Комбіновані шпалери в зал в квартирі фото

0 0

Комбіновані шпалери в зал в квартирі фото

60 фото-ідей як комбінувати шпалери в залі

Облаштовуючи квартиру, особливу увагу в першу чергу потрібно приділити стінам. Адже саме вони будуть створювати основу інтер’єру, задавати колірну гамму. Меблі та додаткові елементи декору встановлюються вже пізніше і повинні поєднуватися зі стінами, щоб кімнати виглядали цілісними.

Тут не будемо розсіюватися на всю квартиру, а зосередимо увагу на найбільшому її приміщення – вітальні або залі. Саме в цю кімнату ви приводите гостей, тут можете розслабитися після роботи, влаштувати домашній кінотеатр або чаювання.

перевага комбінування

Можна відразу піти в магазин, подивитися різні варіанти шпалер і вибрати найкращий. Але в такому варіанті є кілька мінусів:

 • очі будуть розбігатися від достатку, а оскільки ви точно не знаєте, що шукаєте, буде досить-таки складно зробити вибір;
 • вибрані таким чином шпалери можуть абсолютно не виправдати ваших очікувань після поклейки , так як колір в рулоні і на кожній стіні може виглядати зовсім по-різному.

Тому краще спочатку трохи розібратися в поєднанні кольорів, співвіднести це зі своїми уподобаннями і вибрати відповідний варіант, а вже потім йти вибирати щось підходяще в будівельному магазині.

Якщо ви не знайшли потрібно орнаменту в магазині, зробіть своїми руками малюнок і візерунки на стіні – тут майстер клас!

Як підібрати шпалери за кольором, за контрастом, по малюнку

В першу чергу потрібно визначитися з колірною гамою, а вже потім думати про наявність малюнка. Подумайте, які відтінки ви віддаєте перевагу: теплі або холодні.

 • Теплі зроблять приміщення більш жвавим і яскравим.
 • Холодні – допоможуть візуально розширити приміщення (що особливо актуально для квартир-хрущовок, або інших малометражек).

Але в будь-якому випадку потрібно дотримуватися балансу між теплими і холодними тонами, інакше приміщення може виглядати занадто душно або дуже вже негостинно.

 1. Якщо у вас добре освітлена, сонячна кімната, приглушите її трохи холодними тонами, якщо ж похмура – додайте в неї тепла.
 2. Також вибираючи колір, враховуйте, що ви будете його бачити кожен день . Це кофточку можна вибрати будь-світленьку, хоч яскраву, і надягати під настрій, а весь інший час зберігати в шафі. З шпалерами так не вийде, тому вибирайте не просто колір, який подобається, а й який не набридне до наступного ремонту.

Якщо ви вирішили, що одного кольору буде недостатньо, то можна вибрати кілька, поєднаних між собою.

Можна комбінувати родинні кольору (з одного або сусідніх між собою секторів колірного кола), або контрастні (з діаметрально протилежних секторів).

РАДА: Якщо вирішите використовувати шпалери з малюнком – не перестарайтеся, стіни не повинні різати очі . Особливо обережно потрібно поставитися до малюнку в маленьких квартира х (наприклад, хрущовках), так як він може візуально зменшити приміщення, особливо це стосується великих яскравих малюнків (великі контрастні квіти і в цьому дусі).

Споріднені кольори

Якщо Ви не впевнені в своїх дизайнерських здібностях, поєднання родинних квітів (одноколірних або аналогічних) – це найпростіший спосіб! Ви точно не помилитеся а таке рішення буде виглядати завжди стильним.

контрастні кольори

На цьому фото хороший приклад поєднання контрастних кольорів. Тут присутні не дуже помітний малюнок, але і однотонні шпалери в такому поєднанні виглядали б гармонійно.

Способи комбінування шпалер

Після ознайомлення з основними аспектами поєднання кольорів, потрібно переходити від теорії до практики і приступати безпосередньо до вибору шпалер. Існує кілька способів їх комбінації:

 1. Малюнок + однотонний колір
 2. 2 малюнки
 3. Геометрія + один колір чи малюнок

Який би з них ви не вибрали, головне створити гармонійно поєднується, приємний інтер’єр, який задовольнить ваші уподобання і зробить будинок по-справжньому затишним. Щоб розібратися в можливих варіантах, давайте розглянемо їх більш детально.

Малюнок + однотонний колір

При такому поєднанні, найчастіше шпалери з малюнком наносять тільки на одну стіну , а на інші просто однотонні. Це допоможе зробити певний акцент, але не буде виглядати занадто строкато.

 • Малюнок може бути як з родинних квітів до однотонних шпалер, так і з контрастних .
 • Стіна з яскраво вираженим контрастним малюнком буде виглядати схоже на величезну картину .

Нижче підібрані цікаві варіанти такого комбінування, можете вибрати якийсь із них за основу при створенні дизайну вітальні.

Тут використовувався чітко виділяється квітковий принт. Зверніть увагу, що меблі, килимки і подушечки підібрані саме з тих квітів, з яких складається малюнок.

Візерунок може бути як дрібним, так і великим, абстрактним або конкретним.

Також відзначте, що стіни з яскравим малюнком, незавантажені елементами декору (картинами або фото), максимум дзеркало і то має бути дуже акуратно підібрано. Підтримуйте простоту і гармонію. Перевантажений інтер’єр буде сильно стомлювати.

Але якщо вам хочеться все ж, що то повісити на стіну, дивіться матеріал – 30 ідей як прикрасити порожню стіну!

Хороший приклад поєднання контрастних кольорів, так як при відсутності блакитний тюлі коричневі шпалери виглядали б занадто похмуро.

З геометричним орнаментом

Конкуренцію квітковим принтам, малюнків і абстрактним орнаментів можуть скласти геометричні елементи. Але ви повинні бути впевнені в тому, що строгі лінії не будуть вас пригнічувати, і дадуть спокійно розслабитися.

Зигзаги, ромби, лінії, овали, кола і т.д. – чудовий вибір для любителів чіткості і порядка.В цьому випадку теж можна пробувати цікаві колірні поєднання.

2 малюнки

Сполучення двох малюнків виглядають оригінально і незвично. Для спальні це було б занадто помітно, але для вітальні при правильному підборі дуже навіть добре.

На цьому фото відразу і контраст кольорів, і поєднання квіткового принта і геометричного. Холодний чорний на лініях і теплий червоний на пелюстках.

Тут теж поєднання квіткових орнаментів з геометричними, але вже в одній колірній гамі – використовувалися родинні кольору.

Один з малюнків може бути виражений значно яскравіше за одною, в такому випадку виходить схоже на варіант малюнок + однотонні шпалери. Схожі орнаменти, виконані в різних кольорах, також добре доповнюють один одного.

методи комбінування

одна стіна

Найпростіший спосіб в поєднанні шпалер. Як вибрати стіну? Звичайно ж ту якої ви найбільше хочете привернути увагу. Зазвичай це стіна біля або за диванів залі.

Картина або рама

Якщо в разі зі стіною, повністю обклеєна шпалерами з малюнком, вона виглядає схоже на картину, то тут шпалери і є картиною. Такий собі величезний полотно з надрукованим малюнком.

Можна просто наклеїти шпалери певного розміру, або зробити по краях рамку.

У формі смуг

Цікавий спосіб комбінування – у формі окремих смуг. Для цього випадку шпалери краще підібрати контрастні з активним малюнком, так як це буде основний акцент!

Акцент на ніші

Для квартир в яких є ніша в залі – відмінний варіант обіграти її контрастний шпалерами і кольором. Також не погано нішу підсвітити додатковим джерелом. Особливо це важливо якщо ніша в далеке від вікна.

коротке резюме

Щоб підсумувати, згадаємо головні моменти, на які варто звернути увагу при виборі шпалер:

 • Враховувати розмір і освітленість приміщення
 • Поєднання квітів
 • Особисті уподобання.

Сподіваємося, що для вас процес вибору шпалер пройде спокійно і швидко, а результат буде виглядати чудово і кожен день радувати, створюючи справжній домашній затишок.

Шпалери для залу: 60 красивих ідей

Вітальня – приміщення, яке виступає центром всіх подій, що відбуваються в сім’ї. Тут проводять сімейні торжества, зустрічають гостей, тому оформлення приміщення необхідно приділити особливу увагу. Найчастіше для оздоблення стін використовую шпалери, які, завдяки своїм різноманіттям кольорів, візерунків і фактур дозволяють втілити будь-які дизайнерські ідеї. У нашій статті ми розглянемо різні види шпалер для залу і можливості їх вдалого комбінування.

Види шпалер для залу

У виборі шпалер велике значення має матеріал, з якого вони виготовлені. На відміну від звичайних паперових полотен, якими обклеювали стіни кілька десятиліть тому, сьогоднішні полотна мають безліч інтерпретацій. Для приміщення залу, яке не відчуває особливих кліматичних змін, основним фактором стане практичність і естетична привабливість того чи іншого виду. На сьогоднішній день розрізняють такі типи полотен:

– Паперові шпалери – найбільш простий вид, який має невисоку вартість, тому що не втрачає свою популярність по сьогоднішній день. Такі шпалери не мають високі показники довговічності, але мають величезний вибір кольорів;

– Бамбукові та вінілові шпалери – найбільш практичні покриття, які можна вважати еталоном співвідношення ціни і якості. Бамбукові полотна частіше мають рельєфною поверхнею, можуть мати свій колір або бути розрахованими під фарбування. Вінілові шпалери – це теж бамбукові полотна, але покриті додатковим декоративним шаром. І ті й інші прекрасно уживаються в будь-яких умовах, мають довгий термін служби;

– Натуральні – вміщають кілька видів шпалер: текстильні, бамбукові, коркові, шкіряні. Будь-яке з цих покриттів має відмінні естетичні якості, але дорожнеча матеріалів дозволяє впроваджувати їх в інтер’єр лише в якості акцентів;

– Скловолоконні шпалери – найбільш екологічний і довговічний тип рельєфних шпалер, розрахований на фарбування;

– Рідкі шпалери – по суті, являють собою декоративну штукатурку, як складом, так і способом нанесення. Великий спектр кольорів і сипучих декоративних добавок дозволяють створювати унікальний дизайн інтер’єру. Вони забезпечують високу шумоізоляцію і не мають стиків;

– Металізовані шпалери – полотна, здатні ефективно захищати від випромінювання різних електроприладів, забезпечують хорошу тепло- і звукоізоляцію, неймовірно міцні і красиві;

– Стереоскопічні – шпалери з тривимірним зображенням. Їх виготовляють з поліестеру, на який накладають шарами малюнок в певній послідовності тонів, що в результаті створює ілюзію об’ємності.

В інтер’єрі залу можна чудово комбінувати різні типи шпалер, що нерідко використовується при оформленні окремих функціональних зон. Наприклад, в зоні особливої ​​уваги знаходиться, як правило, стіна з телевізійним екраном, яку можна оформити стереоскопічними або тканинними шпалерами з принтом. На стінах обідньої ділянки краще розмістити більш практичні бамбукові або вінілові полотна.

Як вибрати колір шпалер для залу

Вибір палітри для вітальні залежить як відмінних переваг, так і від розмірів приміщення, але в більшості випадків все ж використовуються світлі тони, які надають приміщенню більше легкості і простору. Також варто врахувати сторону світла, на яку виходять вікна залу: для північної кращі теплі фарби, які підкреслять затишок і тепло домашньої обстановки. Для південної відводять холодні півтони, які кілька вгамують сонячний інтер’єр.

Білий колір в повній мірі рідко застосовується в інтер’єрі залу лише у випадках, коли він створює фон, де основним акцентом виступає меблі. Більш сприятливий – бежевий колір. Його можна зустріти в різних стильових напрямках. Він створює відчуття комфорту й умиротворення, чудово гармонує з будь-якими палітрами, особливо з коричневими, білими, золотистими тонами.

Не менш естетично виглядають у вітальні сині і зелені тони, мають великі спектри відтінків. Насичені кольори налаштовують на спокійне розмірене бесіду, а вибілені створюють повітряну безтурботне обстановку.

Жовтий колір – життєрадісний, він робить приміщення одночасно світлим і теплим, бадьорить і піднімає настрій. У той же час, велика присутність його яскравих відтінків може швидко набриднути і викликати дратівливість, тому краще підібрати більш холодні тони для вітальні і комбінації з іншими квітами.

Червона палітра найкраще виглядає в своїх темних бордових і винних півтонах, що створюють респектабельність, багатство обстановки. Алая палітра також може бути присутнім – вона створює приголомшливе відчуття свята, але її кількість потрібно обмежити.

Кольори шпалер цілком можна комбінувати в умовах одного приміщення як за родинною ознакою, так і контрастному, виділяючи акценти і коригуючи геометрію простір. Наприклад, оформлення однієї зі стін в темному кольорі значно виділить її і в той же час наблизить. Щоб візуально вирівняти вузьку кімнату, можна оформити темними шпалерами короткі стіни, а більш світлими – довгі.

Особливості шпалер з візерунками

Рідко можна зустріти зал, оформлений однотонними шпалерами – такий інтер’єр може здатися досить нудним і одноманітним. Якщо тільки Ви не є завзятим прихильником надмірного мінімалізму, відсутність візерунків необхідно буде компенсувати декоративними елементами.

На сьогоднішній день існує безліч шпалер для залу з різним орнаментом – це можуть бути великі і дрібні квіткові принти, геометричні лінії, візерунки в стилі «дамаск» з великими рослинними елементами незвичайних форм, розташованими у вертикальному порядку. Залежно від концепції дизайну, вибір може припасти на полотна в клітку або смужку, що нерідко зустрічається в сільських напрямках, або ж мати гратчастий орнамент, як у класичній вітальні. Вибираючи шпалери з малюнком, зверніть увагу на деякі особливості, які можуть вплинути на візуальне сприйняття простору, а саме:

– Великий малюнок здатний «наближати» стіну, тому найчастіше такі шпалери використовуються для створення акцентів або в великих просторих залах, де необхідно скомпонувати обстановку;

– Дрібний принт додає динаміку інтер’єру, наділяє легкістю і витонченістю;

– Вертикальне розташування візерунків або прямих ліній здатне «підняти» стельову поверхню, в той час як горизонтальні зображення сприяють розширенню стін.

В інтер’єрі можна створювати акценти і виділяти зони, комбінуючи шпалери з різними візерунками або однотонними полотнами. Гармонійно виглядають поєднання квіткових елементів з смугами, геометричних ліній з абстракцією.

Особливим видом виступають фотошпалери, здатні прикрасити і змінити інтер’єр до невпізнання, наповнити його чудовими флористичними, пейзажними картинами або панорамами мегаполісів. Полотна можуть бути на паперовій, флізеліновій або самоклеїться основі, мати гладку або текстуровану поверхню, що нагадує декоративну штукатурку.

Шпалери і стилі інтер’єрів

Вибираючи шпалери для залу, зверніть увагу на те, що вони повинні відповідати ідеї стильового напрямку, яке ви вибрали для оформлення. Кожен стиль дизайну має свої характерні риси, нехтування якими створить сумбур в обстановці. Для наочності, наведемо кілька прикладів:

– Зал, виконаний в класичному стилі, буде розкішно виглядати з візерунками «Дамаск», рослинними орнаментами, позолотою і вензелями. Тут саме місце для тканинних полотен, обрамлених гіпсовими молдінгами;

– Прованс наповнить інтер’єр теплими світлими тонами, квітковими малюнками, що асоціюються зі старовинним ситцем, нерідко використовуються фотошпалери з флористичними зображеннями;

– Вітальня в лофтового оформленні не обійдеться без шпалер, що імітують неоштукатурені фрагменти стіни, цегляну кладку;

– Для вітальні хай-тек характерне використання малюнків-абстракцій, стереоскопічних шпалер, металізованих полотен;

– У мінімалізмі частіше зустрічається однотонне оформлення, але не позбавлене можливості бути розведеним непомітними візерунками на акцентної стіні.

Шпалери для залу – фото

На завершення нашого огляду, пропонуємо вам подивитися нашу фотогалерею, де зібрано безліч прикладів, які демонструють оформлення залів шпалерами. Приємного перегляду!

Комбінація шпалер: сучасні варіанти і правила застосування в інтер’єрі. 105 фото і відео майстер-клас поклейки

Сучасний інтер’єр відрізняється оригінальністю і втіленням в життя найсміливіших ідей. Домогтися такого результату можна за допомогою комбінація шпалер. Завдяки такому рішенню інтер’єр ставати жвавим і динамічним.

Варто відзначити, що дане нововведення в сферу дизайну зовсім недавно вважалося неприйнятним. Але в останні роки комбінування шпалер різних стилів і забарвлень можна зустріти все частіше.

Правила комбінування шпалер

У дизайні сучасного стилю вітаються комбінації всіляких варіацій. Це не тільки поєднання різних колірних палітр, а й об’єднання протилежних матеріалів і текстур.

Варто відзначити, що завдяки комбінації шпалер в інтер’єрі створюються не тільки декоративні ефекти, але і візуально змінюється розмір і площа приміщення.

Подібне поєднання допоможе зонувати приміщення, а при вдалому його використанні можна замаскувати недоліки. Але для досягнення максимального результату необхідно знати певні правила.

Позбавляємося від недоліків

Щоб акцентувати увагу на певному місці в кімнаті, візуально виділити його, досить наклеїти шпалери яскравого забарвлення, або з оригінальним яскравим малюнком.

Завдяки такому прийому увагу всіх відвідувачів кімнати буде залучати виділена зона. При цьому недоліки, присутні в інших ділянках приміщення, не будуть так значимі.

Чим сильніше ви бажаєте приховати недоліки, тим більше яскравий малюнок основної частини кімнати необхідно вибрати. Запозичити ідеї можна з фото комбінованих шпалер.

принципи зонування

Створення в кімнаті різних функціональних зон, не тільки красиве, а й практичне рішення. Існують різні способи виконання цього завдання.

Найпростіший і доступний спосіб – використовувати дизайн комбінованих шпалер. Функціональну зону виділяють за допомогою контрастного кольору, шпалер з контрастним малюнком.

Не бійтеся експериментувати, ви отримаєте самі сміливі та оригінальні рішення.

Вибір методу зонування залежить від призначення зони, яку необхідно виділяти, а також від наявності перегородок в приміщенні.

Наприклад, коли ми комбінуємо шпалери в залі, або дитячій кімнаті, щоб розділити її на рівні частини, рекомендується обклеїти половину кімнати в яскравий колір, а другу – в більш стриманих відтінках.

Для завершення завдання встановіть декоративну перегородку.

Підбираємо комбіновані шпалери в зал 2017: 35 фото та дизайн

У будинку все повинно бути красиво – це не правило, а побажання інтер’єрної моди 2017. Мова йде не про те, що потрібно збирати, колекціонувати красивих і дорогих речей, скоріше, навпаки. Все, що не особливо потрібно, все, що захаращує ваш маленький світ, не залишайте в квартирі. А ось добірка потрібних речей зробить ваш побут теплим і затишним. І далеко не самий останній тут крок – це дизайн шпалер. Якщо хочете стильно, оригінально і зі смаком обклеїти стіни, потрібно комбінація шпалер.

Шпалери в залі в квартирі комбіновані: варіанти 2017

Цього року акцент у вітальні ставиться саме на стіну – у вас може бути трохи меблів, і вона не обов’язково повинна бути елітної, сучасної, але фон підвести не повинен. Оформлення стін – це ще й візуальні прийоми, що допомагають змінити пропорції простору. І скомбінувати шпалери можна так, щоб це поєднання і дало потрібний зоровий ефект.

У нинішньому році поклеїти шпалери можна в три прийоми:

 • Горизонтальний дизайн;
 • Вертикальний дизайн;
 • Клаптевий дизайн.

Якщо вертикальні смуги скомбінувати правильно, вони не тільки візуально збільшать кімнату, але і «витягнуть» її. Чого робити не можна, так це комбінувати смуги з великими і яскравими візерунками, принтами.

Поєднання шпалер в залі: клаптева комбінування

По суті, з клаптиків комбінування є імітацією клаптикової ковдри на стіні. Якщо правильно підібрати шпалери, то вони «подружаться» між собою і створиться ціла композиція на стіні.

Такий печворк – заняття складне, і перш ніж за нього взятися, потрібно подивитися не один приклад, зрозуміти суть комбінації. Якщо боїтеся, що не впораєтеся, візьміть не більше трьох видів шпалер однієї кольорової гами.

Дизайнерські шпалери здатні перетворити будь-яке приміщення. Які вибрати для вашого інтер’єру, дізнаєтеся з нашої статті: https://homeli.ru/remont-i-otdelka/steny/oboi/dizajnerskie-oboi

Наприклад, це можуть бути:

 • Тепло-фіолетові;
 • Насичено-лілові;
 • Ніжно-рожеві.

Якщо цей паззл буде поділений на однакові фрагменти, потрібного ефекту не вийде. Шматочки за розміром повинні бути різними. Ви можете зберігати одну ширину, це спростить роботу, але довжина фрагментів не повинна бути однаковою.

Шпалери обов’язково повинні гармоніювати – поєднуватися з малюнком, фактурою, суміжності відтінків і темі. Ну і, звичайно, не варто змішувати бюджетні шпалери з елітними варіантами.

Варіанти комбінованих шпалер в залі: правила поєднання

Можна виділити вісім простих правил комбінування шпалер, які допоможуть вам цікаво і грамотно перетворити інтер’єр.

Правила комбінування шпалер:

 • Ідеально, якщо шпалери ви придбаєте не тільки в одному місці, але і від одного виробника, тоді і клеїти шпалери буде легше, і поєднувати;
 • Для гармонійного дизайну правильніше вибирати шпалери однієї товщини, однієї якості і навіть одного цінового сегмента;
 • Варіанти комбінування обов’язково повинні знайти перекличку десь в інтер’єрі, якщо, наприклад, одна стіна з зеленими квітами, нехай такий же зелений зустрінеться в візерунку диванних подушок;
 • Якщо ви використовуєте шпалери з насиченим, соковитим орнаментом, потрібно взяти інший вид шпалер, яким буде нейтральним, однотонним;
 • Якщо техніка клеєння шпалер продовжиться навіть на стелі, ви зорово зробите кімнату і просторіше, і вище;
 • Щоб розставити в залі акценти, потрібні фонові шпалери такого кольору, щоб меблі, текстиль, аксесуари на цьому тлі виглядали більш виграшно;
 • Якщо меблів в кімнаті трохи, то цікаво заповнити простір можна шпалерами з великими, яскравими, фактурними візерунками – і порожнеча піде;
 • Найчастіший варіант – акцентні стіна, одна стіна при цьому оклеивается яскравими шпалерами, а решта оклеиваются нейтральними відтінками.

Вибираючи шпалери для комбінування, обов’язково просите продавця розкачати рулон. І якщо ви вибрали шпалери в одному місці, прикладіть рулони один одному, спробуйте побачити, чи є там потрібне поєднання.

А ось для спальні потрібні особливі шпалери, здатні надати затишку і спокою. Про це читайте наш матеріал: https://homeli.ru/remont-i-otdelka/steny/oboi/oboi-v-spalnyu-foto-dizajn

Підбірка шпалер для залу: комбіновані в сучасному стилі

Якщо зал великий і просторий, то можливостей у вас більше. Ви можете взяти і яскраві кольори, і дуже соковиті, навіть надто активні. Ви можете пограти з великим принтом.

Якщо вітальня маленька, то у виборі шпалер потрібно бути обережніше – найчастіше вибираються пастельні тони в поєднання з абстракцією і геометричними візерунками.

Якщо зал виходить на північну сторону, то шпалери варто вибирати тільки теплих відтінків, інакше кімната не буде затишною. Для південних же кімнат, відповідно, має сенс брати шпалери холодних тонів.

Якщо вітальня для вас – це, перш за все, ошатне місце, місце свята, веселощів, захоплення, сміливо беріть перламутрові або золотисті шпалери.

Як комбінувати шпалери в залі: фото та поради

Правильно підібрати матеріали – ось основні труднощі цього процесу. Шпалери обов’язково повинні мати однакову структуру. Якщо це правило порушити, при поклейке можуть виникнути труднощі, наприклад, видно будуть шви. Полотна різні по товщині будуть дисонувати в тій чи іншій мірі.

Ще одне «не можна» – це використання декількох видів шпалер з яскравими декоративними ефектами. Маються на увазі шпалери з помітними візерунками, з ефектом переливу, з великим рельєфним малюнком.

Нерідко помилки відбуваються саме у виборі основного тону. Він може бути або світліше предметів меблів, аксесуарів, або поєднуватися з ними.

Якщо ж говорити про тренди 2017, можна виділити наступні моменти:

 • Це яскраві, химерні візерунки на шпалерах;
 • Вишивка і рельєф на поверхні шпалер;
 • Східні мотиви;
 • Надзвичайно соковиті кольори;
 • Смужки всіх видів і мастей;
 • вензелі;
 • Варіанти зелено-блакитної гами.

Навіть звичайна хрущовка може перетворитися за рахунок комбінації шпалер. Це робить інтер’єр більш живим, динамічним, не таким нудним.

Найпопулярнішими залишаються комбіновані шпалери. Які вибрати для вашої спальні, дізнаєтеся, якщо прочитаєте наступну статтю: https://homeli.ru/remont-i-otdelka/steny/oboi/interer-spalni-s-dvumya-vidami-oboev

Шпалерні вставки в інтер’єрі залу

Це спосіб декорування стін, які надає кімнаті справжній дизайнерський вигляд.

Для таких вставок ви можете використовувати:

 • Фотошпалери на центральну стіну;
 • 3D-шпалери, які неймовірним чином візуально розширюють простір;
 • Візерункові вставки, які обмежуються молдінгами або рамочками на головному полотні;
 • Обклеювання контрастними шпалерами певного архітектурного елемента – карниза, ніші або виступу.

Пам’ятайте про те, що візерунки на шпалерах ніяк не повинні затьмарювати один одного. При грамотній комбінації шпалер можна добитися дивовижних вражень – яскраві і помітні вставки змушують кімнату нібито змінити свої розміри. Одна і та ж кімната виглядає по-різному, будь там різні шпалери.

Якщо в першому випадку вони одні, спокійні, пастельних тонів – кімната сприймається одним чином. Якщо на центральній стіні є динамічна вставка, може здатися, ніби це вже зовсім інша кімната в квартирі з іншого плануванням.

Шпалерними вставками добре оформити різні смислові частини однієї кімнати, що візуально їх відділити одне від одного. Наприклад, якщо мова йде про залі, який виконує ще й функції спальні, то частина кімнати біля ліжка оклеивается шпалерами ніжних, теплих тонів, а біля робочого столу або обідньої зони йде перехід на більш збудливі кольори.

Комбіновані шпалери для залу (відео)

Комбінування шпалер – процес не тільки складний, але і захоплюючий. При широкому виборі шпалер є маса варіантів найцікавіших перетворень. Головне, підготуватися до них, переглянувши не один фотоваріант.

Leave A Reply

Your email address will not be published.