Двері до зали фото

0 0

Двері до зали фото

Вибір двері в зал: 4 матеріали та 6 критеріїв

Дизайн двері в зал

Дизайн включає в себе і загальний вигляд дверей, який залежить від способу виготовлення. Міжкімнатні двері мають величезну кількість видів, які класифікуються за типом матеріалу, типу кріплень, відкривання і оформлення.

Двері для залу можуть бути:

 • З дерева;
 • З пластикові;
 • Зі скла;
 • Комбіновані.

Найбільш популярним варіантом є дерев’яні двері, з огляду на своїх властивостей, таких як зносостійкість, міцність і довговічність, а також дерев’яні двері є екологічно безпечними для використання. До того ж, двері з дерева також мають кілька видів, які визначають їхню цінову категорію, наприклад, вироби з дуба будуть коштувати набагато дорожче, ніж допустимо з сосни.

Дверний отвір також можна оформити скляними дверима. Скло, як правило, добре ріжеться, тому можна створювати красиві візерунки і об’ємні гравюри під загальний інтер’єр залу. Такі двері дуже красиві, вони сприяють досягненню затишку в кімнаті, надають легкості інтер’єру і візуально розширюють простір. Однак, у них висока звукопроникність, що може з’явитися серйозним недоліком.

Модною тенденцією стали скляні дзеркальні двері, які грають не тільки роль двері, але і хорошого дзеркала на весь зріст.

Пластикові двері складаються за допомогою натяжки декількох шарів пластика, і дуже зручні у використанні, так як вони легкі, можна вибрати будь-який колір і форму. Комбіновані двері також популярні, за рахунок змішування матеріалів створюється унікальний шедевр, який прикрасить ваш вхід в кімнату і зробить будинок більш стильним і затишним.

Вибираємо двері міжкімнатні в зал: подвійні варіанти і їх поєднання

Часто в квартирах і будинках можна зустріти подвійні двері, тобто отвір оформлений двома або навіть трьома дверима. Такий спосіб оформлення входу в кімнату став досить популярний, здається незвичним, але в той же час стильним і в чому то функціональним.

При цьому оформлення таких дверей може бути двох типів:

 • Розсувний тип відкривання;
 • Орної тип відкривання.

Розсувні двері сильно економлять простір, дозволяючи ставити предмети меблів незалежно від розташування двері. Двері відкриваються за рахунок плавно рухаються роликів дверних стулок по напрямних, вправо або вліво. Тобто відкривання дверей побудовано за принципом купе. Подвійні двері також можуть бути з скляними або дзеркальними вставками, що лише доповнить інтер’єр.

Орної тип відкривання всім знаком, або штовхати від себе, або тягнути двері на себе. Цей тип дверей досить традиційний, зручний і використовується споконвіку.

Розсувний тип відкривання став популярним лише на початку 21 століття, і це цілком виправдано, тому що таке оформлення дверного отвору є бюджетним, стильним і дуже зручним у використанні.

Двостулкові міжкімнатні двері добре використовувати в таких стилях як кантрі, класицизм, модерн, так як вони надають кімнаті більш традиційний вид.

Зал з двома дверима: двостулкові види, установка

Навіть звичайна хрущовка може бути з двома дверима в залі, в цьому випадку слід звернути увагу на те, щоб всі двері і її комплектуючі збігалися за кольором, матеріалом і загальному стилю, щоб всі двері квартири були однаковими. Якщо зал є прохідною кімнатою, то одні двері можна і не встановлювати, а зробити невелику арку, що не дозволить кімнаті перетворитися в замкнутий простір. Наприклад, з’єднати передпокій з залом, або навіть з кухнею. Останнє стає все більш популярним, таким чином можна оформити зал не тільки як вітальню, але і столову за допомогою правильного зонування.

Рекомендації при оформленні дверей для прохідного залу:

 • Двері не повинні бути прозорими, так як часто вони ведуть із залу в особисті кімнати, а двері це якраз таки спосіб закритися від чужих очей;
 • Доцільніше використовувати розсувні двері, з метою візуального збільшення залу;
 • Кращим рішенням буде використання дзеркальних дверей, які є одночасно і необхідним предметом декору, а також можуть приховати факт існування іншої кімнати, за рахунок свого виду.

Колись прохідний зал був проблемою для жителів квартир з такою плануванням, однак зараз дизайнери вміло компенсують недоліки такого розташування кімнати шляхом правильного розміщення меблів і підключення фантазії.

Двері в зал краще використовувати темних відтінків, тоді за ними легше здійснювати догляд.

Якщо зал без дверей

Досить часто можна зіткнутися з небажанням ставити будь-які двері в кімнату, причинами можуть служити і відсутність фінансових можливостей, так і особисті переваги. В цьому випадку можна використовувати арочні конструкції, які візуально лише збільшать простір і додадуть світла.

Основні способи оформлення дверного отвору без дверей:

 • Укладання проходу декоративної клінкерної плитки;
 • Укладання проходу гіпсовим або поліуретановим матеріалом;
 • Використання пластикових панелей;
 • Укладання отвору штучним каменем;
 • Установка укосів з натурального дерева.

Раніше популярним було використання штор намистин до статі, що закривають прохід, і поступово цей спосіб оформлення повертається, адже можна використовувати не тільки намистини, але і гірлянду, штучні квіти і інше.

Залежно від бюджету, можна вибрати той чи інший спосіб оформлення. Наклеюють матеріали на спеціальний рідкий клей, весь ремонт дверного отвору можна зробити своїми руками.

Нюанси при установці і оформленні дверних прорізів

При виборі дверей необхідно розуміти, що це надовго, вона повинна бути дуже якісною. До установки двері необхідно ретельно виміряти розміри отвору і дверних укосів, краще буде якщо це зробить фахівець. Сьогодні, багато дверні компанії після оформлення договору про покупку направляють свого людині для виміру входу перед безпосередньо установкою двері. Це дуже зручно, більше можливості уникнути невдалої покупки.

Пам’ятайте, що двері – це одна з основних предметів в кімнаті, яка сприяє спокійному відпочинку, і краще трохи переплатити за якість, ніж заощадити на матеріалах.

Перед покупкою необхідно перевірити якість всіх таких складових як:

 • Короби і лиштви;
 • Дверні ручки і замки;
 • Кріплення.

Всього лише один бракований матеріал може завдати клопоту при використанні двері. Двері повинні гармоніювати із загальним інтер’єром квартири, а значить, перш ніж почати установку, потрібно продумати дизайн квартири цілком.

Двері в зал (відео)

Зал – це особа квартири, а значить, двері потрібно підібрати так, щоб вони не виділялися, а лише доповнювали інтер’єр. Це означає, що вони повинні бути не громіздкими і відповідати загальним розмірам кімнати. Таким чином, з огляду на достаток різних видів дверей, оформити дверний проріз не представляє ніяких складнощів. Все буде залежати тільки від гаманця, особистих побажань або переваг.

Яку двері вибрати в зал: варіанти на фото

Зал в будинку або квартирі більшою мірою, ніж будь-яка інша кімната, є приміщенням парадним і несе представницьку навантаження. Тому навіть якщо все житло виконано в одному стильовому рішенні, для вітальні обстановка підбирається найбільш ретельно, з урахуванням того, що воно повинно бути більш пишним або барвистим.

Вибираємо двері в зал

Свою роль в оформленні виконують і міжкімнатні двері.

системи відкривання

Основна відмінність полягає в методі відкривання. Причому використовувана система має значення не тільки функціональне, а й естетичне.

 • Орні – традиційне рішення, найбільш відповідне для класичних інтер’єрів. Стулка при відривання відчиняються всередину кімнати або назовні. Орні двері відрізняється найвищим ступенем шумо- і звукоізоляції, але стулка при русі займає певну площу.
 • Розсувна – дверна стулка, зсувається при відкритті уздовж стіни, повністю звільняючи дверний проріз. Це рішення дуже зручно, коли отвір не відрізняється шириною, а також для невеликих приміщень. У цьому випадку полотно займає місце на стіні, а не в залі. Потрібно відзначити, що по звуко- і теплоізоляції система поступається орної.

Підвидом розсувний конструкції є касетна. Полотно при відкритті ховається в пеналі, який монтується всередину стіни. Таким чином економиться місце і в залі, і в коридорі.

 • Складається – сворка складається з декількох частин і складається при відкритті. Саме щільно збирається до укосу отвору і займає деякий місце. Для вітальні рекомендується варіант стулки-книжки, тобто, складається з двох частин. Показники тепло- і звукоізоляції системи найнижчі. На фото – стулка-книжка зі скляними вставками.
 • Рото-двері – рідко використовуються система, при якій дверне полотно обертається навколо своєї осі. Рішення представляється зручним тільки в разі широкого отвору, так як при відкритті звільняється тільки половина проходу.

Крім способів відкривання дверні блоки відрізняються виконанням.

 • Одностулкові – блок складається з однієї стулки.
 • Двостулкові або подвійні – конструкція має на увазі дві зграї в різних варіантах: обидві відкриваються, одна відкривається, а друга пасивна, однакового розміру або різного.

Як вибрати двері в залу

Вибір, крім вимог дизайну, повинен здійснюватися з урахуванням і деяких інших чинників.

 • Шумоізоляція – як правило, зал служить приміщенням для зустрічі гостей, і якою б інтелігентної не була публіка, що зібралася, деякий шум вона створює. Якщо в сім’ї є маленькі діти, то слід подбати про гарну звукоізоляції кімнати. В цьому випадку рекомендується вибрати орні конструкцію.
 • Площа – при достатній площі оптимальний варіант як з орними, так і розсувними стулками. Тут вирішальну роль буде грати інтер’єр залу. Однак, якщо площа кімнати невелика, а холу ще менше, то двері-купе будуть більш вдалим рішенням.

 • Отвір – одностулкова конструкція рекомендується при ширині отвору до 1,2 м. При більшій величині куди ефектніше виглядають подвійні двері. Для дуже великого отвору не рекомендується використовувати складні: книжка буде виглядати масивної, а гармошка – дуже дешевою для залу.

 • Надійність – в більшості випадків показник залежить не від конструкції як такої, а від матеріалів і фурнітури. Чим вище вона якістю, тим довше прослужать двері. Не менш важлива якість монтажу: помилки в центруванні полотна або коробки обертаються повної дисфункцією вироби. На фото – подвійні шпоновані двері в залу.
 • Освітлення – при широкому дверному отворі глухі стулки виглядають особливо масивними і помпезними. Бажано цього уникати і вибирати полотно зі скляною вставкою. Остання може бути кольоровою або матовою для того, щоб забезпечити конфіденційність.

вимоги інтер’єру

Зовнішній вигляд дверей багато в чому залежить від стилю кімнатного інтер’єру. Він визначає і конструкцію, і матеріал виготовлення, і декор.

 • Класика – стилю властиві простота і симетричність. Масив дерева або шпон – найбільш рекомендований матеріал. Пластик, скло і метал неприпустимі. Цілком можливі скляні вставки, обов’язково симетричні і без малюнка.

Розсувні двері в зал: критерії вибору

Вітальня кімната є важливим елементом будь-якого житлового приміщення. Можна сказати, що імена ця кімната важливіше спальні та кухні, так як саме тут збирається вся родина і друзі, саме в вітальні відзначаються важливі події, свята, дуже важливо, щоб ця кімната була затишною і зручною для проведення часу. Міжкімнатні двері – суттєвий елемент декору, вони відіграють особливу роль, правильний вибір моделі створить дивовижний інтер’єр, і значно заощадить простір. У цьому питанні ідеально допоможуть розсувні двері.

Як вибрати двері-купе в зал: фото і критерії

Вибираючи нові двері, покупці часто стикаються з проблемою маленьких дверних прорізів, а відповідно і розміщення двері. При таких плануваннях стандартні двері будуть доставляти тільки незручності. Більш сучасним і зручним варіантом є розсувні двері. Про такий варіант слід говорити більш детально і розібрати всі його переваги. Вибираючи розсувні двері необхідно звертати увагу не тільки на їх зовнішній вигляд, але і на інші необхідні характеристики.

А саме:

 • Матеріал, з якого виготовлена ​​конструкція, його якість;
 • Розмір дверного отвору;
 • Захист від сторонніх звуків;
 • функціональність;
 • Необхідна площа під даний тип дверей;
 • Необхідність використання скла.

Розсувні двері ідеально підходять для квартир, в яких маленькі або вузькі коридори. Такі двері дуже зручні тим, що легкі в функціонуванні, безпечні. Цей варіант допомагає значно заощадити житловий простір.

Серед всіх достоїнств такого виду дверей можна виділити кілька мінусів. Дані моделі є дорогими, крім того при закритті залишається невеликий отвір, що може пропустити в кімнату сторонні запахи.

Розсувні двері у вітальню: фото і варіанти моделей

Існує кілька типів дверей по відкриванню, їх можна розділити на три типи.

А саме:

Розсувні двері можуть надати можливість повного відкриття. Цей момент дає можливість відмінно заощадити простір, такі моделі так само прийнято називати двері – купе. Що собою являє дана модель?

Розсувні двері складаються з наступних компонентів:

 • Механізм розсування;
 • Касета, її наявність залежить від певної моделі;
 • Дверна коробка і полотно;
 • Фурнітура, вона повинна входити в комплект.

Двері-купе може мати більш ніж одне полотно, від їх кількості залежить вага всієї дверної конструкції. Відповідно до цього показником варіюється і ціна двері. Кількість полотен залежить від ширини отвору в вітальні, також не менш важливим показником є ​​форма отвору, так наприклад, в отворі має форму арки даний вид дверей встановити буде неможливо.

Якісно виготовлена ​​дверна конструкція має наступними показниками:

 • Естетичний вигляд;
 • Практичність у використанні;
 • Можливість справлятися фактично з будь-якими навантаженнями;
 • Зручністю в експлуатації;
 • Економією простору;
 • Можливість надалі скласти план перепланування.

Орні двері в зал: проста установка – запорука краси

Що можна зрозуміти під терміном орні двері? Це такі двері, які розчиняються всередину кімнати тим самим запрошуючи увійти в вітальню гостей. Система орних дверей залишається незмінною вже протягом багатьох років. Їх пристрій дуже просте, вони представляють собою дві половини одного цілого. Одна частина нерухома, закріплена на дверній коробці. З’єднані ці дві частини спеціальними шарнірами, які інакше називаються петлями або навісами. Орні двері, це найбільший по різновидах тип.

Їх використовують не тільки для установки в зал, а й просто між кімнатами, як вхідні двері.

Всі варіанти визнані обмежувати проникнення шуму. Як перший, так і другий вид можна умовно розділити на два підвиди – двостулкові і одностулкові. Подвійна орні двері встановлюється в вітальню, яка має великий дверний проріз. Їх довжина, може становити до півтора метрів. Такі отвори досить рідко використовуються в сучасних квартирах і будинках а, отже, для такого полотна обов’язковим є установка спеціальних засувок. З Одностулковий типом знаком майже кожен. Дані моделі обладнані всього одним полотном.

Виготовлення розсувних дверей і їх установка

Існує кілька видів дверних полотен, комбінований, виготовлене з одного матеріалу і в поєднанні зі склом і використання інших матеріалів. Перший тип є самим бюджетним, так як за його основу береться недорога деревина, найчастіше це сосна. Зовнішнє оздоблення виповнюється зі шпону дорогих матеріалів. Другий варіант виконаний повністю з дерева, його часто поєднують зі склом. І останні полотна можуть бути виконані з пластика, мітла, а так само їх комбінування. У випадку з останнім варіантом є можливість створити абсолютно різні дверні моделі і втілити будь-які мрії та ідеї в реальність. Дверна коробка виготовляється з дерев’яних брусків. Кріпляться вони за допомогою анкерів, монтажної піни або клею. Для того щоб коробка виглядала естетично її доповнюють дерев’яними лиштвами.

Він складається з пари елементів:

 • Направляючий профіль;
 • Допоміжний профіль;
 • стопор;
 • обмежувач;
 • Ролики.

Спрямовує і допоміжний профілі служать для того щоб визначити сторону руху головного полотна. Стопор і обмежувач необхідні для того щоб контролювати розкриття двері. Вони кріпляться внизу і вгорі до стін. Що стосується роликів, то вони виконують особливу функцію, вони тримають на собі вагу всього полотна, тому дуже важливо проконтролювати цю цифру для правильного тримання.

Даний вид дверей вимагає особливої ​​уваги при виборі. Перед тим як підібрати потрібні двері, слід розрахувати, який саме матеріал підійде найкраще, який механізм буде надійніше і як результат визначитися з кольором.

Всі ці критерії посприяють тривалої службі двері у вітальні. Для установки таких дверей потрібно скористатися послугами професіонала, так як неправильна установка тягне за собою погане функціонування механізму, деренчання і ривки при відкриванні. Двері для залу необхідно вибирати з обліку зручностей в експлуатації, вона повинна подобатися всім жителям квартири. Красива розсувні двері може не тільки внести в інтер’єр нотку вишуканості, але і добре заощадити вільний простір.

Зручні двері розсувні в зал (відео)

У певний момент перед кожним людина постає питання про вибір міжкімнатних дверей. Це питання дуже важливе, і поставитися до нього необхідно з усією серйозністю, адже саме від цього вибору залежатиме повноцінність обстановки в інтер’єрі вітальні і захоплення гостей дверима. Останні кілька років розсувні двері залишаються найпопулярнішими на ринку. У малогабаритних квартирах дана модель використовується для економії простору. У великих будинках вони грають роль доповнює дизайн. Однак яку б роль не грала дана двері, вона залишиться оригінальною і зручної в будь-якому випадку.

Фото розсувних міжкімнатних дверей-купе в вітальню

Розсувні двері у вітальні – це модний прийом, який використовують повсюдно. Вітальня – це головна кімната приміщення, в ній зустрічають гостей і відпочивають, влаштовують свята і збираються в компанії друзів.

Тому в ній повинно бути не тільки комфортно перебувати, але ще і приємно. Двері повинні вписуватися в загальний інтер’єр і демонструвати хороший смак своїх господарів. Основне завдання розсувних дверей – це, звичайно, зручність.

Слідом за цим завданням йде інша – перетворити інтер’єр, поліпшити і стильно оформити вітальню. Правильно підібрана модель підкреслить всі достоїнства залу і заощадить значну частину простору.

Зі статті ви дізнаєтеся про нюанси вибору таких дверей.

Правила вибору

При виборі розсувних дверей варто заздалегідь врахувати всі нюанси, щоб в майбутньому не виникло проблем в експлуатації. А саме: на які параметри орієнтуватися при виборі, який матеріал краще і т. Д. Потрібно звернути свою увагу на габарити вітальні, щоб не прогадати з розміром двері. Основні правила вибору такі:

 • стилістика двері повинна вписуватися в інтер’єр вітальні, щоб відчувалася гармонія і завершеність оформлення;
 • матеріал потрібно вибирати виходячи з вимог – якщо вдома, наприклад, є маленькі діти, то не повинно бути гострих кутів і хімічних добавок в матеріалі;
 • розсувні двері повинні бути легкими в експлуатації;
 • при виборі моделі слід орієнтуватися на розмір дверного отвору;
 • між дверима і вітальні повинна бути звукоізоляція, так як розсувні моделі створюють шум;
 • для дверей-купе має бути достатньо простору.

Крім перерахованих параметрів, варто знати про те, що існує кілька видів міжкімнатних дверей: наприклад, одинарні і підвісні.

Кожна конструкція має свої характеристики, що важливо для того, щоб зробити правильний вибір.

Кожна модель по-своєму приваблива, але для вітальні, якщо квартира маленька, варто вибрати двері, яка буде найбільш зручною в експлуатації, для цього відмінно підходить двері-пенал і одностулкова. Якщо отвір в залі широкий, то найкраще підійдуть тристулкові двері.

 • Одинарні. Мабуть, оптимальний варіант для маленької вітальні. Вони займають мало місця і підходять для стандартних вузьких отворів в міських квартирах.
 • Подвійні. Мають 2 стулки, що розсуваються за потребою – в одну або різні сторони. Подвійна конструкція виглядає досить привабливо і підходить під будь-які габарити залу.
 • Двері-купе. На сьогодні це найпопулярніший варіант. Двері-купе привабливо виглядають, крім того, вони переміщаються уздовж стіни і не вимагають додаткового простору.
 • Підвісні. Цей вид міжкімнатних дверей дуже популярний серед людей, адже в збірці вони відрізняються простотою. Полотно в цьому випадку підвішено на кріпильному елементі, що виключає пошкодження статі.
 • Гармошка. Включають в себе кілька сегментів, що пересуваються при відкриванні. Цікава альтернатива звичайної орної конструкції.
 • Відкатні. Відрізняються від розсувних тим, що оснащені спеціальними коліщатками, на які припадає вага виробу. Вони більш довговічні і легко ковзають по підлозі.
 • Тристулкові. Ефективний засіб перекриття великого отвору. Вишукано виглядають скляні міжкімнатні перегородки. Для тристулкових моделей використовується конструкція «каскад».
 • Французькі. Напівпрозора розсувні модель наповнить зал світлом, внесе легкість і додасть в інтер’єр витончений шарм, візуально розширюючи простір.
 • Двері-пенал. Двері такої конструкції не перебувають зовні, як звичайні моделі, а ховаються в стіну, що дуже зручно, адже простір подібним чином економиться. Відрізняються високим рівнем шумоізоляції.

При розгляді моделі розсувних дверей для вітальні важливо з усією відповідальністю підійти до вибору матеріалу, тому що від нього залежать експлуатаційні якості, а також заданий стильовий напрям приміщення.

вибір матеріалу

Розсувні конструкції виготовляють з самих різних матеріалів, але найпопулярнішими є дзеркальні або скляні полотна. Переваги дзеркальних дверей в тому, що візуально вони розширюють маленьку вітальню, а скляні характеризуються різноманітністю зовнішнього оздоблення: вони бувають прозорі, матові, глянцеві і ін.

Особливість такої моделі полягає в ударопрочном склі, що, безсумнівно, є величезним плюсом.

 • Дерев’яні полотна завжди популярні в оформленні вітальні, найчастіше вони використовуються для завершення розкішного класичного стилю. Вони завжди виглядають стильно і дорого.
 • МДФ. Високотехнологічний матеріал дозволяє виготовляти двері найрізноманітніших форм і в різних стильових варіаціях.
 • Пластикові розсувні полотна підходять для будь-якого інтер’єру, в тому числі для класичного стилю. У класичному варіанті їх можна оформити для вітальні під дерево. Матеріал довго служить.
 • Сталеві моделі мають привабливими характеристиками: вони міцні і стійкі до зовнішніх впливів.
 • Комбіновані. Такі двері поєднують в собі кілька матеріалів: наприклад, дерев’яне обрамлення і дзеркальний наповнювач.
 • Скляні. Витончені моделі є дуже популярними. Вони можуть мати зручні механізми і привабливу фурнітуру, що має величезне значення при оформленні найважливішою кімнати в квартирі – вітальні.

до змісту ↑

Розсувні міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері можуть бути самими незвичайними! Але головний тренд сучасності – розсувні. Як зробити дизайн інтер’єру стильним, оригінальним, особливим за допомогою цього елемента – дивіться на наших фото.

Переваги і недоліки використання розсувних дверей

Система дверей, в яких полотно (тобто основна частина) відкривається вздовж стіни, називається розсувний.

Система розсувних дверей була запозичена дизайнерами у японців. Це не дивно, адже в Японії, де неймовірно маленька територія і висока щільність населення, кожен квадратний метр – на вагу золота.

Незважаючи на оригінальність і незвичність, розсувні двері щільно увійшли в наш з вами побут. Тому є ряд вагомих причин, які і є ключовими перевагами використання розсувних дверей:

 • На відміну від орних дверей, які займають щонайменше один квадратний метр корисного простору, розсувні двері в додатковому просторі не потребують. Завдяки цьому навіть сама крихітна квартира стане максимально комфортною і місткою.
 • Кількість полотен в розсувний дверний системі може варіюватися від одного до декількох, що не тільки може стати незвичайним елементом дизайну інтер’єру, але і відмінним варіантом з точки зору функціональності, адже контролювати і регулювати ширину дверного отвору з такою системою дверей набагато легше, ніж у випадку з дверцятами.
 • Розсувні двері можуть служити не тільки дверима, але і багатофункціональною перегородкою між кімнатами або зонами. Розсувні міжкімнатні перегородки дуже актуальні для власників квартир-студій або однокімнатних квартир, де, з одного боку, не хочеться скорочувати і ділити площа кімнати, а з іншого, так чи інакше, виникає необхідність наявності особистого простору у кожного члена сім’ї. Хоча б на час.

Однак, як і у кожної медалі, у розсувних систем дверей є деякі недоліки:

 • У розсувних дверей економиться простір біля самого дверного отвору (вперед або назад), проте критично важлива наявність простору з боків від дверей, щоб стулки було куди відсувати. Це простір називається «паркування». Без наявності місця для «паркування» дверного полотна (наприклад, в кінці коридору), розсувну систему просто неможливо буде встановити. Навіть якщо місця парковки приховані в стіні, в несучих і суміжних з сусідами стінах такі конструкції встановлювати не рекомендується.
 • Розсувні двері рухаються на рейках і роликах, тому практично неможливо відкрити їх без супутніх звуків і шуму. Тому такі двері краще не встановлювати в спальнях володарів чуйного сну і, особливо, в дитячих кімнатах.
 • Ціни на розсувні дверні системи на порядок вище, ніж на стандартні орні конструкції за рахунок вартості розсувного механізму (особливо, якщо він високої якості).

до змісту ↑

Розсувні двері в зал: критерії вибору

Вітальня кімната є важливим елементом будь-якого житлового приміщення. Можна сказати, що імена ця кімната важливіше спальні та кухні, так як саме тут збирається вся родина і друзі, саме в вітальні відзначаються важливі події, свята, дуже важливо, щоб ця кімната була затишною і зручною для проведення часу.

Leave A Reply

Your email address will not be published.