сміливо вішайте короткі штори.

Зал в міській квартирі або невеликому приватному житловому будинку зазвичай поєднує в собі різні функції. Це все та ж вітальня, а ще їдальня, бібліотека, ігрова кімната, іноді спальня і так далі. Характерною рисою цього приміщення, загальною для більшості випадків, є його значні габарити і різноманіття функціонального наповнення.

Римські штори можуть бути, як стриманими, так і ніжними і романтичними.

Зверніть увагу! Високі багаторівневі стелі, карнизи, ліпнина, витягнуті по вертикалі віконні прорізи дуже цікаво сприймаються саме в комбінації з невеликими шторами. В цьому випадку фіранка стає декоративним елементом, що підкреслює вражаючі розміри і складність приміщення. Цей прийом працює і для сучасних стилістики, позбавлених надлишку архітектурних деталей.

Якими будуть штори визначає загальний дизайн кімнати і переваги господаря.

Коридор приватного будинку

У квартирах коридор зазвичай буває позбавлений природного освітлення. У приватних будинках ситуація відрізняється. У передпокої котеджу зазвичай є вікна, для яких необхідно підібрати штори.

Бежеві короткі штори – це грамотне рішення для оформлення вікна в кімнаті або передпокої з білими стінами.

Іноді «рімкі» встановлюють прямо на вхідні двері, в разі, якщо вона повністю або частково прозора.

Зверніть увагу! Загальним при декоруванні невеликих другорядних приміщень є заборона на надмірність. Складки і багатошарові драпірування, прекрасно дивляться в залі, на кухні або в кабінеті, тут здадуться зайвими і несмачними.

Оформлення віконних прорізів на сходовій клітці теж можливо.

Незвичайні варіанти оформлення вікон короткими шторами

Крім звичних оку розсувних штор, прямих або складчастих, збираних наверх рулонних або римських, існують і більш оригінальні варіанти. Наприклад, різні види ламбрекенів.

Ламбрекен – це горизонтальний текстильний елемент, розташований у верхній частині віконного отвору, ширина якого дорівнює довжині карниза. Вони розрізняються по щільності, формі і висоті.

Існує дуже багато цікавих ідей, які використовують ламбрекени.

 • Бувають штори, що нагадують широку, химерно скручений, стрічку. Їх зазвичай роблять з легкої напівпрозорої тканини.
 • Альтернативний шлях – ламбрекени довжиною 30-40 сантиметрів. Їх прикрашають складками, кистями, бантами. Зазвичай в таких випадках використовують щільну матерію – бязь, сатин, сатин. Цей вид штор добре підійде для кухні, дитячої, кабінету, вітальні, холу, ванною і так далі.
 • Нарешті, цікавим варіантом є тюль ламбрекен до підвіконня. Він являє собою м’які прозорі хвилі. Цей вид віконних фіранок може бути асиметричним, багатошаровим, дво- або навіть трибарвним.

Подвійні штори можна зшити самому, а це безсумнівний плюс, який дозволяє не тільки заощадити фінанси, а й зробити, так як хочете саме ви.

5 порад професіоналів: як працювати з короткими шторами в інтер’єрі?

 1. вибір моделі

Підбір моделі повинен грунтуватися на стилістиці приміщення, особливості того, як ви збираєтеся використовувати вікно. Значення мають і особисті переваги.

Зверніть увагу! Хай-тек, мінімалізм, конструктивізм, авангард погано поєднуються з бантиками і драпіровками. А ось ар-деко, бароко, рококо, навпаки, будуть виглядати дивно з прямими рівними фіранками.

Вивчити фото штор до підвіконня, порівняти різні варіанти – ось кращий спосіб знайти підходящу модель.

 1. Вибір колірного рішення

По тону фіранки повинні відрізнятися від стін. Переважно підбирати текстиль або темніше шпалер, або, навпаки, світліше хоча б на кілька тонів. Винятки становлять дуже світлі інтер’єри, побудовані на комбінуванні відтінків білого, коли гардини буквально «розчиняються» в загальному просторі.

Щоб загальний образ вітальні був єдиним цілим, дуже важливо дотримуватися єдину колірну палітру.

 1. Комбінування штор з іншими елементами інтер’єру

Оформлення вікон має бути співзвучно плед, покривалам, подушкам, скатертин та іншим тканинним елементам, присутнім в кімнаті. Поєднуватися з ними за кольором і візерунком.

Зверніть увагу! Якщо в приміщенні присутні шпалери з великим принтом, слід вибрати однотонні штори. Або вироби, точно повторюють орнамент стін – але такі знайти або зробити досить складно.

Не забувайте про меблі. Вибравши штори з такої ж палітри ви створите єдиний образ спільної кімнати.

 1. вибір тканини

Є загальні вимоги до матеріалу – він повинен легко стиратися, що не вицвітати на сонці. В іншому не існує ніяких правил. Тюль, органза, жаккард, бязь однаково мають право на існування. У виборі конкретного варіанту варто довіритися своєму смаку, помацати різні тканини руками, підключити уяву.

Підбираючи колір, пам’ятайте, що теплі тони наповнюють кімнату приємною і заспокійливою атмосферою, такі кольори як сірий і блакитний, додадуть прохолоди, а зелений сприятиме заспокоєнню.

 1. Комбінування різних видів штор

Скорочений текстиль на вікнах гарний ще й тим, що його легко комбінувати з різними варіантами штор. Короткими і довгими, важкими портьєрами і легкими драпіровками. Можливостей дійсно існує багато.

Колір штор можна підбирати як під колір шпалер, при цьому, якщо стіни світлі, то штори повинні бути на кілька тонів темніше.

В умілих руках короткі штори – це цікавий інструмент, що дозволяє надати внутрішнього світу будинку завершеність і затишок. Їх активно використовують і досвідчені дизайнери і звичайні люди.

Штори відрізняються не тільки фасоном, матеріалом виготовлення, але і стилем.

ВІДЕО:

Моделі коротких штор для вітальні і залу

Прийнято вважати, що короткі штори це привілей вікон в дитячій або кухні. Але мода не стоїть на місці і сучасні дизайнери давно впевнені в тому, що укорочені моделі при правильному підборі можуть прикрашати вікна і в кімнаті прийому гостей – вітальні. Завдяки високим технологіям і великому вибору матеріалів ви зможете створити індивідуальний образ для вашого віконного отвору.

Переваги коротких штор

Короткі штори для вітальні стали використовувати не тільки для того, щоб якось розбавити шторний дизайн в цілому. Така прикраса має чимало переваг. Дуже зручно повісити короткі штори в зал коли поруч з вікном стоїть диван, вони не будуть застрявати і плутатися в проміжку на відміну від довгих портьєр. В сучасних дизайнерських рішеннях короткі штори до підвіконня виглядають стильно і незвично. На прання і сушіння таких моделей ви витратите набагато менше часу, ніж на довгі об’ємні штори з подхватами і пишними ламбрекенами. Головна перевага коротких моделей це невеликий розмір, а отже вони не займають багато місця і візуально збільшують простір у вітальні.

Магазини пропонують нам величезний вибір видів коротких штор і їх забарвлень, так що кожна господиня знайде те, що їй до душі.

Коли вони доречні

Здавалося б все так просто і так багато позитивних сторін, що повісити короткі штори в вітальню до підвіконня можна не роздумуючи в лічені хвилини. Але ні, виявляється і для такого на перший погляд простого способу декорування вікна потрібен ряд необхідних умов.

 • Відсутність під вікном опалювальної батареї або її декор спеціальними панелями.
 • Краще короткі штори вішати на велике широке вікно, так як для маленького такі завіси будуть не кращим чином робити акцент на скромному розмірі рами.
 • Якщо ви хочете внести в вітальню щось незвичайне і нестандартне, то короткі штори для вас. Але не забувайте про перший і другий пункт.
 • При високих стелях не бійтеся експериментів і сміливо вішайте короткі штори, а ось в протилежному випадку будьте обережні. Так як моделі до підвіконня можуть завдати чималої шкоди візуальному сприйняттю вітальні в цілому.
 • Для любителів яскравих фарб тут відкриваються нові горизонти. Не бійтеся експериментів, адже укорочені типи штор не займають багато місця у вітальні і менше кидаються в очі.

Види укорочених портьєр для залу

Для вітальні підійдуть такі види укорочених моделей. Для більшої наочності ми підібрали фото до кожного з типів віконного оформлення.

Класичні.
Короткі штори для залу класичного прямого крою з легкими ламбрекенами, складанням і подхватами. Для вітальні в стилі прованс або кантрі такі шторки є фаворитами, а підібраний під них текстиль для додаткового декору завершить і ще більше наповнить атмосферу вітальні домашнім теплом і затишком. Для строго і сухого хай тека короткі штори досить незвичайне і ризикове рішення. І якщо ви вже зважитеся на такий серйозний крок, то будьте гранично обережні. Вироби з важкого атласу, тафта з металевим блиском це те, що підходить для такого цинічного і байдужого стилю.

Римські.
Паличка-виручалочка для тих, хто не знає що повісити на вікна у вітальні. Універсальні підйомні портьєри для будь-якого інтер’єру. Якщо у вітальні є одне широке вікно, то радимо повісити на нього таке ж широке полотно, воно не буде ділити отвір на частини і тим самим зменшать його розміри. Такі завіси відмінно захистять від настирливих сонячних променів і сторонніх поглядів. Різні по щільності матеріали забезпечать різну ступінь освітленості залу.

Рулонні.
Не дивлячись на свій строгий вид рулонні штори користуються популярністю при оформленні вікон у вітальні. На відміну від жалюзі вони виглядають куди солідніше і при експлуатації виявляються практичніше. Ви можете вибрати однотонні і з малюнком ролети для вашої вітальні. Темні будуть добре захищати від проникнення сонячного світла, а світлі красиво розсіювати його по кімнаті.

Англійські.
Одночасно строгі і романтичні штори короткого крою підійдуть для вітальні в англійському та класичному стилях. Це штори підйомного типу в опущеному стані вони виглядають як прямокутне гладке полотно. При підйомі воно збирається рівномірними складками. Шиють такі портьєри з щільних важких матеріалів, так що вони, як і римські послужать відмінним захистом від непотрібного світла.

Французькі.
Якщо ваша вітальня схожа на королівський зал і меблі з декором тут відрізняються своєю розкішшю і дорожнечею, то пишні французькі штори несказанно доповнять такий інтер’єр своєю красою. Вони являють собою пишні симетричні ряди складок з верху і до нижнього краю. Для виготовлення таких незвичайних гардин використовують прозорі тканини наприклад вуаль, органзу або легкий шовк.

Колор блок.
Сучасне віяння моди штори в стилі колор блок. Це такі завіси які шиють комбінуючи кілька типів тканин різного кольору. Виглядає це досить незвично і стильно в вітальні в стилі модерн.

Як вибрати відповідний колір

Щоб загальний образ вітальні був єдиним цілим при його сприйнятті дуже важливо дотримуватися єдину колірну палітру. Будь-які штори якими б вони не були є завершальним і важливим декоративним елементом, тому їх колір вирішує все – як буде виглядати вітальня, чи будуть дотримані всі стилістичні рамки і колірні рішення. Щоб грамотно вибрати колір для коротких гардин зверніть увагу на наступні моменти.

Перш за все відштовхуйтесь від кольору стін. Якщо вони світлі і до того ж однотонні, то можете підібрати завіси на тон темніше обробки. Однотонні вони будуть або з малюнком вирішувати вам. Для стін з строкатим малюнком краще віддати перевагу однотонним моделям, щоб вони не загубилися серед кольорових неоднорідних стін. Яскраві фарби для коротких штор не страшні, виняток – дуже маленьке вікно. Не забувайте про меблі. Вибравши штори з такої ж палітри ви створите єдиний образ спільної кімнати.

Короткі штори самі по собі збільшують вітальню при зоровому сприйнятті, але це зовсім не означає, що їх можна вішати навіть самого темного кольору. Такі фарби зроблять тільки безглузде пляма на стіні.

Вертикальні смуги традиційно використовують в кімнатах де не дуже високі стелі. Кольорові смужки на білому тлі значно виправлять ситуацію, а ось горизонтальних орнаментів краще уникати.

У вітальню краще вибирати позитивні кольори. Блакитний і салатовий створять свіжу і прохолодну обстановку. Персикові, рожеві і бузкові тони це лідери зі створення романтики і ніжності. Урочисту атмосферу подарують бірюзові, фіолетові і помаранчеві штори.

Короткі штори – 60 фото практичних ідей і новинок дизайну

Зручніше на кухні використовувати короткі штори, велика кількість варіантів дизайнерських рішень для прикраси будь-якого за розміром вікна.

Якщо вікно знаходиться біля печі або мийки, то вибір на користь коротких фіранок очевидний:

 • вільний доступ до вікна;
 • легкий догляд;
 • надання легкості в інтер’єрі;
 • великий асортимент штор.

Безліч варіантів стилів

Римські штори прості в догляді, відмінно захищають від сонця.


Англійські штори мають механізм управління, як у римських. Відмінність – 3 вертикальних секції, вони шиються частіше з щільних тканин, але можна вибрати легкі матерії.

Австрійські штори відрізняються від попередніх своїм кріпленням. Короткі штори дуже пишні, ефектно виглядають. Подобаються більше дівчаткам, так як схожі на «покої принцеси».

Французькі штори відрізняються від австрійських дрібними складочками, які розташовані по всьому полотнищу. Красива довга штора, але зібрана має ефектну драпірування, яка прийшла з королівських палаців. У класичному стилі ідеально підійде для білої (кремовою або бежевій) меблювання.

Шведські штори подібні рулонних, занадто прості форми більше застосовують для кухонь, балконів або веранд. Для краси можна пришити контрастну підкладку. Штора, акуратно згорнута в рулон, незвичайна різнокольоровими фарбами.

Штори «Диліжанс» схожі на шведські, простий стиль відмінно впишеться в будь-який романтичний інтер’єр.

Штори «Кафе» відрізняються своїм кріпленням посередині вікна. Ця фіранка може бути цілісним полотном або бути з 2 полотнищ. Цікаво, що назва прийшла з ресторанів (кафе, бістро) XIX ст., Де в моді було оформлення затишного милого куточка.

Сучасні штори «Кафе» зустрічаються в будинках (квартирах) ретро або у любителів провінційної простоти.

Кухня маленьких розмірів

Для малогабаритної кухні потрібно вибирати світлі фіранки. Сучасні короткі штори краще використовувати однотонні і напівпрозорі, щоб наповнити приміщення природним світлом.

Це додасть простір приміщенню. Коротенька тюлева шторка білого (бежевого) кольору – ідеальний варіант. Меблі можуть бути будь-яка.

Темних тонів фіранка або з великим малюнком не підійде, буде виглядати без смаку. Щоб штори (фіранки) надовго зберегли свою чистоту і свіжість, тканину потрібно просочити спеціальним розчином, який відштовхне бруд і пил.

Жалюзі підходять майже всім, вони практичні, легко миються. Зараз величезний вибір жалюзі різних відтінків, який дозволить цікаво оформити вікно.

Кімнати для дітей

Діти обожнюють яскраві фарби і веселі картинки. Тому ідеальні короткі штори в дитячу. Їх можна повісити цікаво на середину вікна на підв’язках або люверсах. Малюнок вибрати за бажанням дитини: тварин, метеликів, смішних зображень.

Також рекомендуємо:

Замість кистей для штори можна до невеликих двом однаковим іграшок пришити стрічки. Потім ними перев’язати шторки. Дітям сподобається ваша пустотлива ідея, коли звірятко «обіймає» шторку.

спальня

Для спальні теж можна підібрати оригінальний дизайн коротких штор. Якщо велике вікно в спальні кремових (вершкових) тонів, штора підбирається темніше на півтону з двох полотнищ. Днем можна регулювати світло, а вночі закрити щільно вікно.

вітальня

Для залу (вітальні) можна вибрати англійські, австрійські чи французькі штори. Кому подобається, вдень можна їх збирати в приголомшливі пухнасті складки. Колір підібрати до обраного стилю.

Для кухні-вітальні (студії) красиво виглядатимуть штори трохи нижче підвіконня. До світлого оформлення кімнати відмінно підійде ніжно-блакитні однотонні гардини або з малюнком.

Довгі штори зробити коротше

Якщо фіранки не підходять по довжині або ви вирішили, що красивіше короткі штори, треба їх вкоротити. Якщо під рукою немає шийної машинки, не варто засмучуватися. Рекомендуємо скористатися клейкою стрічкою.

Також рекомендуємо:

Спочатку тканину треба підвернути на необхідну довжину, добре запрасувати шов. Потім між загорнутої і основною тканиною фіранки кладемо клейку стрічку.

Важливо! Праскою треба провести тільки один раз для проклейки, щоб не спалити ніжну тканину.

Для перевірки перед укорочуємо фіранки, спробуйте тканину пропрасувати на маленькому непомітному ділянці.

Якщо матеріал штори важкий і щільний, то вкоротити буде складніше. Поворот доведеться робити також, але в 2 лінії. Через деякий час штора може подекуди відклеїтися. Доведеться процедуру повторити.

оригінальні дизайни

Будь-які короткі штори в інтер’єрі нескладно декорувати. Можна вибрати будь-яку модель, і включити фантазію.

Також рекомендуємо:

Цікаво буде виглядати вишивка, розпис, красиві деталі. Додаткові прикраси внесуть індивідуальність штор. Потрібно тільки дотримуватися обраного стилю і кольору. Добре підібраний по стилю і величиною вікна карниз, грає чималу роль в інтер’єрі.

Умільці можуть самі зшити красиву оборку, підшити контрастну тканину, зверху оформити штору ламбрекеном.

Leave A Reply

Your email address will not be published.