Як поклеїти зал комбінованими шпалерами

0 0

Як поклеїти зал комбінованими шпалерами

Комбіновані шпалери в зал – 4 способи поклейки

Поєднання різних шпалер дозволяє зробити інтер’єр залу більш цікавим і оригінальним, до того ж так можна приховати деякі недоліки приміщення. Однак підходити до комбінування необхідно грамотно, інакше результат може виявитися зворотнім очікуваному. Тому хочу поділитися з вами чотирма способами комбінації, які завжди виглядають виграшно.

Комбінування шпалер дозволяє урізноманітнити інтер’єр залу і оформити його дизайн більш оригінально

Як поєднувати шпалери

Щоб красиво скомбінувати шпалери, необхідно підібрати гармоніюють один з одним полотна. Так як поняття «гармонують» досить суб’єктивне, щоб ви не помилилися з вибором, наведу кілька варіантів поєднання шпалер, які завжди виглядають добре:

 • Однотонні полотна . Це класичний варіант комбінації, який має на увазі використання шпалер одного кольору, але з різними візерунками. Наприклад, один тип шпалер може мати смужку, а другий – розетки або орнамент;

На фото – класичний приклад комбінування однотонних шпалер з різним малюнком

 • З однаковим малюнком . Цей варіант поєднання є альтернативою першому. Він має на увазі використання шпалер з однаковим малюнком, але різних кольорів. Кольори повинні обов’язково поєднуватися один з одним.

Комбінація полотен з однаковим візерунком завжди виглядає цікаво

Щоб не помилитися з вибором кольорів, скористайтеся таблицею їх поєднання.

Таблиця поєднання кольорів – використовувати можна суміжні і протилежні тони

 • Інверсірованного полотна. Такий спосіб поєднання має на увазі використання шпалер з однаковим малюнком і однаковими квітами, але інверсірованного. Тобто перший тип полотен може містити, наприклад, жовтий візерунок на білому тлі, а другий навпаки – білий візерунок на жовтому тлі.

Инверсионное поєднання полотен

При комбінуванні шпалер з різними візерунками майте на увазі, що вони повинні поєднуватися між собою стилістично.

Звичайно, можна комбінувати і полотна, які мають абсолютно різні кольори і візерунки. Але, до їх вибору необхідно підійти більш обережно.

60 фото-ідей як комбінувати шпалери в залі

Облаштовуючи квартиру, особливу увагу в першу чергу потрібно приділити стінам. Адже саме вони будуть створювати основу інтер’єру, задавати колірну гамму. Меблі та додаткові елементи декору встановлюються вже пізніше і повинні поєднуватися зі стінами, щоб кімнати виглядали цілісними.

Тут не будемо розсіюватися на всю квартиру, а зосередимо увагу на найбільшому її приміщення – вітальні або залі. Саме в цю кімнату ви приводите гостей, тут можете розслабитися після роботи, влаштувати домашній кінотеатр або чаювання.

перевага комбінування

Можна відразу піти в магазин, подивитися різні варіанти шпалер і вибрати найкращий. Але в такому варіанті є кілька мінусів:

 • очі будуть розбігатися від достатку, а оскільки ви точно не знаєте, що шукаєте, буде досить-таки складно зробити вибір;
 • вибрані таким чином шпалери можуть абсолютно не виправдати ваших очікувань після поклейки , так як колір в рулоні і на кожній стіні може виглядати зовсім по-різному.

Тому краще спочатку трохи розібратися в поєднанні кольорів, співвіднести це зі своїми уподобаннями і вибрати відповідний варіант, а вже потім йти вибирати щось підходяще в будівельному магазині.

Якщо ви не знайшли потрібно орнаменту в магазині, зробіть своїми руками малюнок і візерунки на стіні – тут майстер клас!

Як підібрати шпалери за кольором, за контрастом, по малюнку

В першу чергу потрібно визначитися з колірною гамою, а вже потім думати про наявність малюнка. Подумайте, які відтінки ви віддаєте перевагу: теплі або холодні.

 • Теплі зроблять приміщення більш жвавим і яскравим.
 • Холодні – допоможуть візуально розширити приміщення (що особливо актуально для квартир-хрущовок, або інших малометражек).

Але в будь-якому випадку потрібно дотримуватися балансу між теплими і холодними тонами, інакше приміщення може виглядати занадто душно або дуже вже негостинно.

 1. Якщо у вас добре освітлена, сонячна кімната, приглушите її трохи холодними тонами, якщо ж похмура – додайте в неї тепла.
 2. Також вибираючи колір, враховуйте, що ви будете його бачити кожен день . Це кофточку можна вибрати будь-світленьку, хоч яскраву, і надягати під настрій, а весь інший час зберігати в шафі. З шпалерами так не вийде, тому вибирайте не просто колір, який подобається, а й який не набридне до наступного ремонту.

Якщо ви вирішили, що одного кольору буде недостатньо, то можна вибрати кілька, поєднаних між собою.

Можна комбінувати родинні кольору (з одного або сусідніх між собою секторів колірного кола), або контрастні (з діаметрально протилежних секторів).

РАДА: Якщо вирішите використовувати шпалери з малюнком – не перестарайтеся, стіни не повинні різати очі . Особливо обережно потрібно поставитися до малюнку в маленьких квартира х (наприклад, хрущовках), так як він може візуально зменшити приміщення, особливо це стосується великих яскравих малюнків (великі контрастні квіти і в цьому дусі).

Споріднені кольори

Якщо Ви не впевнені в своїх дизайнерських здібностях, поєднання родинних квітів (одноколірних або аналогічних) – це найпростіший спосіб! Ви точно не помилитеся а таке рішення буде виглядати завжди стильним.

контрастні кольори

На цьому фото хороший приклад поєднання контрастних кольорів. Тут присутні не дуже помітний малюнок, але і однотонні шпалери в такому поєднанні виглядали б гармонійно.

Способи комбінування шпалер

Після ознайомлення з основними аспектами поєднання кольорів, потрібно переходити від теорії до практики і приступати безпосередньо до вибору шпалер. Існує кілька способів їх комбінації:

 1. Малюнок + однотонний колір
 2. 2 малюнки
 3. Геометрія + один колір чи малюнок

Який би з них ви не вибрали, головне створити гармонійно поєднується, приємний інтер’єр, який задовольнить ваші уподобання і зробить будинок по-справжньому затишним. Щоб розібратися в можливих варіантах, давайте розглянемо їх більш детально.

Малюнок + однотонний колір

При такому поєднанні, найчастіше шпалери з малюнком наносять тільки на одну стіну , а на інші просто однотонні. Це допоможе зробити певний акцент, але не буде виглядати занадто строкато.

 • Малюнок може бути як з родинних квітів до однотонних шпалер, так і з контрастних .
 • Стіна з яскраво вираженим контрастним малюнком буде виглядати схоже на величезну картину .

Нижче підібрані цікаві варіанти такого комбінування, можете вибрати якийсь із них за основу при створенні дизайну вітальні.

Тут використовувався чітко виділяється квітковий принт. Зверніть увагу, що меблі, килимки і подушечки підібрані саме з тих квітів, з яких складається малюнок.

Візерунок може бути як дрібним, так і великим, абстрактним або конкретним.

Також відзначте, що стіни з яскравим малюнком, незавантажені елементами декору (картинами або фото), максимум дзеркало і то має бути дуже акуратно підібрано. Підтримуйте простоту і гармонію. Перевантажений інтер’єр буде сильно стомлювати.

Але якщо вам хочеться все ж, що то повісити на стіну, дивіться матеріал – 30 ідей як прикрасити порожню стіну!

Хороший приклад поєднання контрастних кольорів, так як при відсутності блакитний тюлі коричневі шпалери виглядали б занадто похмуро.

З геометричним орнаментом

Конкуренцію квітковим принтам, малюнків і абстрактним орнаментів можуть скласти геометричні елементи. Але ви повинні бути впевнені в тому, що строгі лінії не будуть вас пригнічувати, і дадуть спокійно розслабитися.

Зигзаги, ромби, лінії, овали, кола і т.д. – чудовий вибір для любителів чіткості і порядка.В цьому випадку теж можна пробувати цікаві колірні поєднання.

2 малюнки

Сполучення двох малюнків виглядають оригінально і незвично. Для спальні це було б занадто помітно, але для вітальні при правильному підборі дуже навіть добре.

На цьому фото відразу і контраст кольорів, і поєднання квіткового принта і геометричного. Холодний чорний на лініях і теплий червоний на пелюстках.

Тут теж поєднання квіткових орнаментів з геометричними, але вже в одній колірній гамі – використовувалися родинні кольору.

Один з малюнків може бути виражений значно яскравіше за одною, в такому випадку виходить схоже на варіант малюнок + однотонні шпалери. Схожі орнаменти, виконані в різних кольорах, також добре доповнюють один одного.

методи комбінування

одна стіна

Найпростіший спосіб в поєднанні шпалер. Як вибрати стіну? Звичайно ж ту якої ви найбільше хочете привернути увагу. Зазвичай це стіна біля або за диванів залі.

Картина або рама

Якщо в разі зі стіною, повністю обклеєна шпалерами з малюнком, вона виглядає схоже на картину, то тут шпалери і є картиною. Такий собі величезний полотно з надрукованим малюнком.

Можна просто наклеїти шпалери певного розміру, або зробити по краях рамку.

У формі смуг

Цікавий спосіб комбінування – у формі окремих смуг. Для цього випадку шпалери краще підібрати контрастні з активним малюнком, так як це буде основний акцент!

Акцент на ніші

Для квартир в яких є ніша в залі – відмінний варіант обіграти її контрастний шпалерами і кольором. Також не погано нішу підсвітити додатковим джерелом. Особливо це важливо якщо ніша в далеке від вікна.

коротке резюме

Щоб підсумувати, згадаємо головні моменти, на які варто звернути увагу при виборі шпалер:

 • Враховувати розмір і освітленість приміщення
 • Поєднання квітів
 • Особисті уподобання.

Сподіваємося, що для вас процес вибору шпалер пройде спокійно і швидко, а результат буде виглядати чудово і кожен день радувати, створюючи справжній домашній затишок.

Поклейка шпалер двох видів в залі: фото, практичні поради, можливості декорування

Безмежна кількість оздоблювальних матеріалів, пропонованих сучасними виробниками, дозволяє втілювати в реальність безліч варіацій оформлення стін і інших поверхонь.

Лідируючі позиції серед усього розмаїття способів обробки займають саме шпалери, але, оскільки мода не стоїть на місці, використання одних шпалер в інтер’єрах поступово відживає своє.

На зміну традиційним способам оформлення стін за допомогою матеріалів одного типу прийшов спосіб комбінування, тобто поєднання різних варіантів шпалер в одному інтер’єрі.

Вітальня або зал – це найголовніша кімната у вашому будинку, тому не дивно, що оформлення цих приміщень завжди приділяється максимум уваги. Комбінування шпалер в інтер’єрах таких кімнат – завдання непросте, але цілком реальна, якщо знати, які правила є основоположними в цьому питанні.

Від правильності поклейки шпалер в залі буде залежати загальне враження, ступінь комфорту і, звичайно ж, сприйняття розмірів приміщення, тому з такими роботами не варто поспішати, а вибір відповідних шпалер повинен бути продуманим.

цілі комбінування

Головна мета поклейки шпалер двох видів в залі або вітальні – це декоративний ефект . Яскраві та цікаві мотиви будуть виглядати вигідніше на тлі більш спокійних і стриманих шпалер. У попередній статті ми розповіли, як підібрати шпалери в зал двох кольорів, так як досить часто шпалери комбінуються з причини розведення яскравих відтінків на стінах.

Ще одна причина комбінування двох типів шпалер в інтер’єрі – це необхідність і можливість зонування простору . Завдяки відмінності сюжетів або відтінків настінних матеріалів можна розділити площа кімнати на декілька функціональних зон або частин . Як правило, для цих цілей застосовують контрастні шпалери, але навіть схожі за кольором варіанти з різними малюнками стануть відмінним рішенням вашої проблеми.

Можливість маскування недоліків в інтер’єрі здійснюється шляхом створення відволікаючого дизайну на одній зі стін . Одним з перевірених способів приховування нерівностей стін є використання шпалер з рельєфною текстурою. Але в цьому випадку вкрай важливо правильно підібрати відтінок шпалер: в залежності від освітлення і кольору шпалери по-різному справляються з таким завданням.

Отже, в якості основних причин комбінування двох типів шпалер в інтер’єрі залу можна виділити:

 • декорування простору;
 • створення відволікаючого ефекту;
 • маскування недоліків;
 • зонування кімнати;
 • розбавлення надмірно яскравою кольорової гами.

Основні правила

Незважаючи на те, що комбінування шпалер не вимагає спеціальної підготовки, досить часто отриманий результат не відповідає очікуванням покупців.

Для того щоб уникнути поширених помилок, дотримуйте кілька простих, але важливих правил :

 • для зорового підняття рівня стелі використовуйте шпалери в вертикальну смужку, а для розширення кімнати – покриття з горизонтальними візерунками;
 • сюжети великих розмірів сприяють зменшенню розмірів кімнати, тому не підходять для невеликих приміщень;
 • якщо ваш зал розміщений на погано освітлюється стороні, вибирайте шпалери в світлих тонах;
 • матеріали з різних колекцій повинні збігатися за стилем (поєднання старовинних і сучасних дизайнів недоречно), а також по товщині полотна;
 • навіть контрастні відтінки в інтер’єрі вітальні повинні сприйматися гармонійно, тому шпалери різних кольорів заздалегідь перевіряються на сумісність.

Можливі способи поєднання шпалер

Серед найбільш поширених способів комбінування шпалер в інтер’єрах виділяють наступні:

 • вертикальне комбінування (поєднання вертикальних полотен на одній стіні або суміжних поверхнях);
 • горизонтальне комбінування (поєднання різних шпалер по горизонталі уздовж стіни, поклейка шпалер іншого типу на стелю);
 • клаптева (оформлення стіни у вигляді квадратів з різних шпалер в певній послідовності);
 • шпалерні вставки (панно, декоративні картини з шпалер, модульні картини, реалістичні фотошпалери на частини стіни).

Наявність колекцій з поєднуваними шпалерами різних кольорів, сюжетів, а також з наявністю однотонних шпалер, відповідних за колірною гамою, істотно полегшує процес вибору матеріалів для комбінування. Але, на жаль, такими колекціями можуть похвалитися далеко не всі відомі виробники.

Комбінування за кольором і малюнком

Не всім дано наявність тонкого смаку і бачення межі між непоєднуваними відтінками. Хтось вдається до допомоги дизайнерів, але підібрати відповідні за палітрі шпалери можна і своїми силами. Оскільки така комбінація покликана створювати акцент на окремій зоні або поверхні , необхідно заздалегідь продумати, як ви плануєте привернути увагу. Найчастіше для цих цілей застосовуються шпалери з помітними візерунками або яскравими фоновими відтінками.

Якщо ви вирішили оформити одну зі стін у яскравому кольорі (червоному, фіолетовому, зеленому та інших), не забувайте про необхідність розведення обстановки . Решта стіни в кімнаті прикрасьте шпалерами такий же колірної гами більш ніжних тонів або варіантами пастельних відтінків. Білий і бежевий колір є універсальними і підійдуть до шпалер будь-якого тону.

Створення акценту можливо також за допомогою тематичних візерунків (класичних, геометричних, квіткових орнаментів). Такі шпалери поєднуються з однотонними покриттями або світлими варіантами в смужку, яка ледве помітна на загальному тлі.

Флористичні та рослинні композиції на одній зі стін можна підкреслити використанням шпалер, що імітують натуральні матеріали (наприклад, дерево або камінь). Абстрактні мотиви вирівняйте з геометричними орнаментами або шпалерами в смужку. Але не переборщіть, інакше кімната буде тісною і незатишною.

Полотна різних шпалер (наприклад, однотонних і візерункових) можна чергувати . Такий спосіб дозволяє прикрасити всі стіни в інтер’єрі, не створюючи акцент на окремій поверхні, але вносячи зміни в загальне сприйняття простору. Вертикальне комбінування за допомогою шпалер різного кольору підійде для оформлення виступів і ніш. Досить часто такі зони прикрашаються фотошпалерами з реалістичним пейзажним малюнком.

Якщо для оформлення інтер’єру ви спланували горизонтальне колірне комбінування, наклейте на нижню частину стін темніші і холодні шпалери . Забезпечити поділ між верхньою і нижньою частиною стіни можна за допомогою молдингів або бордюрів.

Вибираючи відтінок шпалер для залу або вітальні, орієнтуйтеся на кілька ключових факторів: площа приміщення, планування, ступінь освітленості, стиль кімнати . Для створення теплої атмосфери у вітальні вибирайте шпалери м’яких відтінків: бежевого, жовтого, блакитного, персикового, світло-зеленого.

Сприяти розслабленню будуть такі відтінки, як блакитний, синій, сірий, світло-фіолетовий. Легкість і гармонію підкреслять шпалери з переливами в рожевому, бежевому, блакитному, пісочному кольорі.

Комбінування за фактурою

Фактурні шпалери поступово набувають популярності, так як більшість виробників випускає рельєфні покриття, призначені для фарбування. Такі матеріали зручно використовувати і для стін, і для стель, забезпечуючи комплексне комбінування .

Серед розмаїття фактурних сюжетів найпоширеніші – це абстрактні штрихи, смуги, рослинні мотиви і класичні візерунки.

Класику і геометрію в силу помітності мотивів бажано поєднувати з ледве помітними точковими фактурами. Флористичні і рослинні орнаменти підійдуть до шпалер з декоративними штрихами і пом’ятий на поверхні. Незважаючи на безмежні можливості поєднання рельєфних шпалер в інтер’єрах найбільш поширеним варіантом залишається комбінування зі звичайними гладкими шпалерними матеріалами.

За типом матеріалів

Незважаючи на те, що вітальня і зал – це універсальні кімнати, і для оформлення таких інтер’єрів підходять шпалери будь-якого типу, в силу дизайнерських відмінностей багато хто вдається до комбінування різноманітних покриттів – на основі паперу, вінілу, флизелина і навіть тканинні покриття – в межах одного простору . Такий підхід вимагає великої уважності, а сам процес поклейки може зайняти набагато більше часу, оскільки кожен тип шпалер має свої особливості експлуатації.

Вибираючи шпалери різного типу для вітальні або зали, заздалегідь подбайте про наявність шпалерного клею, відповідного для кожного з таких матеріалів. Бажано проконсультуватися з фахівцями з приводу спеціальних видів клею для простих і складних (важких) шпалерних покриттів.

Деякі компанії випускають універсальні типи клею, які підходять для всіх видів шпалерної продукції (наприклад, марки Semin Murale і Quelyd Murale).

Особливу складність викликає комбінування стандартних шпалер з текстильними покриттями . В силу оригінальності фактури і тонкощі полотна вам не вдасться замаскувати стики і переходи між цими матеріалами. Найбільш простий спосіб створення гармонійного переходу – це бордюри і молдинги.

створюємо гармонію

Головна запорука успіху в оформленні інтер’єру – це створення гармонійної обстановки , в якій кожна деталь сприймається як частина єдиного цілісного сюжету. При поклейке в залі шпалер двох видів домогтися такого результату набагато складніше, адже, як правило, саме різні за кольором і малюнком шпалери забезпечують бажаний ефект.

Існує величезна кількість модних варіантів комбінування шпалер в залі. Реалізувати кожен з них можна навіть при мінімумі витрат, використовуючи рулони, навіть залишилися після колишнього ремонту. Найсміливіші та креативні вже встигли переконатися на практиці в оригінальності такого способу, настала і ваша черга створення індивідуального інтер’єру.

Як правильно поклеїти шпалери двох видів в залі: 35 фото

Перед поклейка шпалер двох видів варто вивчити теоретичну частину процесу та рекомендації дизайнерів Шпалери – вважаються найпопулярнішим матеріалом, який використовується для обробки залу. Вони володіють невисокою вартістю, і дуже високими технологічними характеристиками. Якщо ви хочете створити стильний і незвичайний інтер’єр, то найкраще використовувати комбінацію з декількох видів полотен.

Навіщо використовують в залі поєднання шпалер двох кольорів

Перед тим, як приступити до вибору шпалер для залу, вам необхідно скласти дизайн-проект, де будуть враховані і колір меблів, і стиль інтер’єру. Далі ви можете почати вибирати матеріали для оздоблення стін. Використання в залі шпалер одного кольору – це застарілий прийом, набагато симпатичніше і оригінальніше виглядає поєднання полотен двох видів.

Завдяки поєднанню шпалер двох видів можна істотно поліпшити естетичні властивості залу

Таким дизайнерським ходом ви можете істотно змінити зовнішній вигляд кімнати. Головне правильно використовувати колірні і текстурні поєднання шпалер.

Яких результатів можна досягти, комбінуючи шпалери:

 1. Якщо правильно поклеїти кілька видів шпалер в залі, то ви зможете естетично і якісно зонувати простір. Наприклад, відокремити їдальню зону, від зони відпочинку. Така функція використовується для поділу на частини квартир студій або просторих віталень.
 2. Виділення в інтер’єрі вітальні акцентних стін. Наклейка найяскравішого полотна на стіні, де буде висіти телевізор або розташовуватися диван, приверне увагу гостей до цієї частини кімнати.
 3. За допомогою вставок шпалер з багатим рельєфом, можна приховати дрібні вади стін.
 4. Правильно підібрані шпалери-компаньйони візуально скорегують неправильну форму кімнати.

Використовуючи комбіновані шпалери в залі, можна з порівняно недорогих матеріалів, створити по-справжньому шикарний інтер’єр. Головне вміти вибирати кілька варіантів полотен, з поєднуються квітами і текстурами.

Нюанси підбору шпалер двох кольорів для залу

Щоб комбінація шпалер не зіпсувала інтер’єр вітальні, необхідно ретельно підбирати поєднання кольорів. Шпалери компаньйони повинні добре гармоніювати не тільки між собою, а й вигідно підкреслювати колір меблів і інших елементів інтер’єру. Ще однією важливою умовою гарного дизайну залу є те, що відтінок і текстура стін, не повинна візуально зменшувати розмір кімнати.

При покупці шпалер варто користуватися таблицею для поєднання кольорів

Нюанси вибору шпалер для залу:

 1. Щоб візуально збільшити висоту кімнати, використовуйте для її обробки шпалери з вертикально розташованим малюнком, це можуть бути звичайні смуги, або вигадливий і вигадливий орнамент. Також можна комбінувати на одній стіні різні шпалери вертикальними смугами.
 2. Для маленьких квадратних залів вибирайте світлі шпалери. Ви можете комбінувати однотонні полотна з шпалерами в дрібний малюнок.
 3. Щоб надати прямокутному залу більш правильну форму, оклейте вузькі стіни яскравими або темними шпалерами, а широкі – світлими. Такий прийом трохи наблизить протилежні частини кімнати один до одного, скорегувавши її форму.
 4. У широких приміщеннях можна використовувати комбінацію яскравих шпалер з великим малюнком. Таке оформлення стін зробить дизайн оригінальніше і незвичніше.
 5. Світлі кімнати можна обробити темними шпалерами. Незважаючи на те, що багато хто вважає таку комбінацію гнітючої, насправді такий дизайн виглядає дуже стильно.
 6. Темні і великі зали можна прикрасити яскравими або світлими шпалерами. У першому випадку інтер’єр стане життєрадісним, а другий варіант підкреслить простір, яким володіє кімната.
 7. Всі шпалери, використовувані в одному приміщенні, повинні бути витримані в одному стилі.

Це основні нюанси, які потрібно враховувати, обмірковуючи варіанти оформлення залу. В іншому, ви можете покластися лише на свою фантазію і смак.

Фото-приклади шпалер-компаньйонів для залу

Існують різні варіанти обробки приміщення декількома видами шпалер. Який дизайн підійде для вашого залу залежить від кольору меблів і стилю інтер’єру цього приміщення.

Визначитися з вибором відповідного поєднання вам допоможуть приклади з тематичних журналів і каталогів. Ми підібрали для вас найбільш вдалі варіанти.

При виборі шпалер-компаньйонів варто враховувати розміри залу і його стиль

Комбінація на стіні зі смуг коричневих і бежевих шпалер візуально підніме стелі і додасть приміщенню східного шику. До такої обробці підійде текстиль трохи приглушеного смарагдового і бордового кольору, а також невисокі меблі з золотистими вигнутими ніжками.

До стилю лофт можна підібрати шпалери під білу цегляну кладку і сірі полотна. При штучно створеної незавершеності обробки, меблі в такому інтер’єрі повинна говорити про достаток господаря. Тут будуть доречні шкіряні крісла і скляні столи.

Фотошпалери на одній стіні і однотонні полотна на трьох інших – це безпрограшна комбінація для залу. Такий дизайнерський хід дозволить знаходяться в кімнаті переміститися на витончені вулички Парижа, погуляти по зеленому лісі або проплисти на гондолі між будинків Венеції.

Це далеко не всі можливі комбінації різних видів шпалер. Використовуйте свою фантазію і ви зможете створити інтер’єр гідний розкішного пентхауса.

Як можна поклеїти шпалери двох кольорів в залі: фото з описом

Коли підбір відповідних для комбінування в залі варіантів завершений, постає питання про те, як правильно поклеїти полотна на стіну. Шпалери дуже легко кріпляться на стіни, однак при використанні матеріалів з різною текстурою і малюнком можуть виникнути деякі проблеми.

Якщо ви комбінуєте шпалери з малюнком смугами, то намагайтеся розрізати їх так, щоб візерунки виглядали завершеними. Найкраще, таким чином, поєднуються полотна з дрібним, часто повторюваним орнаментом.

Якщо ви використовуєте комбінацію з шпалер темних або яскравих кольорів, то врахуйте, що найменші проміжки між полотнами, будуть відразу кидатися в очі. Якщо ви не впевнені, що зможете ідеально рівно приклеїти шпалери, то зверніться до професіоналів.

Якщо зал невеликий, то при його оформленні варто віддати перевагу світлим відтінкам

Поклейка шпалер з різною текстурою – завдання непросте. Якщо полотна мають різну товщину, то стики між ними будуть дуже помітні. Щоб їх приховати, доведеться підібрати плінтуса і молдинги.

Найважливішою умовою ідеальної поклейки шпалер двох видів, є якісна підготовка стін. Якщо цього не зробити, то обробка буде виглядати неохайно, або зовсім відвалиться від стін.

Підготовка стін до обклеювання шпалерами складається з наступних дій:

 • Вирівнювання стіни гіпсовою шпаклівкою;
 • Видалення з висохлої зашпакльованої поверхні нерівностей за допомогою шпателя;
 • Грунтовка стіни;
 • Нанесення фінішного шару шпаклівки;
 • Шліфування стіни спеціальною сіткою;
 • Обробка стіни ґрунтовкою.

Виконавши всі ці дії, ви отримаєте ідеально-рівну стіну готову до наклеювання шпалер двох видів. Вам залишиться тільки розрізати полотна на необхідні частини і приклеїти їх до стіни.

Поради: як поклеїти шпалери двох видів в залі (відео)

Використання двох видів шпалер в одній кімнаті – це модний і цікавий хід для оформлення залу. Однак варто бути обережним, поєднуючи полотна контрастних відтінків, адже невірна добірка квітів і текстур зіпсує відчуття від інтер’єру. Якщо ви хочете стати власником стильної і затишної вітальні, використовуйте свою фантазію, враховуючи наші поради.

Leave A Reply

Your email address will not be published.