Дизайн квартири зал кухня

0 0

Дизайн квартири зал кухня

Дизайн кухні суміщеної з залом

Сьогодні, як ніколи, актуальним є питання, пов’язаний з тим, який дизайн кухні суміщеної з гостинним залом найкраще вибрати. Адже такого роду об’єднання є досить поширене дизайнерське рішення, успішно застосовується не тільки в хрущовці, але і в розкішних апартаментах. У статті – дизайн кухні суміщеної з залом.

Дизайн кухні суміщеної з залом

Дизайн кухні суміщеної з залом

Головне завдання об’єднання кухні з залом для прийому гостей полягає в візуальному збільшенні приміщення. Щоб домогтися бажаного результату слід детально розібратися з безліччю нюансів, ніж ми зараз і займемося.

Кухня в хрущовці і її особливості

Кухонна зона, яка була об’єднана з вітальнею, багатьом полюбилася через:

 • істотного розширення простору;
 • зручності організації прийому гостей, а також проведення різноманітних торжеств;
 • отримання добре освітленого і обставлений приміщення;
 • можливості забезпечення вільного переміщення по кімнаті;
 • привабливого, інноваційного дизайну інтер’єру;
 • надання можливості мамі, зайнятої цим на кухні, наглядати за малюками, що грають посеред вітальні.

Кухня поєднана з залом в хрущовці

Особливу увагу під час планування

Варто зазначити, що процес облаштування великий за габаритами кімнати, де будуть об’єднані три різні функціональні зони досить складний. Кінцевим результатом має бути кімната, яка цілком і повністю буде справлятися зі своїми завданнями. Приміщення повинно бути зручним, максимально комфортним, а також відрізнятися гармонійністю, унікальністю і збалансованістю дизайну інтер’єру.

Зонування кухні з залом за допомогою барной стійки

Під час планування потрібно не тільки підібрати підходящу колірну палітру, а також стиль, який буде використовуватися для інтер’єру залу, а й ретельно продумати, як буде розташовуватися (компонуватись) меблевий гарнітур і предмети декору.

Білосніжна кухня поєднана з залом

Під час ремонту кухні-вітальні необхідно звернути увагу на деякі фактори. Тому як для створення максимально практичного, функціонального, а також комфортного приміщення слід врахувати:

 • габарити і форму кімнати;
 • кількість дверних і віконних прорізів.

Даний фактор робить істотний вплив не тільки на місце розташування меблів або предметів декорування, але також на вибір основної колірної палітри, і на необхідну кількість приладів освітлення:

 • розміщення щодо інших приміщень;
 • бюджет, який ви можете витратити на реконструкцію;
 • присутність людей похилого віку, інвалідів або ж маленьких діток в будинку.

Дизайн кухні суміщеної з залом

Не залежно від того, який бюджет ви можете вкласти в ремонт, якими габаритами володіє кімната, де ви бажаєте розташувати кілька різних функціональних сегментів, а також наскільки складна ваша переробка під час її реалізації, будьте впевнені, що величезна кількість різних добірок з Інтернету зможе допомогти з цим і ви не зупините пошуки відповідного дизайну інтер’єру.

Штучний камінь в обробці стін у вітальні суміщеної з кухнею в хрущовці

способи зонування

Для чіткого розмежування функціональних зон застосовуються різноманітні колони, балки, арки, опори, що дають чітке розуміння, де розташовуються кордону зони, але жодним чином не приховують її. У переважній більшості сучасних будинків і квартир такого роду поділу піддається кухня.
Прекрасним рішенням для поділу кухні, суміщеної з вітальнею, буде установка ширми. Так, безсумнівно, ширма являє собою систему, призначену для зберігання речей, але за рахунок цього можна як розмежувати різні зони, так і обзавестися практичними, місткими шафками, де зручно зберігати безліч різного кухонного інвентарю.

Зонування кухні і залу за допомогою гіпсокартонних конструкцій та візуальних ефектів на стелі

Наступним поширеним методом створення невидимих кордонів залу і кухонного простору є виділення їх з допомогою підвісної стелі. Найчастіше над зоною, призначеної для приготування їжі, встановлюються більш низькі стелі, де буде монтуватися освітлення.
Слід зазначити, що крім функціонального навантаження, такого роду деталі також можуть виконувати функцію, що декорує роль. Особливо, якщо стеля має якусь незвичайну форму, на нього нанесений малюнок або він забарвлений яскравою текстурной фарбою.

Один з найбільш очевидних і поширених варіантів поділу простору на сегменти полягає у виборі різного підлогового покриття для кожного з них. Важливий нюанс полягає в тому, що для кухонної зони слід вибирати легко змиваються матеріали, що відрізняються стійкістю до фізичних пошкоджень і дії вологи. В даному випадку прекрасним вибором буде лінолеум, керамограніт або ж кам’яна плитка. Що стосовно підлогового покриття вітальні, то вона може бути оформлена в абсолютно будь-якому варіанті, починаючи від килимів та закінчуючи паркетом з дерева або ж плиткою.

Кухонна техніка захована в шафі

Останнім поширеним способом відділення зони кухні та їдальні від залу є установка барної стійки. Даний елемент може використовуватися як місце для прийому їжі, опора для дивана із залу. Основна перевага такого методу розташування меблів полягає в економному використанні кімнатного простору.

Дизайн залу поєднаного з невеликою кухнею

Варіації розташування кухні в залі

Сьогодні найбільш поширений дизайн кухні, суміщеної з залом, в хрущовці полягає в розміщенні кухонної зони в однієї зі стін приміщення. В даному випадку використовується Г-образні компонування меблів або ж все кухонне гарнітура розташовується в один ряд.

Економія місця в кухні за допомогою розкладного столу

Непоганим рішенням буде розміщення кухонної зони в кутку вітальні. Відмінною особливістю даного методу розташування кухні є універсальність, тому як прекрасно підходить для просторих великогабаритних кімнат і для хрущовок. Очевидно, що для розташування кухні найкраще використовувати Г-подібну або кутову меблеву планування.

Якщо кімната, яку ви збираєтеся розділити на кілька різних сегментів, досить довга, то ідеальним рішенням буде розміщення кухні в однієї з найбільших сторін. Гідність такого способу розташування полягає в його зручності. Наприклад, господиня, яка займається цим на кухні, може безперешкодно спілкуватися з гостями, а під час організації вечірок і різних свят можна буде зручно подавати закуски, «не випадаючи» при цьому з кола спілкування.

Кухню можна заховати в шафу, зручно при поєднанні двох зон: кухні і залу

Кухня в шафі

На окрему увагу заслуговує досить оригінальний спосіб маскування кухонного сегменту, поєднаного з залом, який називається «кухня в шафі». Дана методика передбачає розташування щодо компактного кухонного гарнітура всередині ніші, яка закривається дверима стулчастого типу. Такого роду конструкції можна зручно ховати, якщо до вас прийшли гості або якщо ви вирішили влаштувати вечірку або торжество. Будь-який інший час двері імпровізованій ніші може бути розкрита.

Кухонне начиння легко ховається в шафу-купе

Слід зазначити, що якщо плита або панель розташовується (вбудована) всередину кухонного острова, то витяжку потрібно розміщувати безпосередньо над нею, вмонтувавши її в стелю. Краще віддавати перевагу безшумному, але в той же час і потужному пристрою, так це дозволить не заважати домочадцям проводити своє дозвілля в вітальні і вберегти м’які меблі від просочування запахами кухні.

Кухня в шафі – нічого зайвого в інтер’єрі

стилістичні рішення

Для гармонійного і комфортного дизайну кухні, суміщеної з залом, в хрущовці важливо дотримуватися якогось певного стилю в усіх функціональних зонах або ж підбирати подібні і близькі за концепцією. Непоганим рішенням буде як підстава взяти один стиль і пізніше до нього додавати деякі елементи з інших дизайнерських рішень. Але врахуйте, що робити це потрібно або в якості одиничного акценту, або ж повсюдно, не виділяючи при цьому особливості за допомогою яскравого кольору або способу виконання.

Зонування кухні і залу за допомогою острова

Також хорошим дизайнерським рішенням буде класичне оформлення. Адже класика завжди буде користуватися надзвичайною популярністю і повагою, особливо якщо це стосується кухні. На сьогоднішній день популярний білосніжний варіант її виконання. Гідність стилю полягає в простоті поєднання обробки і меблів вітальні.

Багатство колірних рішень

У просторому приміщенні, де поєднано кілька різних функціональних сегментів, зовсім просто заплутатися і помилитися з вибором кольорів. Щоб уникнути цього краще підібрати один будь-якої нейтральний світлий тон для фарбування всіх стін кімнати, після чого в подальшому розбавляти отриману палітру, використовуючи для цього яскраві елементи декору і незвичайні меблі.

Кольорові рішення в дизайні кухні суміщеної з залом

Гармонійно і вельми оригінально буде виглядати кімната, де колірні відтінки перегукуються в різних функціональних сегментах. Наприклад, журнальний столик, виконаний з нефарбованого дерева і розміщений у вітальні, буде прекрасно доповнювати столову групу, яка була виконана в подібному стилі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Робота за сумісництвом: Як об’єднати кухню і вітальню

Мало знести перегородку між кухнею та кімнатою – з утворився хаосу тепер потрібно створити новий чудовий світ

Об’єднання кухні і вітальні – актуальний дизайнерський прийом. Не будемо обговорювати плюси і мінуси такого рішення – їм присвячено вже чимало статей. Давайте подивимося, яке поле для експериментів з дизайном надає поєднане простір і що на ньому можна «виростити».

Гра за правилами
Санітарні норми і правила забороняють в багатоквартирному будинку розміщення нежитлових зон над житловими. Тут можна позаздрити жителям першого поверху – вони можуть рухати кухню, як їм заманеться, хоча технічний проект ремонту все одно доведеться узгоджувати.

Решту власників житла закон зобов’язує залишати комунікації (мийка, плита) в межах старої кухні, передпокої або холу. При грамотній плануванні приміщень це обтяження можна зробити непомітним. Тобто комунікації залишити на нежитлової площі об’єднаної кухні-вітальні, а меблі та техніку винести в кімнату. Природно, збільшення кухні за рахунок нежитлових квадратних метрів має на увазі їх гідроізоляцію.

На фото – проект дизайнера Руслана Кірнічанского: з однокімнатної квартири на Кутузовському проспекті вийшла двушка з кухнею-вітальні, окремої спальнею і кабінетом. Кухня перенесена в коридор.

З подіумом або без?
Якщо ви вирішите видалити мийку від стояків – наприклад, винести на острів, – до неї доведеться тягнути воду і каналізацію, а значить, піднімати рівень підлоги для прокладки труб або влаштовувати подіум. Для відводу стоків самопливом труби повинні розташовуватися під ухилом (2-3 см висоти на погонний метр в залежності від діаметра труби).

Якщо стяжка вже залита, а подіум ніяк не вписується в інтер’єр кухні, придивіться до примусової каналізації. Для насоса підійде тонка труба, і їй не потрібен ухил. Не забувайте і про витяжний канал – його доведеться ховати під стелю або маскувати архітектурними елементами. Якщо у вас не лофт, звичайно.

На фото – проект перепланування квартири від дизайнера Ірини Альбіт. Кухня розташована в зоні коридору, каналізаційна труба – в стягуванні, підлогу піднятий на 8 см. Вентиляція проведена по стелі: над кухонними меблями і на ділянці в передпокої – щабель на стелі.

Варіантів розташування кухонної зони в об’єднаному просторі може бути кілька. Іноді рішення продиктовано архітектурними особливостями і габаритами приміщення.

Кухня в ніші
Якщо в приміщенні є виступ або ніша відповідного розміру, логічно розмістити кухонний гарнітур саме там. Такий варіант часто виходить при об’єднанні двох нерівних кімнат – коли до вітальні з цього ж боку примикають ще й інші приміщення. Кухня в цьому випадку виходить немов у поглибленні: таке природне зонування практично не вимагає додаткових дизайн-прийомів.

30 прикладів вдалого дизайну кухні, об’єднаної з залом

Кухня, поєднана з залом, – вигідне рішення невеликих квартир, в сособенності старої, совтской споруди. У новій просторій кімнаті можна зробити відразу кілька функціональних центрів – зону приготування їжі, вітальню і їдальню.

Здійснити ідею щодо об’єднання кухні і вітальні найлегше в своєму будинку.

Жителям квартир доведеться спочатку отримати дозвіл на перепланування (як перенести кухню в житлову кімнату?), Тому що є багато технічних моментів, пов’язаних з безпекою. Наприклад, не можна повністю об’єднати вітальню і газифікувати кухню. Але можна зробити напівпрозору або скляну перегородку.

Часто такі проекти зустрічаються в багатоквартирних будинках типової споруди минулого століття – хрущовках, для яких характерні дуже маленькі кухні. Стіна, що відокремлює вітальню, тут не є несучою, тому є можливість за всіма правилами зробити ремонт суміщених приміщень.

Перепланування в хрущовці

Що ще потрібно врахувати при суміщенні, дивіться у відео:

Плюси і мінуси об’єднання

Тим, кого не лякають клопоти, фінансові витрати часу з отриманням дозволу, повинні також бути готові до деяких мінусів такого планування:

 • запахи їжі, які з часом просочать текстиль (оббивку дивана, подушки, штори і т.д.). Допоможе в цьому випадку потужна витяжка, яку потрібно частіше звичайного чистити;
 • шум від техніки. Гостям або домочадцям, які днем ​​захочуть відпочити у вітальні, це може доставляти дискомфорт. Проблему з галасливою технікою можна вирішити, придбавши більш дорогі варіанти;
 • безлад. Якщо ви готувалися до прийому гостей, готували, накрили стіл у вітальні, то немає нічого страшного в тому, що не встигли, наприклад, прибратися в робочій зоні. У суміщеному приміщенні не можна дозволити відкласти прибирання, тому що навіть легкий безлад завжди на виду. Для того, щоб прикрити ділянку з брудним посудом, можна встановити декоративну перегородку, як на фото нижче.

Об’єктивно оцінивши мінуси, можна сказати, що сенс затівати роботу з перепланування є, якщо :

 • кухня до 8 кв.м., а сім’я велика і всім членам сім’ї неможливо вміститися тут;
 • для зберігання посуду і іншого кухонного начиння потрібно більше місця, необхідний великий гарнітур. У цьому випадку, як правило, не вистачає квадратних метрів під комфортну обідню зону;
 • ви часто приймаєте гостей. Можна швидко накрити стіл, адже їдальня поруч, а після трапези можна приємно провести час в стильно оформленій вітальні.

У суміщеної кухні-вітальні легко втілити практично будь-який дизайн. Головне – стилістична єдність.

скандинавський стиль

Кухня в стилі бару. Від вітальні її відділяє широка перегородка, що прикриває обідню зону

Як правильно зонувати?

Зонування необхідно, щоб виділити кожен функціональний центр, надавши тим самим всьому приміщенню упорядкований, гармонійний вигляд. Для цього є різні прийоми:

 1. перегородка. Може не тільки приховати безлад в робочій зоні, а й служити декоративним елементом;

Інтер’єр стилі лофт У приватному будинку

 1. острів, обідній стіл і барна стійка.

Острів може також служити і обідньою зоною, барною стійкою. За ним можна розташувати столову або диван.

 1. колір і обробка.

Із застосуванням різних оздоблювальних матеріалів потрібно бути обережними новачкам. Цегляна кладка або її імітація доречна не у всіх стилях, і така обробка погано поєднується з шпалерами. Подібних правил багато, і врахувати їх все складно.

Цегляна кладка на одній зі стін може зонувати вітальню В інтер’єрі добре уживуться разом природні матеріали – дерево, камінь, метал.

Ті ж нюанси стосуються і колірних поєднань. В інтер’єрі допустимо використовувати не більше трьох різних кольорів, доповнених їх відтінками. Також необхідно знати вдалі поєднання, наприклад, сірого з жовтим, помаранчевим або червоним; білого з фіолетовим і ін.

Який би спосіб зонування не був вибраний, кухня і зал повинні бути оформлені в одному стилі.

Приклади сучасних інтер’єрів і кілька порад

 • У хрущовці.

 • Маленька кухня-вітальня 18 кв.м.

При невеликій площі необхідно зробити акцент на функціональності. Меблів і техніки повинно бути мінімум, але ці предмети повинні брати на себе відразу кілька завдань.

Вбудована техніка не порушує єдності стилю, не псує загальний вигляд

 • Простора кухня, поєднана з залом

Дизайн в приватному будинку

Текстильне оформлення залежить не тільки від площі, а й від стилю. Красиво виглядають щільні гардини в підлогу, але з огляду на специфіку приміщення – його швидку загрязняемость, текстиль (в т.ч. наволочки, чохли на стільцях і дивані) потрібно прати частіше звичайного. Тому купуйте якісні варіанти, які будуть довше зберігати свій привабливий вигляд.

Дизайн кухні-студії

На лідируючих позиціях за популярністю – студії. Бажання домогтися сукупності сучасних можливостей об’єднаного простору штовхає власників квартир старого житлового фонду також розглядати варіанти облаштування кухні-студії з об’єднанням лоджії, балкони, холу або коридору.

Як зробити симбіоз практичності, комфорту і вишуканості в процесі об’єднання декількох смислових зон в ланцюжку квартира, студія, кухня? Кухня-студія – раціональне рішення цього питання.

У плануванні важливі нюанси

Квартири-студії стали настільки популярні, що дизайн відпрацював для них безліч варіантів планування і зонування. Їх масовість визначена економікою, тому подібних варіантів на просторах країни, де зазначається будівельний бум, стає все більше. Кухня-студія для дизайнерських пропозицій стає пріоритетною при масовому попиті на маленькі квадратні метри в першу чергу з боку молоді та їх сімей.

На сьогодні актуальні і популярні такі види планування:

 • поєднана , коли обідня зона і вітальня стають єдиним простором;
 • паралельна , при якій робоча зона розташовується в глибині прямокутного приміщення, а вздовж стін встановлюються меблі під вітальню;
 • лінійна планування передбачає розташування кухонної зони уздовж однієї із стін;
 • острівна планування хороша для великих студій з розміщенням кухонної зони по центру приміщення;
 • кутова – універсальна і компактна з облаштуванням гарнітура і обідньої зони вздовж суміжних стін.

При плануванні і дизайні кухні-студії слід уважно поставитися до порад, виробленим в ході практичного виконання проектів.

 • В першу чергу визначитися із зонуванням простору, виходячи з чіткого розуміння функціональності приміщення та його потреб в меблів і техніки.
 • Відмовитися від непотрібних зон з принципом необхідності і достатності. Збільшити простір найбільш затребуваною для повсякденних потреб зони. Це може бути їдальня, спальня або робоче місце.
 • Уважно поставитися до документації забудовника: навіть при вільному плануванні в новому будинку норми і вимоги до розміщення кухонної зони залишаються незмінними в силу проектної підводки сантехнічних комунікацій.
 • Враховувати, що в старому житловому фонді перепланування слід узгоджувати в компетентних органах. Потрібно зону з газовою плитою відокремлювати перегородкою або розсувними дверима.

На фото: робоча і обідня зони кухні-студії

На фото: дизайн кухні-студії в стилі хай-тек

На фото: зонування приміщення

На фото: острівне планування в кухні квартири студії

На фото: лінійне планування

На фото: об’єднання кухні з вітальні

На фото: кутова планування

На фото: приклад зонування в інтер’єрі кухні-студії

На фото: паралельна планування

Плюси і мінуси кухні-студії

Основні переваги квартири з об’єднаною вітальнею і кухнею:

 • візуальне збільшення загальної площі з домінуванням легкості і підвищеної освітленості;
 • вибір зон, їх розмір, розташування, оформлення виходить з власних уподобань;
 • раціональне використання кожного сантиметра простору квартири;
 • можливість приміщення розташувати велику кількість людей: від всіх членів сім’ї до гостей в єдиній зоні комунікації.

Очевидні недоліки кухні-студії:

 • запахи і випаровування від кухонної зони під час приготування їжі;
 • какофонія від одночасної роботи різних приладів і техніки в різних зонах від кухні до вітальні;
 • робочий безлад в кухонній зоні, що знаходиться на загальному огляді.

Подолання негативних моментів:

 • під час планування, ремонту, вибору техніки та її монтажу передбачити максимально ефективну, безшумну роботу витяжки;
 • вибирати сучасні малошумні, енергозберігаючі побутові прилади;
 • посудомийна машина здатна заховати «від зайвих очей» брудну посуд, коли немає часу нею зайнятися;
 • зручні, закриті простору для збору сміття, що знаходяться поруч з обробною зоною на кухні, здатні ефективно і непомітно для оточуючих від нього позбавлятися;
 • своєчасне прибирання, регулярний винесення сміття дозволять утримувати кухню-студію в ідеальному стані.

Варіанти зонування кухні в квартирі-студії

Дизайн інтер’єру залу з кухнею-студією визначає вираженість кожної обраної за проектом зоною. Вони можуть бути умовними, виділеними меблюванням, світлом і кольором. Цей варіант кращий для малої студії. Великий простір дозволяє зробити зонування більш очевидним і варіативним.

Меблі здатна практично і логічно розділити приміщення на кухню і вітальню. Умоглядною кордоном може стати барна стійка, кухонний острів з двома функціональними смисловими сторонами, обідня група зі столом і стільцями, диван, звернений до зони відпочинку.

Перегородки, стелажі, фальш-стіни можуть бути необхідні для акцентованого виділення того чи іншого смислового сегмента студії. Скляні перегородки не заважають поширенню світла, але перешкоджають поширенню запахів і випарів від кухонної робочої зони. Стелажі з повітряними вставками можуть стилістично підкреслити зону відпочинку. Фальш-стіна допоможе відокремити мийку, плиту або холодильник від загального простору. Пересувні, що складаються непрозорі перегородки дозволять оперативно розмежувати активно використовується сегмент студії.

Кухонну зону можливо виділити невеликим подіумом і іншим рівнем стелі. З точки зору наближення до витяжної системи, цей варіант акцентування сприймається логічним. Також різнорівневим стелею зі складною геометрією виділяють зону відпочинку. Це дозволить за допомогою вбудованих джерел світла домогтися зонування вже всередині одного просторового сегмента.

У просторих студіях, де одночасно можливі вітальня, кухня, їдальня, буває цікавим з точки зору дизайну розглянути зонування за допомогою каміна або великого акваріума.

Колірна гамма в обробці, меблів, текстилю здатні підкреслити смислові зони, виділити їх в загальному дизайнерському контексті студії з кухнею.

Що важливо пам’ятати при обробці

Дизайн кухні-студії педантичний до обробки: на кону ремонт в єдиному стильовому рішенні, але необхідність зонування передбачає творчий пошук додаткових варіантів, «несподівані» для обивателя проектні знахідки з метою ефектного розмежування і сумісності сегментів єдиної площі.

Оздоблення стелі передбачає світлі тони, частіше – білий. Він може бути як однорівневим, так і багаторівневим. Популярний і практичний натяжна варіант. Але в умовах обмежених висоти слід розглянути фарбування. В цьому випадку доведеться відмовитися від додаткового вбудованого освітлення.

Пол і стіни в студії з кухнею органічно сприймають комбіновану обробку.

 • Практично підлогу і фартух в кухонному сегменті викласти керамічною плиткою. Вона підійде і для всієї стіновий поверхні, виконаної в стилі мозаїки. В інших зонах використовують ламінат, паркет, паркетну дошку і шпалери.
 • Різноплановий матеріал може підкреслити кордон кухні і вітальні. Їдальня в декоративній плитці контрастує з покриттям підлоги і шпалерами інший колірної гами, але гармонійної палітри.
 • Рекомендації дизайнерів пропонують використовувати в оздобленні стін світлі, теплі, нейтральні тони. Це допоможе створити атмосферу затишку і комфорту без дратівливих моментів. Візуальному «пожвавленню» залу допоможуть яскраві акценти в декорі, текстилі, посуді. У разі необхідності їх легко поміняти разом з предметами інтер’єру.
 • Традиційна колірна гамма кухні-студії передбачає використовувати не більше 2 основних відтінків і 3 додаткових.
 • Темний дизайн інтер’єру допустимо в просторих студіях з великими світлими вікнами. Тут також підійде декоративна цегляна кладка на стінах в поєднанні з декоративною штукатуркою, витонченими шпалерами.
 • Маленька кухня-студія чекає від ремонту світлу, однотонну обробку стін, які не темний паркет або ламінат на підлозі в поєднанні з керамікою тієї ж колірної гами. Стеля і поверхня меблів вибирають з глянцевою поверхнею для зорового збільшення обсягу.

підбираємо меблі

Меблі, гарнітур, побутову техніку для квартири-студії вибирають, виходячи з конкретного дизайнерського проекту. Є кілька принципів, дотримання яких дозволяє створити гармонійну, ефективну, комфортабельну кухню-студію.

 • Нестандартне планування передбачає замовлення меблів за індивідуальними розмірами. Для маленького приміщення оптимальні вбудована кухня, столи-трансформери, які збираються стільці, розсувний диван.
 • Кухня з вбудованою побутовою технікою «не вкраде» спільний простір квартири.
 • Кухонний гарнітур передбачає спеціальне закрите місце для збору сміття, місткі шафки для кухонного начиння і не швидкопсувних продуктів харчування.
 • Довгий стіл зі стільцями в обідній зоні послужить кордоном кухні і вітальні. Такий же символічної кордоном може стати диван. У цьому випадку він вибирається в кутовому виконанні з висувним пуфом, можливістю використання підлокітників в якості підставки для посуду або мініатюрного журнального столика. Промисловість освоїла випуск диванів зі стелажами для книг і додатковим освітленням, зробивши їх багатофункціональним об’єктом інтер’єру.
 • Стіл у вікна найкраще передбачити розкладним або розсувним. У зібраному стані йому для невеликого числа домочадців допоможе підвіконня, службовець продуманим доповненням обідньої зони.
 • Барна стійка зі стільцями допоможе розділити смислові зони, замінити обідній стіл при обмеженості квадратних метрів. Вона може бути пристосована для зберігання речей, оформлена у вигляді стелажа з нішами для дрібних речей, мати додаткове освітлення.
 • Об’ємна побутова техніка: холодильник, пральна і посудомийні машини добре себе почувають за фасадами гарнітура. Для них – це додаткова звукоізоляція. Більш дрібні електричні пристосування найкраще тримати в спеціально відведених місцях. Найчастіше для цього вибирається гарнітур.
 • Побутова техніка в студію з кухнею вибирається якомога менш гучною. Не більше 40 дБ для холодильника і 50 дБ для витяжки. Вона трохи дорожче, але найбільш ефективна для студійного варіанту.
 • Розмір телевізора і місце його установки підбираються з принципу гарної видимості екрану з усіх точок приміщення.

Leave A Reply

Your email address will not be published.