Короткі штори в зал до підвіконня

0 2

Короткі штори в зал до підвіконня

Меблевий портал
nordrus.org

Короткі штори – 50 фото новинок в інтер’єрі

Кожна господиня хоче бути захищеною будинку, одна з захистів є штора, яка позбавляє чужі очі від перегляду домашнього затишку. Штори вибирають не тільки піт інтер’єр, а так само під характер, сучасні люди навчилися звикати до коротким штор, які створюють затишок.

Короткі штори на кухню

Нам приносить радість не довжина штори, а її оформлення, наскільки вона збільшить простір у вашому будинку, світло який потрапляє на штору, немов перетворює її рісункі.Удобна тим, що не збирає пил і жир з кухонного статі, так само зверне кожна господиня на матеріал , він повинен бути практичний в побуті, легко стиратися, і багатьом не коли часу гладити, тому матеріал повинен після прання приходити в авто розгладження (при джигуну розправлятися). Кухонні штори короткі дають можливість швидше виходити запахів у відкрите вікно.

Короткі штори для спальні

Спальня це найніжніше і закрите від усіх поглядів приміщення, яке частіше відвідуєте тільки ви, ваша сім’я. Вона повинна бути така ж прекрасна як і ви, люверс допоможе зрадити вікна красу, штора буде виглядати акуратно серед вашого інтер’єру. Добре коли в кімнаті мінімум меблів мала штора буде якраз поєднуватися. Найчастіше в спальні ми хочемо створити не тільки затишок, а так же комфорт, щоб не перецепліваться через довгу штору, особливо якщо спальні не великого розміру.

Підв’язки до штори гармонійно виглядатимуть, якщо ваше вікно буде перебувати на НЕ сонячній стороні, з ранку в спальню буде надходити світло необхідний і зашкодить очам, заощадить електроенергію, а так же перетворить кути в спальні.

Короткі штори для вітальні

Вітальня це те місце де ми любимо приймати людей, гостей, короткі штори з лабрікетамі дуже підходять до стилю хай тек, і стають необхідним аксесуаром який декору, що не помітні в очах не віднімають час на расправку і укладку. Найчастіше вітальня простора і довгі штори тільки приносять не затишок вони закривають всю красу кімнати, яка, призначена для гарного освітлення. Тому дизайнери рекомендують висвітлювати велику площу за допомогою коротких штор.

Короткі штори для дитячої кімнати

Всім відомо, наскільки в дитячій кімнаті має бути затишно і просторо, нічого зайвого, щоб забирало простір, для такої кімнати підійде коротка штора, діти не стануть ховатися, відтягатися на ній, і виглядають, буде чудово. Достатня кількість світла необхідно, якщо дитина підліток, це не зашкодить його очам.

У дитячій бувають випадки коли карнизи прикріплені неякісно і коли ваш малюк смикає довгу штору як дістати іграшку або сховатися за неї це може понести травму в якості падіння карниза, в цілях безпеки варто придбати коротку штору, вона прикриє вікно і дістати малюкові її буде проблематично для своїх забав.

Штори, які мають невелику висоту, дешевше і економніше як в пранні, так і залицянні. Не варто думати, що вони створять дискомфорт для вашого інтер’єру, просто, якщо сумніваєтеся, можете звернутися до дизайнера за допомогою. Короткі штори практичні і актуальні в сучасному світі, дають можливість проходженню доступу світла, убезпечити вас і ваших близьких. Підібрати можна до будь-якого стилю, видасть Його таку форму як вам це до вподоби.

Вони не будуть відволікати вас від вільного часу, такі штори зручні в пранні, зручно вішати, не варто боятися про їх часте пачкание, Штора повинна бути красива для вікна а не закривати всі стінні простір, тим більше що найчастіше у людей під вікном батареї і довгі штори не дають доступу до вступу тепла в житлове приміщення.

короткі штори

Без штор неможливо уявити собі ні одну кімнату в будинку. Одним з варіантів декору вікон є короткі фіранки. Зараз вони так само популярні, як і довгі, а велика різноманітність дозволяє їх використовувати в інтер’єрі самих різних стилів. Це і прості розсувні гардини, тільки укорочені, а також піднімаються моделі, які спочатку мали невелику довжину. Всі вони дуже практичні в експлуатації і мають безсумнівні декоративними якостями.

Відмінність від довгих

Штори звичайної довжини або укорочені – такий вибір має зробити будь-яка господиня при оформленні вікна. Безумовно, і ті, і інші мають достоїнствами і недоліками. Але іноді буває, що після порівняння зупиняють вибір на шторах невеликої довжини.

У деяких випадках це єдино можливий варіант, як, наприклад в кухні, де стіна з вікном зайнята робочою поверхнею кухонного гарнітура. Стильні короткі фіранки відрізняються практичністю, при цьому виглядають чарівно, привносячи в інтер’єр якусь родзинку. Однак фіранки до підвіконня можуть прикрашати не тільки кухню. Вони часто використовуються в багатошарових конструкціях в комплекті з довгими портьєрами.

Переваги коротких фіранок:

 • вільний підступ до підвіконня;
 • повітря, нагріте від радіаторів, безпосередньо надходить в приміщення;
 • спрощений догляд;
 • короткі штори менше схильні до забруднення;
 • економну витрату тканини.

Існують безліч видів укорочених штор, які відомі давно, але популярні досі і дуже часто використовуються в сучасному інтер’єрі.

римські

Ці моделі найпопулярніші серед коротких завіс. Вони прості у використанні, при піднятті утворюють рівні складки, в закритому вигляді виглядають як екрани, що закривають вікно. Римські моделі гарні в стилях Класика і Мінімалізм. У варіанті без рейок жорсткості, фіранка виходить більш м’якою, складки трохи провисають. Так повертається їх колишній вигляд: спочатку вони виглядали тільки так, а прутики для жорсткості почали застосовувати вже потім.

Лондонські (англійські)

Аналог римських – у них дуже схожий механізм підйому. Використовуються шнур, кільця, ланцюжок, правда, без рейок. У лондонській моделі три вертикальні секції: дві бічні і центральна, найширша. Підйомний механізм в такий шторі може зовсім відсутніми. Його замінюють довгі стрічки. Якщо штора опущена, стрічки просто спадають. При необхідності підйому штору треба просто зафіксувати на певній висоті, зав’язавши банти зі стрічок.

австрійські балони

Ці укорочені моделі схожі на лондонські. Але є різниця: секції всі однакові, а тасьма з кільцями кріпиться не тільки по лінії кордонів вертикальних секцій, а й по вертикальних краях штори. Таким чином виходять від двох до чотирьох балонів-фестонів. Австрійські штори виглядають урочисто і пишно, тому доречні не в кожному інтер’єрі. Така драпірування хороша в дівочій кімнаті. Ця модель ідеально підходить для декору в стилі Прованс.

французькі

Ця модель має багато спільного з австрійськими, правда, тут полотно заздалегідь прісобранная по висоті. Тому на такій шторі виходить багато дрібних складок, які видно і в опущеному стані. Коли штора піднята, на ній утворюються фестони.

Модель вимагає великої кількості тканини. Для визначення витрати матеріалу необхідно довжину фіранки в готовому вигляді помножити на 2-2,5. Французька штора відрізняється легкістю. Вона не завжди має підйомний механізм, часто грає роль напівпрозорої гардини і може комбінуватися з розсувними портьєрами з щільної тканини. Укорочена французька модель викликає театральні і палацові асоціації. У сьогоднішньому інтер’єрі для такої моделі теж є місце.

шведські

Короткі рулонні моделі, які не потребують установки карниза. Конструкція їх проста. Для виготовлення шведської штори необхідно вставити утяжеляются пруток в спеціальну кулиску, розташовану по нижній кромці фіранки. Штора містить кільця і ​​шнур. Всі частини конструкції видно зовні, які іноді маскують воланом або тасьмою.

Через простоту дизайну в вітальню і в спальню шведську штору не купують, а для кухні, балкона, лоджії, веранди, дитячої це буде відмінним рішенням. Для кращого сприйняття штору роблять двосторонньої за допомогою контрастної підкладки. Такий варіант виглядає куди цікавіше -свернутий рулон відрізняється за кольором від основного полотна, що виглядає ефектно.

«Диліжанс»

Ці незвичайні короткі рулонні моделі – варіація шведської штори. Механізм скручування тут повністю відсутня. Раніше ці прості фіранки поміщали на вікнах карет – звідси і назва. Конструкція проста: в нижній частині полотна вставлена ​​міцна рейка, до верхньої пришиті стрічки. Штору треба згортати в рулон руками, потім вона фіксується стрічками на банти. За аналогією зі шведською шторою зворотний бік в цій моделі часто іншого кольору, що робить її цікавіше. Ця фіранка виглядає дуже романтично, підходить в будь-яку кімнату. Нею оформляють не тільки вікна, але і скляні двері в інше приміщення або коридор.

Дуже цікаві короткі штори «Кафе», які відрізняються тим, що штанга знаходиться посередині вікна. Якщо ж вас бентежить порожня верхня частина вікна, туди можна помістити ламбрекен або доповнити його шторою «Диліжанс». Назва з’явилася в XIX столітті, коли в Європі стали з’являтися ресторанчики, які прикрашали свої вікна саме цими шторками. Мета була проста – задекорувати вікно, створивши мінімальний затишок. Ідея сподобалася відвідувачам, і подібні фіранки перекочували в будинку. Сьогодні вони асоціюються з кухнями сільських будинків і довоєнними інтер’єрами. Тому шторами «Кафе» та зараз люблять прикрашати вікна кухонь, їдалень, а також ванною і веранди. Такі штори доречні в стилі кантрі і Ретро.

матеріали

Для виготовлення укорочених штор можливе використання найрізноманітніших матеріалів. Вибір тканини багато в чому залежить від стилю і призначення виробу.

Для невеликих фіранок в стилі Кантрі характерні забарвлення в клітку або смужку. З вуалі гарні чудові повітряні французькі штори. Для австрійських моделей беруть бавовняне полотно.

Стильні не надто довгі гардини з жатки – сучасний варіант оформлення вікна. Тканина відрізняється дуже м’якою текстурою, складки, зморшки, заломи утворюються самі собою. Така фактура просто створена для інтер’єру вітальні.

Дуже часто невеликі шторки прикрашають і дачні вікна за містом. Для виготовлення таких штор необхідна вологостійка тканина. Це зможе дати необхідний захист кімнаті від поганої погоди.

Легкі шторки з тюлю можна підвісити в маленькій кухні. Добре буде виглядати тканину з бавовни. Для виготовлення рулонних штор завжди використовують щільні натуральні і синтетичні тканини.

кольору

Використання короткої фіранки в кухонному просторі завжди доречно. Кольорове рішення при цьому вибирається у відповідності з різними факторами.

Треба враховувати:

 • колір шпалер і облицювальної плитки. Відтінок завіс повинен відрізнятися на 1-2 тони;
 • колір меблів – чи можливо в завіски повторити відтінки меблевого гарнітура;
 • кольору текстильних елементів декору – в шторі можна обіграти тон меблевої оббивки або кольору декоративних подушок.

Короткі гардини зустрічаються не тільки в кухні.

У маленьку кімнату можна повісити шторки з квітковим або геометричним принтом. Тканини в клітку або горошок популярні для коротких полотен в сільському стилі. Якщо ви вибираєте для спальні штори завдовжки до підвіконня, то будуть характерні спокійні тони.

Дизайнери не радять підбирати штори під колір стін, укорочені моделі повинні виділятися. Якщо темні тони приглушують простір, вибір яскравих фіранок зробить кімнату більш соковитою. Ідеально впишуться в абсолютно будь-який дизайн інтер’єру не дуже довгі фіранки в біло-бежевих тонах.

Короткі штори – 60 фото практичних ідей і новинок дизайну

Зручніше на кухні використовувати короткі штори, велика кількість варіантів дизайнерських рішень для прикраси будь-якого за розміром вікна.

Якщо вікно знаходиться біля печі або мийки, то вибір на користь коротких фіранок очевидний:

 • вільний доступ до вікна;
 • легкий догляд;
 • надання легкості в інтер’єрі;
 • великий асортимент штор.

Безліч варіантів стилів

Римські штори прості в догляді, відмінно захищають від сонця.


Англійські штори мають механізм управління, як у римських. Відмінність – 3 вертикальних секції, вони шиються частіше з щільних тканин, але можна вибрати легкі матерії.

Австрійські штори відрізняються від попередніх своїм кріпленням. Короткі штори дуже пишні, ефектно виглядають. Подобаються більше дівчаткам, так як схожі на «покої принцеси».

Французькі штори відрізняються від австрійських дрібними складочками, які розташовані по всьому полотнищу. Красива довга штора, але зібрана має ефектну драпірування, яка прийшла з королівських палаців. У класичному стилі ідеально підійде для білої (кремовою або бежевій) меблювання.

Шведські штори подібні рулонних, занадто прості форми більше застосовують для кухонь, балконів або веранд. Для краси можна пришити контрастну підкладку. Штора, акуратно згорнута в рулон, незвичайна різнокольоровими фарбами.

Штори «Диліжанс» схожі на шведські, простий стиль відмінно впишеться в будь-який романтичний інтер’єр.

Штори «Кафе» відрізняються своїм кріпленням посередині вікна. Ця фіранка може бути цілісним полотном або бути з 2 полотнищ. Цікаво, що назва прийшла з ресторанів (кафе, бістро) XIX ст., Де в моді було оформлення затишного милого куточка.

Сучасні штори «Кафе» зустрічаються в будинках (квартирах) ретро або у любителів провінційної простоти.

Кухня маленьких розмірів

Для малогабаритної кухні потрібно вибирати світлі фіранки. Сучасні короткі штори краще використовувати однотонні і напівпрозорі, щоб наповнити приміщення природним світлом.

Це додасть простір приміщенню. Коротенька тюлева шторка білого (бежевого) кольору – ідеальний варіант. Меблі можуть бути будь-яка.

Темних тонів фіранка або з великим малюнком не підійде, буде виглядати без смаку. Щоб штори (фіранки) надовго зберегли свою чистоту і свіжість, тканину потрібно просочити спеціальним розчином, який відштовхне бруд і пил.

Жалюзі підходять майже всім, вони практичні, легко миються. Зараз величезний вибір жалюзі різних відтінків, який дозволить цікаво оформити вікно.

Кімнати для дітей

Діти обожнюють яскраві фарби і веселі картинки. Тому ідеальні короткі штори в дитячу. Їх можна повісити цікаво на середину вікна на підв’язках або люверсах. Малюнок вибрати за бажанням дитини: тварин, метеликів, смішних зображень.

Також рекомендуємо:

Замість кистей для штори можна до невеликих двом однаковим іграшок пришити стрічки. Потім ними перев’язати шторки. Дітям сподобається ваша пустотлива ідея, коли звірятко «обіймає» шторку.

спальня

Для спальні теж можна підібрати оригінальний дизайн коротких штор. Якщо велике вікно в спальні кремових (вершкових) тонів, штора підбирається темніше на півтону з двох полотнищ. Днем можна регулювати світло, а вночі закрити щільно вікно.

вітальня

Для залу (вітальні) можна вибрати англійські, австрійські чи французькі штори. Кому подобається, вдень можна їх збирати в приголомшливі пухнасті складки. Колір підібрати до обраного стилю.

Для кухні-вітальні (студії) красиво виглядатимуть штори трохи нижче підвіконня. До світлого оформлення кімнати відмінно підійде ніжно-блакитні однотонні гардини або з малюнком.

Довгі штори зробити коротше

Якщо фіранки не підходять по довжині або ви вирішили, що красивіше короткі штори, треба їх вкоротити. Якщо під рукою немає шийної машинки, не варто засмучуватися. Рекомендуємо скористатися клейкою стрічкою.

Також рекомендуємо:

Спочатку тканину треба підвернути на необхідну довжину, добре запрасувати шов. Потім між загорнутої і основною тканиною фіранки кладемо клейку стрічку.

Важливо! Праскою треба провести тільки один раз для проклейки, щоб не спалити ніжну тканину.

Для перевірки перед укорочуємо фіранки, спробуйте тканину пропрасувати на маленькому непомітному ділянці.

Якщо матеріал штори важкий і щільний, то вкоротити буде складніше. Поворот доведеться робити також, але в 2 лінії. Через деякий час штора може подекуди відклеїтися. Доведеться процедуру повторити.

оригінальні дизайни

Будь-які короткі штори в інтер’єрі нескладно декорувати. Можна вибрати будь-яку модель, і включити фантазію.

Також рекомендуємо:

Цікаво буде виглядати вишивка, розпис, красиві деталі. Додаткові прикраси внесуть індивідуальність штор. Потрібно тільки дотримуватися обраного стилю і кольору. Добре підібраний по стилю і величиною вікна карниз, грає чималу роль в інтер’єрі.

Умільці можуть самі зшити красиву оборку, підшити контрастну тканину, зверху оформити штору ламбрекеном.

Короткі штори – 75 фото кращих ідей для інтер’єру

Сучасний дизайн коротких штор урізноманітнює нудну обстановку будь-яких кімнат. Використовують їх найчастіше для кухонних приміщень, але такі фіранки підійдуть до всіх приміщень. Головне правильно їх підібрати.

З важливих переваг, потрібно виділити їх практичність, адже довга тюль занадто швидко забруднюється. Вони зручні, при прання і прасування. Прекрасно поєднуються з портьєрами, завдяки широкому вибору кольорових гам. Безсумнівно, підійдуть для використання людей, які звикли, часто міняти інтер’єри.

Особливості дизайнерських хитрощів

За допомогою коротких штор можна скрасити дефекти кімнат або ж виділити гідності. При використанні насичених кольорів самих фіранок, можна зробити акцент на вікно.

Для великих віконних прорізів використовуються яскраві палітри, для маленьких краще використовувати приглушені кольори.

Штори, підібрані відповідно до форми вікна відведуть погляди на великі стелі.

Широкий отвір, приховають тюлі з безліччю ярусів і при цьому можливо скористатися ламбрекенами.

Допомогти приміщенню придбати елегантний вигляд не займе багато часу, коштувати повісити оригінальні власники.

Зробити вікно ширше, можливо за допомогою довгого карниза. Коротка тюль, разом з щільними портьєрами, наочно збільшить розміри отвору.

Найпопулярніші короткі штори

Сучасні короткі штори дуже різноманітні. Можна виділити найпоширеніші.

Римські штори

Ідеальне рішення для створення красивого інтер’єру: кухонь, спалень і кабінетів. Представляють вони собою полотна з кишенями. У них вставляються щільні рейки. Вони в свою чергу вирівнюють складки і ущільнюють саму конструкцію. У кільця, прикріпленого до кишеньках просовують шнурки і кріплять до карнизів.

Потягнувшись за ланцюжок, відбудеться робота самої штори.

Для класичних інтер’єрів, дизайнери рекомендують, зупиниться на виборі м’яких фіранок. Вони додадуть приміщенню вишуканості і будуть висіти легкими складками.

Римські штори непогано виглядають з портьєрами і ламбрекенами.

англійські штори

Їх механізм дуже схожий з римськими. Розділяють візуально лондонські фіранки на горизонтальні і вертикальні. На обох боках пришита тасьма вже разом з кільцями, де прикріплюється шнурок.

Фіксовані стрічками, штори виглядають дуже ефектно. Гарний вид лондонських фіранок, надає якісний матеріал.

австрійські тюлі

Походять для дитячих кімнат, спалень і величезних залів. Їх зазвичай прикрашають і роблять пишними, повітряними. Використовувати можна для приміщень з європейським і вінтажним дизайном.

шведські фіранки

Конструкція дуже проста у використанні. Як варіант використання в кухнях і лоджіях. Через свою простоту рідко зустрічаються в віталень. Щоб приховати тасьми і кільця їх драпірують стрічками.

французькі штори

Для того щоб їх зшити, знадобиться багато тканини. У спокійному стані вона вся в дрібних складках. Ідеально підходить для поєднання зі звичайними гардинами і ламбрекенами. Сучасним інтер’єрів надає, відчуття простоти, а повісивши їх з щільними портьєрами – приміщення стануть, привабливіше.

Короткі фіранки з назвою «а-ля кафе».

Назва прийшла ще з 19 століття, де ресторани прикрашали віконні отвори таким чином. На сьогоднішній день це саме новомодна вигадка фахівців. Іноді такі штори використовують разом з ламбрекенами, що вплинуло на оформлення кімнат в ретро стилі.

Рекомендації у виборі відтінків коротких штор

Для маленьких кімнат, варто свій вибір зупинити на фіранках з квітковим і геометричним малюнком. Не потрібно підбирати штори під колір стін, вони повинні виділятися. Варто пам’ятати, що при виборі яскравих відтінків, кімнати виглядають соковито і насичене. Темні кольори навпаки приглушують простір.

Leave A Reply

Your email address will not be published.